Wyniki: Geografia (Szkoła podstawowa) - - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 6
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Geografia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
80 pkt z 100 pkt (80%)
Zakwalifikowani
340 z 340 (100%)
Data publikacji listy
2021-02-04 08:54:22
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Fabian
Jurski
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
2
Jakub
Kostrzewa
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
3
Agata
Szumowska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
4
Klaudia
Łaniec
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
5
Marek
Kościelniak
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
6
Aleksandra
Skobelska
100
100
100%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
7
Jakub
Stepaniak
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
8
Maximilian
Zatorski
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
9
Gabriel
Lewandowski
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
10
Łukasz
Święcicki
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
11
Anna
Krzywicka
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
12
Anna
Kołpaczewska
97.5
100
97.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
13
Vanessa
Bada
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
14
Karolina
Perzyńska
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
15
Amelia
Koch
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
16
Michał
Kryński
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
17
Bartosz
Mituła
97
100
97%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
18
Julia
Bosiacka
97
100
97%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
19
Filip
Rejtan
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
20
Paweł
Piskorz
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
21
Szymon
Bałuk
96.4
100
96.4%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
22
Adam
Buś
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
23
Julia
Jagoda
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
24
Nikola
Jurec
96
100
96%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
25
Mateusz
Walusiak
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
26
Jowita
Gebułtowicz
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
27
Wojciech
Grzywacz
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
28
Tomasz
Kondratowicz
95
100
95%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
29
Stanisław
Pająk
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
30
Martyna
Kotyrba
95
100
95%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
31
Szymon
Poliszuk
95
100
95%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
32
Joanna
Kukla
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
33
Michał
Capar
94
100
94%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
34
Lidia
Kiraga
94
100
94%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
35
Oskar
Murzyn
94
100
94%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
36
Miłosz
Babicz
94
100
94%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
37
Zuzanna
Fila
94
100
94%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
38
Maksymilian
Rybaczek
94
100
94%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
39
Wiktoria
Góralczyk
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
40
Oliwia
Hyży
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
41
Zuzanna
Dybiec
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
42
Wiktoria
Karnasiewicz
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
43
Krzysztof
Markulak
94
100
94%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
44
Rafał
Panachida
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
45
Wiktoria
Szywała
94
100
94%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
46
Piotr
Stachurski
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
47
Julia
Klak
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
48
Jakub
Komorowski
93
100
93%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
49
Antoni
Kudlaszyk
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Kołczynie , Kołczyn
Rejon 3
50
Franciszek
Kucy
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
51
Martyna
Kaczmarek
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
52
Adam
Bielecki
93
100
93%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
53
Oliwia
Zgrabczyńska
93
100
93%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
54
Julia
Nagórska
92.5
100
92.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
55
Miłosz
Feręc
92
100
92%
Szkoła Podstawowa , Mirostowice Dolne
Rejon 6
56
Łucja
Kaliszak
92
100
92%
Szkoła Podstawowa w Boczowie , Boczów
Rejon 3
57
Ewa
Kultys
92
100
92%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II , Żagań
Rejon 6
58
Marta
Nowak
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
59
Wojciech
Sokołowski
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
60
Antoni
Spych
92
100
92%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
61
Jacek
Olejnik
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
62
Michał
Pawlak
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
63
Marta
Jurczak
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
64
Aleksandra
Kamińska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
65
Amelia
Kostrzyńska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
66
Piotr
Pokorny
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
67
Justyna
Sczepaniok
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
68
Roksana
Mijalska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
69
Maja
Pytkowska
91
100
91%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
70
Jakub
Dominiak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
71
Maciej
Adamiak
90
100
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
72
Hubert
Godawski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
73
Tomasz
Bukowski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
74
Wiktor
Krysztofiak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
75
Mateusz
Mackiewicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika , Bojadła
Rejon 5
76
Wiktor
Borzym
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
77
Maciej
Gruszecki
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
78
Kajetan
Kisielewski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
79
Jan
Pietrzak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
80
Igor
Popadowski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
81
Jolanta
Zdebiak
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
82
Jakub
Buchert
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
83
Michał
Suchecki
89
100
89%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
84
Rupert
Skrzecz
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
85
Jan
Dunaj
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
86
Daria
Góralczyk
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
87
Michelle
Polański
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
88
Patryk
Sołtysiak
89
100
89%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
89
Paweł
Cisek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa , Mirostowice Dolne
Rejon 6
90
Maria
Butkiewicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
91
Stanisław
Brodziński
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
92
Zuzanna
Szymaniec
88
100
88%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
93
Jakub
Włodarczyk
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
94
Zuzanna
Nowaczyk
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
95
Gabriel
Farbotko
88
100
88%
Szkoła Podstawowa , Trzemeszno Lubuskie
Rejon 3
96
Sebastian
Jasiński
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
97
Anna
Grobelna
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
98
Jan
Kamiński
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
99
Szymon
Hetman
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
100
Hubert
Kot
88
100
88%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
101
Kacper
Glinka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
102
Sylwia
Lubowiecka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
103
Oliwia
Mocydlarz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
104
Marcin
Olszewski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
105
Marek
Plackowski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
106
Szymon
Dolot
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
107
Franciszek
Kiernożek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
108
Igor
Sikorski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
109
Hubert
Jasek
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
110
Antoni
Babiak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
111
Szymon
Tabaka
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
112
Maciej
Czekaj
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
113
Maciej
Karczewski
87
100
87%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
114
Piotr
Pawłowski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
115
Bartosz
Klóska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
116
Michał
Tomaszewski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
117
Nadia
Chrostek
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
118
Mateusz
Napierała
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
119
Tomasz
Szydło
87
100
87%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku , Siedlisko
Rejon 4
120
Mikołaj
Tomaszewski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
121
Jakub
Sielczak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
122
Mateusz
Walot
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
123
Bartosz
Wieczorek
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Santoku , Santok
Rejon 1
124
Igor
Wiencek
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
125
Sebastian
Żuk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
126
Julia
Mleczko
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
127
Arkadiusz
Wrona
87
100
87%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
128
Sebastian Jan
Madejski
86.7
100
86.7%
Szkoła Podstawowa nr 29 , Zielona Góra
Rejon 5
129
Robert
Bedynek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
130
Maja
Gaweł
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
131
Kamil
Otto
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki , Tuplice
Rejon 6
132
Marcin
Paliga
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
133
Hubert
Matuska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
134
Jan
Patelka
86
100
86%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
135
Aleksander
Gąsior
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
136
Filip
Pytliński
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
137
Jagoda
Trojnar
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
138
Tomasz
Kanafa
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy , Niwica
Rejon 6
139
Natalia
Prałat
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
140
Tomasz
Czyż
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
141
Tomasz
Luberadzki
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
142
Wojciech
Świeciński
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
143
Nikola
Wardawa
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
144
Karolina
Nawojczyk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie , Białków
Rejon 3
145
Jan
Zawadzki
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
146
Ziemowit
Demut-Wachocki
85.5
100
85.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
147
Dawaid
Babiarz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Witoszynie , Witoszyn
Rejon 6
148
Hanna
Bogusławska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
149
Oliwia
Dąbrowska
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
150
Wojciech
Giertuga
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
151
Julia
Bednarek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
152
Eliza
Chmiel
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
153
Jacek
Handzlik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
154
Kamila
Gryglewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
155
Julia
Kominek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
156
Natalia
Kowalewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
157
Karolina
Bednarczyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Zabór
Rejon 5
158
Julia
Kiełb
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
159
Julia
Cech
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
160
Alicja
Krom
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
161
Hubert
Lichtański
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
162
Wojciech
Kokot
85
100
85%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
163
Nadia
Marcinkowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
164
Kacper
Rogulski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
165
Mateusz
Wziętek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
166
Maciej
Szostak
85
100
85%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
167
Szymon
Tabor
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
168
Dominika
Giernacka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
169
Jan
Wojciechowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
170
Małgorzata
Stasik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
171
Mateusz
Rokita
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
172
Magdalena
Wójcik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
173
Mateusz
Dąbrowicz
84
100
84%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
174
Kajetan Jan
Kowalczuk
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
175
Szymon
Gajda
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
176
Jakub
Borkowski
84
100
84%
Szkoła Podstawowa , Krzeszyce
Rejon 3
177
Adam Maciej
Styś
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
178
Juliusz
Czajkowski
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
179
Julia
Glinka
84
100
84%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
180
Maciej
Klewin
84
100
84%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
181
Milena
Kozińska
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
182
Maksymilian
Pałyga
84
100
84%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
183
Jakub
Koliński
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
184
Barbara
Małek
84
100
84%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
185
Maria
Gosławska
84
100
84%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
186
Adam
Brzoska
84
100
84%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
187
Oliwia
Kizinkiewicz
84
100
84%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
188
Jakub Fryderyk
Kujtkowski
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
189
Gabriela Brygida
Pilarczyk
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
190
Zofia Hanna
Sierachan
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
191
Julianna
Wagner
84
100
84%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
192
Szymon
Wawrzyń
84
100
84%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
193
Alicja
Słomka
84
100
84%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
194
Bartosz
Niedziela
84
100
84%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
195
Patrycja
Owsińska
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
196
Jakub
Książek
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
197
Amelia
Rynda
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
198
Tymoteusz
Szawioła
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
199
Maria Magdalena
Tomczyk
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
200
Krzysztof
Gil
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
201
Hubert
Begier
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
202
Piotr
Ilnicki
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
203
Antoni
Lehmann
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
204
Jakub
Kossowski
83
100
83%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
205
Zuzanna
Kudlaszyk
83
100
83%
Szkoła Podstawowa w Kołczynie , Kołczyn
Rejon 3
206
Oliwia
Michalak
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
207
Wiktor
Ratajczak
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
208
Michalina
Kachel
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
209
Szymon
Zwierzchlewski
83
100
83%
Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
210
Marcel
Kosiński
83
100
83%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
211
Amelia
Pawelska
83
100
83%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
212
Mateusz
Czerniak
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
213
Ewa
Łapka
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
214
Małgorzata
Ławreszuk
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
215
Sofiia
Mazur
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
216
Oliwia
Molik
83
100
83%
Szkoła Podstawowa , Pszczew
Rejon 2
217
Miłosz
Świątkowski
83
100
83%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
218
Jeremiasz
Czajkowski
82.8
100
82.8%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
219
Błażej
Czajkowski
82.8
100
82.8%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
220
Jędrzej
Biniszkiewicz
82.5
100
82.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
221
Hanna
Hrywna
82.5
100
82.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
222
Emilian
Nikolak
82.5
100
82.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie , Lubiszyn
Rejon 1
223
Magdalena
Łosyk
82.5
100
82.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
224
Julia
Butycz
82
100
82%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
225
Antoni
Błachnia
82
100
82%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
226
Szymon
Gibki
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
227
Kuba
Dublański
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
228
Marcel
Kapała
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
229
Jakub
Kozłowski
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
230
Michał
Jagiełło
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
231
Lena
Kemus
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
232
Julia
Krawczyk
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
233
Jan
Lendzion
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
234
Paweł
Polakowski
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
235
Weronika
Jakubiec
82
100
82%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
236
Hanna
Jargas
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
237
Szymon
Szydłowski
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
238
Michał
Bendiuł
82
100
82%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
239
Julia
Kulczewska
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
240
Wiktoria
Kwitowska
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
241
Krzysztof
Jaworski
82
100
82%
Szkoła Podstawowa w Niwiskach , Niwiska
Rejon 5
242
Jakub
Strzelecki
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
243
Kornelia
Tałaj
82
100
82%
Szkoła Podstawowa w Boczowie , Boczów
Rejon 3
244
Katarzyna
Wojak
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
245
Jakub
Tomiuk
82
100
82%
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki , Tuplice
Rejon 6
246
Grzegorz
Wojciechowski
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
247
Hubert
Truszkowski
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
248
Oliwia
Trzebińska
82
100
82%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
249
Marta
Bowtrukiewicz
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kożuchów
Rejon 4
250
Karina
Janczura
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
251
Maciej
Ordyński
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
252
Kamil
Koła
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
253
Marcin
Worach
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
254
Oliwier
Szewczyk
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
255
Krystyna
Berlińska
81
100
81%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
256
Lena
Daszkiewicz
81
100
81%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
257
Brajan
Hornicki
81
100
81%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
258
Dominik
Hutnik
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
259
Robert
Kruszewski
81
100
81%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
260
Marta
Malinowska
81
100
81%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
261
Pola Anna
Sułek
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
262
Szymon
Szybiński
81
100
81%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
263
Milena Anna
Roszkiewicz
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
264
Wojciech
Wysocki
81
100
81%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
265
Viktor
Wąchała
81
100
81%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
266
Igor
Świstak
81
100
81%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
267
Jakub
Abramowicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
268
Malwina
Druchlińska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
269
Jsgoda
Augustyniak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika , Bojadła
Rejon 5
270
Dawid
Bigos
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
271
Hanna
Borówczak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika , Bojadła
Rejon 5
272
Marcelina
Andrzejewska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
273
Alan
Majewski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
274
Gracjan
Gniot
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
275
Julia
Gonsior
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
276
Nikodem
Kobylnik
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
277
Oliwier
Gromiak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
278
Jakub
Grzesiak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
279
Weronika
Kaczmarek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Gądkowie Wielkim , Gądków Wielki
Rejon 3
280
Wiktor
Grasza
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
281
Jakub
Grzelak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
282
Bartosz
Kłosowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
283
Franciszek
Dreger
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
284
Katarzyna
Girul
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
285
Marcel
Goczewski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
286
Michał
Szuń
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
287
Wiktoria
Wiernowolska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
288
Fabian
Gąsiorek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
289
Zofia Krystyna
Wolniewicz - Presz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
290
Szymon
Zagozda
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Kremera w Bobrówku , Bobrówko
Rejon 1
291
Kacper
Żyła
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
292
Aleksandra
Husiatyńska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
293
Gracjan
Lemański
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
294
Lena Monika
Gdaniec
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
295
Bartosz
Dąbrowa
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
296
Dominik
Świątek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
297
Jagoda
Jaskuła
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Pszczew
Rejon 2
298
Jakub
Helwig
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku , Siedlisko
Rejon 4
299
Kacper
Janecki
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie , Przyborów
Rejon 4
300
Gabriela
Jaszczyszyn
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
301
Hanna
Kawa
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
302
Aleksandra
Kościelniak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
303
Ciećwiera
Mikołaj
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Pszczew
Rejon 2
304
Olga
Molka
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
305
Mateusz
Szachowicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
306
Julia
Więckowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Małomicach , Małomice
Rejon 6
307
Artur
Kara
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
308
Eryk
Krutow
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
309
Paulina
Paluch
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika , Bojadła
Rejon 5
310
Tobiasz
Kozieł
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku , Siedlisko
Rejon 4
311
Jan
Stefańczyk
80
100
80%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
312
Filip
Kowalik
80
100
80%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
313
Igor
Jankowiak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
314
Konrad
Olechny
80
100
80%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
315
Alicja
Ogrodowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
316
Karol
Sakowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa 25 , Zielona Góra
Rejon 5
317
Kamil
Sokalski
80
100
80%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
318
Mikołaj
Synowiec
80
100
80%
Szkoła Podstawowa 25 , Zielona Góra
Rejon 5
319
Jakub
Słomski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
320
Magdalena
Szychowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Kołczynie , Kołczyn
Rejon 3
321
Igor
Zakrawacz
80
100
80%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
322
Bartosz
Szczepaniuk
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
323
Martyna
Przybyła
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
324
Adam
Jasiński
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
325
Natalia
Zych
80
100
80%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
326
Maciej
Maciaszek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
327
Kornelia
Jelinek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
328
Weronika
Małecka
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
329
Karina Katarzyna
Plezia
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
330
Wiktoria
Mazurkiewicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
331
Julian
Milczarek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
332
Kacper
Ogórek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
333
Adam
Piasecki
80
100
80%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
334
Marcin
Prokopiuk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
335
Michał
Starczewski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
336
Szymon
Szakoła
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
337
Weronika
Szorek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
338
Lena
Wujciów
80
100
80%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
339
Emilia
Bazan
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Krzeszyce
Rejon 3
340
Bartosz
Poczynek
80
100
80%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
wróć do listy publikacji wyników