19 grudnia 2023

Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin30
Opis

Proponujemy pracę w kameralnym zespole klasowym, w klasie 2. Jesteśmy grupą nauczycieli pasjonatów, czerpiących radość z każdego sukcesu naszych uczniów, jednocześnie doskonalącą swoje nauczycielskie umiejętności i poszerzającą wiedzę na temat metodyki nauczanego przedmiotu. Wraz z naszymi uczniami poszukujemy rozwiązań, które będą satysfakcjonowały zarówno nauczyciela, jak i ucznia, i Jego rodziców. Jeżeli jest Ci bliskie nauczanie na poziomie partnerstwa, wolisz mieć dobre relacje, niż rację, potrafisz pracować metodami aktywnymi, angażujesz się w wykonywane zadania, jesteś odpowiedzialny i posiadasz kwalifikacje do zajmowanego stanowiska, to zapraszamy do naszego zespołu.
Praca na umowę o pracę-30 godzin dydaktycznych. Dodatkowe 35 dni urlopu. Możliwość robienia/kontynuacji awansu zawodowego.

Typ szkołySzkoła podstawowa
Nazwa szkołyNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze
MiastoZielona Góra
Kod pocztowy65-119