7 września 2016

Wykaz raportów z ewaluacji zewnętrznych całościowych i problemowych przeprowadzonych w roku szkolnym 2015/2016

logo koWykaz raportów z ewaluacji zewnętrznych całościowych i problemowych przeprowadzonych w województwie lubuskim w roku szkolnym 2015/2016 dostępnych na stronie http://www.npseo.pl/action/raports


Ewaluacje zewnętrzne całościowe:


Przedszkola:

  1. Gminne Przedszkole Publiczne w Bogdańcu
  2. Przedszkole Miejskie Nr 4 “Bajka” w Kostrzynie Nad Odrą
  3. Przedszkole Samorządowe w Dychowie
  4. Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Strzelcach Krajeńskich

Szkoły Podstawowe:

  1. Prywatna Szkoła Podstawowa o Profilu Artystycznym w Gorzowie Wielkopolskim
  2. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Międzyrzeczu
  3. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Szarych Szeregów w Międzyrzeczu
  4. Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubsku
  5. Szkoła Podstawowa im. Lubuskiej Brygady WOP w Dychowie

Gimnazja:

  1. Publiczne Gimnazjum w Strzelcach Krajeńskich

Inne:

  1. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Skwierzynie
  2. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Gubinie

Ewaluacje zewnętrzne problemowe:


Przedszkola:

  1. Niepubliczne Przedszkole “Bajkowy Zakątek” w Międzyrzeczu
  2. Miejskie Przedszkole nr 2 w Żarach
  3. Miejskie Przedszkole Nr 11 „Tęczowy Zakątek” w Zielonej Górze
  4. Przedszkole Baśniowa Kraina w Dobiegniewie
  5. Przedszkole Samorządowe w Bobrowicach
  6. Gminne Przedszkole W Santoku
  7. Przedszkole Sióstr św. Elżbiety w Zielonej Górze
  8. Przedszkole Gminne w Lubiszynie z Filią w Baczynie
  9. Publiczne Przedszkole w Drezdenku
  10. Przedszkole Samorządowe Nr 3 „Jarzębinka” w Rzepinie
  11. Przedszkole Samorządowe w Słońsku
  12. Przedszkole Miejskie Nr 29 w Gorzowie Wielkopolskim
  13. Przedszkole Miejskie w Łęknicy
  14. Przedszkole Miejskie Nr 18 w Gorzowie Wielkopolskim
  15. Niepubliczne Przedszkole “Pod Muchomorkiem” w Zbąszynku
  16. Przedszkole Gminne w Kołczynie
  17. Przedszkole nr 7 “Pod Muchomorkiem” w Sulechowie
  18. Niepubliczne Przedszkole “Kraina Baśni” w Zielonej Górze
  19. Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Rzepinie
  20. Miejskie Przedszkole nr 3 w Żaganiu
  21. Niepubliczne Przedszkole Jacek i Agatka w Zielonej Górze
  22. Gminne Przedszkole w Lipkach Wielkich
  23. Przedszkole Samorządowe w Deszcznie
  24. Przedszkole Gminne w Wawrowie
  25. Przedszkole w Lipinkach Łużyckich
  26. Przedszkole Publiczne w Podmoklach Wielkich
  27. Miejsko-Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim
  28. Gminne Przedszkole w Zespole Szkół w Grabiku
  29. Przedszkole Miejskie Nr 16 w Gorzowie Wielkopolskim
  30. Przedszkole Miejskie nr 15 w Gorzowie Wielkopolskim
  31. Gminne Przedszkole w Szczańcu Z Oddziałem Zamiejscowym w Smardzewie
  32. Przedszkole Miejskie Nr 25 w Gorzowie Wielkopolskim
  33. Miejskie Przedszkole Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi „Wyspa Dzieci” w Zielonej Górze
  34. Samorządowe Przedszkole Publiczne w Ośnie Lubuskim
  35. Przedszkole Komunalne Nr 2 w Szprotawie
  36. Przedszkole Komunalne Nr 3 w Szprotawie
  37. Miejskie Przedszkole Nr 20 w Zielonej Górze

Szkoły Podstawowe:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim
  2. Szkoła Podstawowa Specjalna w Żarach
  3. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Krośnie Odrzańskim
  4. Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie
  5. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu
  6. Publiczna Szkoła Podstawowa w Bieżycach
  7. Publiczna Szkoła Podstawowa w Niekarzynie
  8. Szkoła Podstawowa w Konradowie
  9. Szkoła Podstawowa w Gęstowicach
  10. Szkoła Podstawowa w Kijach
  11. Szkoła Podstawowa w Drągowinie
  12. Szkoła Podstawowa w Drawinach
  13. Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy
  14. Szkoła Podstawowa w Starych Bielicach
  15. Szkoła Podstawowa w Walewicach
  16. Szkoła Podstawowa Nr 18 w Gorzowie Wielkopolskim
  17. Szkoła Podstawowa Specjalna im. Kawalerów Maltańskich w Zaborze Przy Centrum Leczenia Dzieci I Młodzieży
  18. Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 4 w Krośnie Odrzańskim
  19. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Gościkowie
  20. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka w Żarach
  21. Publiczna Szkoła Podstawowa w Ciosańcu
  22. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Franciszka Niewidziajły w Sławie
  23. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Sosnach
  24. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego w Przytocznej
  25. Szkoła Podstawowa w Kołczynie
  26. Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Nowej Soli
  27. Szkoła Podstawowa w Lipinkach Łużyckich im. Prof. Władysława Szafera
  28. Szkoła Podstawowa w Podmoklach Małych
  29. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Trzebiechowie
  30. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim
  31. Szkoła Podstawowa Nr 10 w Zielonej Górze
  32. Szkoła Podstawowa w Wymiarkach
  33. Zespół Szkół Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Sulechowie
  34. Ekologiczna Szkoła Podstawowa Nr 22 w Zielonej Górze
  35. Szkoła Podstawowa w Lubnie
  36. Szkoła Podstawowa w Grabiku
  37. Szkoła Podstawowa Nr 16 w Gorzowie Wielkopolskim

Gimnazja:

  1. Gimnazjum Specjalne w Żarach
  2. Gimnazjum w Łęknicy
  3. Gimnazjum Nr 18 w Gorzowie Wielkopolskim
  4. Gimnazjum Specjalne im. Kawalerów Maltańskich w Zaborze Przy Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży
  5. Gimnazjum Nr 3 w Żarach
  6. Gimnazjum Specjalne Nr 2 w Krośnie Odrzańskim
  7. Publiczne Gimnazjum w Ciosańcu
  8. Katolickie Gimnazjum im. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Nowej Soli
  9. Publiczne Gimnazjum w Lipinkach Łużyckich
  10. Gimnazjum Sportowe Nr 2 w Gorzowie Wielkopolskim
  11. Publiczne Gimnazjum w Trzebiechowie
  12. Gimnazjum Nr 4 Sportowe w Zielonej Górze
  13. Publiczne Gimnazjum w Witoszynie
  14. Gimnazjum Nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Sulechowie
  15. Gimnazjum Nr 9 w Zielonej Górze
  16. Gimnazjum Nr 16 w Gorzowie Wielkopolskim

Licea Ogólnokształcące:

  1. Liceum Ogólnokształcące w Żaganiu
  2. Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych “Twoja Szkoła” w Żarach
  3. I Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim
  4. Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Licealnych im. Zbigniewa Herberta w Słubicach
  5. Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Zespole Szkół Licealnych im. Zbigniewa Herberta w Słubicach
  6. VI Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim
  7. VII Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze
  8. II Ogólnokształcące Liceum Ekologiczne w Zielonej Górze
  9. VIII Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim

Technika:

  1. Technikum w Żaganiu
  2. Technikum Nr 5 w Zielonej Górze
  3. Technikum Nr 6 w Gorzowie Wielkopolskim
  4. Technikum w Strzelcach Krajeńskich
  5. Technikum w Skwierzynie

Zasadnicze Szkoły Zawodowe:

  1. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Żaganiu
  2. Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 w Zielonej Górze
  3. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Strzelcach Krajeńskich
  4. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Skwierzynie

Inne:

  1. Centrum Kształcenia Praktycznego w Gorzowie Wielkopolskim
  2. Ośrodek Dokształcania I Doskonalenia Zawodowego w Zielonej Górze
  3. Regionalny Ośrodek Dokształcania I Doskonalenia Zawodowego w Gorzowie Wielkopolskim
  4. Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy w Gorzowie Wielkopolskim
  5. Ośrodek Rewalidacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy Dla Dzieci I Młodzieży z Autyzmem w Gorzowie Wielkopolskim
  6. Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Babimoście
  7. Ośrodek Prowadzony Przez Zgromadzenie Sióstr Św. Elżbiety w Zielonej Górze
  8. Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Zaborze