26 kwietnia 2024

Konkurs fizyczny dla uczniów szkół podstawowych „Niuton nie pyton”

Szanowni Państwo,
Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wielkopolskim organizują pod patronatem pana Mariusza Biniewskiego Lubuskiego Kuratora Oświaty jubileuszową dziesiątą edycję Konkursu fizycznego „Niuton nie pyton”, który skierowany jest do uczniów szkół podstawowych naszego województwa.

Konkurs odbędzie się w 27 maja 2024 r. (poniedziałek) o godzinie 11.00 w I Liceum Ogólnokształcącym w Gorzowie Wielkopolskim.
Do udziału w nim zapraszamy uczniów szczególnie zainteresowanych fizyką. Nauczycieli prosimy o zachęcenie swoich podopiecznych i zapoznanie ich z regulaminem konkursu.
Laureaci konkursu otrzymają dodatkowe punkty rekrutacyjne podczas przyjęć do szkół ponadpodstawowych.

Data: 2024-04-26, rozmiar: 420 KB