22 kwietnia 2024

Podsumowanie konkursów przedmiotowych Lubuskiego Kuratora Oświaty organizowanych dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2023/2024

Szanowni Państwo

W dniu 8 maja 2024 r., o godz. 1100 w Sulęcińskim Ośrodku Kultury w Sulęcinie przy ul. Moniuszki 1, odbędzie się uroczyste podsumowanie Konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2023/2024 dla uczniów szkół podstawowych.

Zapraszamy laureatów i ich opiekunów na uroczystość, podczas której wręczone zostaną zaświadczenia i nagrody dla laureatów oraz podziękowania dla nauczycieli przygotowujących uczniów do konkursów. Całość uświetniona zostanie koncertem muzycznym uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulęcinie oraz Studia Piosenki Sulęcińskiego Ośrodka Kultury.

Zaświadczenia dla finalistów zostaną przekazane w późniejszym terminie do szkół.