19 stycznia 2023

Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin50
Opis

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Żaganiu poszukuje chętnych do pracy w charakterze animatora sportu na obiekcie Orlik przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Żaganiu ul.Wojska Polskiego 1 .
Warunki rekrutacji określone są na stronie: Lokalny Animator Sportu - Program Orlikhttps://programorlik.pl/2023/01/10/lokalny-animator-sportu-2023-rekrutacja/

Chętnych proszę o zapoznanie się z informacjami na w/w stronie i zgłoszenie się do Dyrektora Szkoły do 23 stycznia 2023 r. do godz.12.00. telefon 684781680/690885361

Wymagania niezbędne dla osób ubiegających się o stanowisko Animatora Sportu:
1) Ukończony 18 rok życia.
2) Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie.
3) Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku.
W ramach projektu mogą być zatrudniane osoby:
• nauczyciel wychowania fizycznego,
• trener,
• instruktor sportu (ew. instruktor rekreacji ruchowej).
W przypadku trenera lub instruktora sportu (instruktora rekreacji ruchowej) uznawane są uprawnienia państwowe uzyskane zgodnie z przepisami ustawy o sporcie oraz na podstawie przepisów rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej . Natomiast kwalifikacje nauczycieli wychowania fizycznego określają przepisy oświatowe dotyczące kwalifikacji nauczycieli.
Istnieje także możliwość zatrudnienia animatora bez kwalifikacji trenerskich

Typ szkołySzkoła podstawowa
Nazwa szkołyPubliczna Szkoła Podstawowa nr 2