Listopad 8, 2017

8 listopada 2017

Konkurs „Elektron” dla szkół ponadgimnazjalnych.

Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Politechniki Wrocławskiej organizuje X edycję ogólnopolskiego konkursu noszącego nazwę „Elektron”, skierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Tematyka konkursu wiąże się z profilem kształcenia na Wydziale, na kierunkach: Elektronika i Telekomunikacja oraz Mechatronika i dotyczy szeroko pojętej elektroniki, telekomunikacji oraz mechatroniki.
8 listopada 2017

IX edycja ogólnopolskiego konkursu wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II „Papież Słowianin”.

papiez slowianin
Łódzki Kurator Oświaty zaprasza uczniów dotychczasowych gimnazjów do udziału w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Papież Słowianin”. Konkurs organizowany jest przy współpracy z Katolickim Uniwersytetem Lubelskiem oraz Wydziałem Katechetycznym Kurii Metropolitarnej w Łodzi. Tematem tegorocznej edycji Konkursu jest: „Św. Jan Paweł II – Syn polskiego narodu, świadek i uczestnik zmagań o wolność i niepodległość Polski”. Załączniki Arkusz zgłoszenia szkoły Data: 2017-11-08, rozmiar: 39 KB Regulamin Data: 2017-11-08,
8 listopada 2017

XXV Ogólnopolski Festiwal Piosenki lat 60 i 70 pt. „Powróćmy do piękna w słowie i muzyce”

W imieniu organizatora Klubu 2012 w Wyszkowie zapraszamy do wzięcia udziału
w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki lat 60 i 70. Więcej informacji
o konkursie znajduje się na stronie www.klub2012.com.pl oraz
w załączonym poniżej regulaminie.     Załączniki Regulamin konkursu Data: 2017-11-08, rozmiar: 316 KB
8 listopada 2017

XXIV Ogólnopolski konkurs literacko – plastyczny „Olimpiada Drogą Do Igrzysk”

W imieniu organizatora Klubu 2012 w Wyszkowie zapraszamy do wzięcia udziału
w tegorocznej edycji konkursu literacko – plastycznego pt. „Olimpiada Drogą Do Igrzysk”. Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie www.klub2012.com.pl oraz
w załączonym poniżej regulaminie.     Załączniki Regulamin konkursu Data: 2017-11-08, rozmiar: 372 KB
8 listopada 2017

„Aktywna tablica” – Rządowy Program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno – komunikacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że w ramach realizacji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno – komunikacyjnych na lata 2017 – 2019 „Aktywna tablica” możliwy jest zakup pomocy dydaktycznych przez dyrektora szkoły pod warunkiem wydania na to zgody przez organ prowadzący. Powyższe wynika ze stanowiska Ministerstwa Edukacji Narodowej.