11 lipca 2022

Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin30
Opis

Poszukujemy Nauczyciela do Przedszkola, wymagane odpowiednie kwalifikacje. Atrakcyjne wynagrodzenie zależne również od wyboru ilości godzin pracy 6 lub 8, oraz doświadczenia.

Wymagania:

- oferta kierowana jest do osób posiadających dyplom ukończenia studiów na kierunku pedagogika, o specjalności wychowanie przedszkolne, zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna lub pedagogika przedszkolna.

- oferta kierowana również do osób na ostatnim roku studiów

- łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi i rodzicami

- dobra organizacja pracy

-umiejętność budowania pozytywnych relacji, współpracy w zespole

Mile widziane:

- ukończenie dodatkowych kursów i szkoleń,

Oferujemy:

-pracę w zgranym zespole, w placówce utrzymanej na wysokim poziomie

-atrakcyjne warunki zatrudnienia i bardzo dobrą atmosferę

-możliwość doskonalenia zawodowego

CV wraz ze zdjęciem proszę przesyłać w odpowiedzi.

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Typ szkołyPrzedszkole
Nazwa szkołyNiepubliczne Przedszkole Prymuski