wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Geografia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 77 z 77 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:54:22 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Żarski, Żagański
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Aleksandra Skobelska 100 100 100% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
2 Łukasz Święcicki 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
3 Anna Kołpaczewska 97.5 100 97.5% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
4 Amelia Koch 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
5 Paweł Piskorz 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
6 Adam Buś 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
7 Jowita Gebułtowicz 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
8 Nikola Jurec 96 100 96% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
9 Stanisław Pająk 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
10 Szymon Poliszuk 95 100 95% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
11 Michał Capar 94 100 94% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
12 Zuzanna Fila 94 100 94% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
13 Krzysztof Markulak 94 100 94% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
14 Maksymilian Rybaczek 94 100 94% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
15 Wiktoria Szywała 94 100 94% Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy, Brzeźnica Rejon 6
16 Adam Bielecki 93 100 93% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
17 Julia Klak 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
18 Oliwia Zgrabczyńska 93 100 93% Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy, Brzeźnica Rejon 6
19 Miłosz Feręc 92 100 92% Szkoła Podstawowa, Mirostowice Dolne Rejon 6
20 Ewa Kultys 92 100 92% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
21 Jacek Olejnik 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
22 Aleksandra Kamińska 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
23 Maciej Adamiak 90 100 90% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
24 Jakub Dominiak 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
25 Daria Góralczyk 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
26 Michał Suchecki 89 100 89% Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Wiechlice Rejon 6
27 Paweł Cisek 88 100 88% Szkoła Podstawowa, Mirostowice Dolne Rejon 6
28 Sylwia Lubowiecka 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
29 Oliwia Mocydlarz 88 100 88% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
30 Szymon Tabaka 87 100 87% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
31 Mateusz Walot 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
32 Sebastian Żuk 87 100 87% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
33 Tomasz Czyż 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy, Brzeźnica Rejon 6
34 Tomasz Kanafa 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy, Niwica Rejon 6
35 Hubert Matuska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
36 Kamil Otto 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Tuplice Rejon 6
37 Marcin Paliga 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
38 Dawaid Babiarz 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Witoszynie, Witoszyn Rejon 6
39 Julia Bednarek 85 100 85% Szkoła Podstawowa Nowe Czaple, Nowe Czaple Rejon 6
40 Jacek Handzlik 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
41 Wojciech Kokot 85 100 85% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
42 Julia Kominek 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
43 Alicja Krom 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
44 Hubert Lichtański 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
45 Jan Wojciechowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
46 Mateusz Dąbrowicz 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
47 Szymon Gajda 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
48 Maria Gosławska 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
49 Oliwia Kizinkiewicz 84 100 84% Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy, Brzeźnica Rejon 6
50 Milena Kozińska 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
51 Barbara Małek 84 100 84% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
52 Maksymilian Pałyga 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
53 Adam Maciej Styś 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
54 Alicja Słomka 84 100 84% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
55 Julianna Wagner 84 100 84% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
56 Szymon Wawrzyń 84 100 84% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
57 Michał Bendiuł 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy, Brzeźnica Rejon 6
58 Julia Butycz 82 100 82% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
59 Antoni Błachnia 82 100 82% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
60 Jakub Tomiuk 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Tuplice Rejon 6
61 Oliwia Trzebińska 82 100 82% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
62 Katarzyna Wojak 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
63 Julia Gonsior 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
64 Kornelia Jelinek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
65 Artur Kara 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
66 Filip Kowalik 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
67 Adam Piasecki 80 100 80% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
68 Bartosz Poczynek 80 100 80% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
69 Kamil Sokalski 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
70 Michał Starczewski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
71 Szymon Szakoła 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
72 Michał Szuń 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
73 Julia Więckowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
74 Lena Wujciów 80 100 80% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
75 Igor Zakrawacz 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
76 Natalia Zych 80 100 80% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
77 Kacper Żyła 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6

wróć do listy publikacji wyników