28 czerwca 2021

Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin25
Opis

Zatrudnimy nauczyciela biologii w wymiarze półtora etatu, który chciałby podjąć na lata wyzwanie realizacji podstawy programowej z biologii także w zakresie rozszerzonym. Do zaoferowania mamy doskonale wyposażony gabinet biologiczny z nowoczesnymi pomocami dydaktycznymi. Od lat nasz profil biologiczno-chemiczny cieszy się dużym zainteresowaniem absolwentów szkół podstawowych. Wyniki matur (na poziomie VII staninu) świadczą o dużej motywacji młodych ludzi do nauki, ale też stanowią wyzwanie dla nauczyciela, od którego wymagamy zaangażowania, pasji do poszerzania swoich kompetencji, ambitnego wytyczania sobie celu i konsekwencji w dążeniu do jego realizacji. Gwarantujemy dobrą atmosferę pracy, wysoką kulturę zarządzania i wsparcie na początkowym etapie drogi zawodowej.

Typ szkołySzkoła podstawowa
Nazwa szkołyLiceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego