Wyniki: Geografia (Szkoła podstawowa) - Rejon 6 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 5
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Geografia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
80 pkt z 100 pkt (80%)
Zakwalifikowani
77 z 77 (100%)
Data publikacji listy
2021-02-04 08:54:22
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Żarski, Żagański
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Aleksandra
Skobelska
100
100
100%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
2
Łukasz
Święcicki
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
3
Anna
Kołpaczewska
97.5
100
97.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
4
Paweł
Piskorz
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
5
Amelia
Koch
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
6
Adam
Buś
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
7
Jowita
Gebułtowicz
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
8
Nikola
Jurec
96
100
96%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
9
Stanisław
Pająk
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
10
Szymon
Poliszuk
95
100
95%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
11
Zuzanna
Fila
94
100
94%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
12
Michał
Capar
94
100
94%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
13
Krzysztof
Markulak
94
100
94%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
14
Maksymilian
Rybaczek
94
100
94%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
15
Wiktoria
Szywała
94
100
94%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
16
Julia
Klak
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
17
Adam
Bielecki
93
100
93%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
18
Oliwia
Zgrabczyńska
93
100
93%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
19
Miłosz
Feręc
92
100
92%
Szkoła Podstawowa , Mirostowice Dolne
Rejon 6
20
Ewa
Kultys
92
100
92%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II , Żagań
Rejon 6
21
Jacek
Olejnik
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
22
Aleksandra
Kamińska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
23
Jakub
Dominiak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
24
Maciej
Adamiak
90
100
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
25
Michał
Suchecki
89
100
89%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
26
Daria
Góralczyk
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
27
Paweł
Cisek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa , Mirostowice Dolne
Rejon 6
28
Sylwia
Lubowiecka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
29
Oliwia
Mocydlarz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
30
Mateusz
Walot
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
31
Sebastian
Żuk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
32
Szymon
Tabaka
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
33
Hubert
Matuska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
34
Kamil
Otto
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki , Tuplice
Rejon 6
35
Marcin
Paliga
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
36
Tomasz
Kanafa
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy , Niwica
Rejon 6
37
Tomasz
Czyż
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
38
Dawaid
Babiarz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Witoszynie , Witoszyn
Rejon 6
39
Julia
Bednarek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
40
Jan
Wojciechowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
41
Jacek
Handzlik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
42
Wojciech
Kokot
85
100
85%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
43
Alicja
Krom
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
44
Julia
Kominek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
45
Hubert
Lichtański
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
46
Mateusz
Dąbrowicz
84
100
84%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
47
Milena
Kozińska
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
48
Maksymilian
Pałyga
84
100
84%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
49
Adam Maciej
Styś
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
50
Julianna
Wagner
84
100
84%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
51
Szymon
Wawrzyń
84
100
84%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
52
Szymon
Gajda
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
53
Maria
Gosławska
84
100
84%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
54
Oliwia
Kizinkiewicz
84
100
84%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
55
Barbara
Małek
84
100
84%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
56
Alicja
Słomka
84
100
84%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
57
Antoni
Błachnia
82
100
82%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
58
Oliwia
Trzebińska
82
100
82%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
59
Katarzyna
Wojak
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
60
Michał
Bendiuł
82
100
82%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
61
Julia
Butycz
82
100
82%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
62
Jakub
Tomiuk
82
100
82%
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki , Tuplice
Rejon 6
63
Julia
Gonsior
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
64
Artur
Kara
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
65
Adam
Piasecki
80
100
80%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
66
Kornelia
Jelinek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
67
Julia
Więckowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Małomicach , Małomice
Rejon 6
68
Filip
Kowalik
80
100
80%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
69
Michał
Starczewski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
70
Kacper
Żyła
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
71
Michał
Szuń
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
72
Kamil
Sokalski
80
100
80%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
73
Igor
Zakrawacz
80
100
80%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
74
Bartosz
Poczynek
80
100
80%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
75
Szymon
Szakoła
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
76
Natalia
Zych
80
100
80%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
77
Lena
Wujciów
80
100
80%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
wróć do listy publikacji wyników