wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Geografia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 112 z 112 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:54:22 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Marek Kościelniak 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
2 Agata Szumowska 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
3 Maximilian Zatorski 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
4 Karolina Perzyńska 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
5 Filip Rejtan 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
6 Julia Jagoda 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
7 Mateusz Walusiak 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
8 Wojciech Grzywacz 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
9 Martyna Kotyrba 95 100 95% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
10 Miłosz Babicz 94 100 94% Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon", Zielona Góra Rejon 5
11 Zuzanna Dybiec 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
12 Wiktoria Góralczyk 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
13 Rafał Panachida 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
14 Jakub Komorowski 93 100 93% Szkoła Podstawowa, Wężyska Rejon 5
15 Piotr Stachurski 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
16 Julia Nagórska 92.5 100 92.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
17 Wojciech Sokołowski 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
18 Marta Jurczak 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
19 Amelia Kostrzyńska 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
20 Roksana Mijalska 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
21 Maja Pytkowska 91 100 91% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
22 Justyna Sczepaniok 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
23 Wiktor Borzym 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
24 Wiktor Krysztofiak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
25 Mateusz Mackiewicz 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika, Bojadła Rejon 5
26 Jakub Buchert 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
27 Michelle Polański 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
28 Jolanta Zdebiak 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
29 Szymon Dolot 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
30 Jan Kamiński 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
31 Zuzanna Nowaczyk 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
32 Marcin Olszewski 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
33 Zuzanna Szymaniec 88 100 88% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
34 Jakub Włodarczyk 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
35 Maciej Czekaj 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
36 Hubert Jasek 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
37 Maciej Karczewski 87 100 87% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
38 Bartosz Klóska 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
39 Julia Mleczko 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
40 Mateusz Napierała 87 100 87% Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5
41 Piotr Pawłowski 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
42 Mikołaj Tomaszewski 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
43 Sebastian Jan Madejski 86.7 100 86.7% Szkoła Podstawowa nr 29 , Zielona Góra Rejon 5
44 Maja Gaweł 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
45 Aleksander Gąsior 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
46 Tomasz Luberadzki 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
47 Jagoda Trojnar 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
48 Wojciech Świeciński 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
49 Karolina Bednarczyk 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Zabór Rejon 5
50 Hanna Bogusławska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
51 Julia Cech 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
52 Oliwia Dąbrowska 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
53 Nadia Marcinkowska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
54 Kacper Rogulski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
55 Małgorzata Stasik 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
56 Maciej Szostak 85 100 85% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
57 Mateusz Wziętek 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
58 Adam Brzoska 84 100 84% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
59 Maciej Klewin 84 100 84% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
60 Kajetan Jan Kowalczuk 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
61 Jakub Książek 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
62 Jakub Fryderyk Kujtkowski 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
63 Bartosz Niedziela 84 100 84% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
64 Patrycja Owsińska 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
65 Gabriela Brygida Pilarczyk 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
66 Zofia Hanna Sierachan 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
67 Maria Magdalena Tomczyk 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
68 Mateusz Czerniak 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
69 Krzysztof Gil 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
70 Michalina Kachel 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
71 Jakub Kossowski 83 100 83% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
72 Amelia Pawelska 83 100 83% Szkoła Podstawowa, Wężyska Rejon 5
73 Jędrzej Biniszkiewicz 82.5 100 82.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
74 Hanna Hrywna 82.5 100 82.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
75 Magdalena Łosyk 82.5 100 82.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
76 Kuba Dublański 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
77 Hanna Jargas 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
78 Krzysztof Jaworski 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Niwiskach, Niwiska Rejon 5
79 Wiktoria Kwitowska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
80 Jakub Strzelecki 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
81 Szymon Szydłowski 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
82 Grzegorz Wojciechowski 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
83 Lena Daszkiewicz 81 100 81% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
84 Brajan Hornicki 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
85 Karina Janczura 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
86 Kamil Koła 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
87 Robert Kruszewski 81 100 81% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
88 Milena Anna Roszkiewicz 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
89 Pola Anna Sułek 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
90 Oliwier Szewczyk 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
91 Marcin Worach 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
92 Viktor Wąchała 81 100 81% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
93 Igor Świstak 81 100 81% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
94 Jakub Abramowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
95 Jsgoda Augustyniak 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika, Bojadła Rejon 5
96 Hanna Borówczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika, Bojadła Rejon 5
97 Malwina Druchlińska 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
98 Bartosz Dąbrowa 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
99 Lena Monika Gdaniec 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
100 Gracjan Gniot 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
101 Wiktor Grasza 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
102 Igor Jankowiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
103 Gabriela Jaszczyszyn 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
104 Alan Majewski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
105 Wiktoria Mazurkiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
106 Olga Molka 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
107 Paulina Paluch 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika, Bojadła Rejon 5
108 Karina Katarzyna Plezia 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
109 Karol Sakowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
110 Mikołaj Synowiec 80 100 80% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
111 Bartosz Szczepaniuk 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
112 Dominik Świątek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5

wróć do listy publikacji wyników