wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Geografia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 38 z 38 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:54:22 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Słubicki, Sulęciński
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Klaudia Łaniec 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
2 Julia Bosiacka 97 100 97% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
3 Michał Kryński 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
4 Tomasz Kondratowicz 95 100 95% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
5 Oliwia Hyży 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
6 Martyna Kaczmarek 93 100 93% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
7 Antoni Kudlaszyk 93 100 93% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
8 Łucja Kaliszak 92 100 92% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
9 Antoni Spych 92 100 92% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
10 Jan Pietrzak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
11 Patryk Sołtysiak 89 100 89% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
12 Gabriel Farbotko 88 100 88% Szkoła Podstawowa, Trzemeszno Lubuskie Rejon 3
13 Anna Grobelna 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
14 Szymon Hetman 88 100 88% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
15 Antoni Babiak 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
16 Igor Wiencek 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
17 Karolina Nawojczyk 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
18 Natalia Prałat 86 100 86% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
19 Nikola Wardawa 86 100 86% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
20 Jakub Borkowski 84 100 84% Szkoła Podstawowa, Krzeszyce Rejon 3
21 Julia Glinka 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
22 Marcel Kosiński 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
23 Zuzanna Kudlaszyk 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
24 Weronika Jakubiec 82 100 82% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
25 Julia Kulczewska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
26 Kornelia Tałaj 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
27 Hubert Truszkowski 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
28 Marcelina Andrzejewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
29 Emilia Bazan 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Krzeszyce Rejon 3
30 Marcel Goczewski 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
31 Oliwier Gromiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
32 Jakub Grzelak 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
33 Fabian Gąsiorek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
34 Weronika Kaczmarek 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Gądkowie Wielkim, Gądków Wielki Rejon 3
35 Nikodem Kobylnik 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
36 Weronika Małecka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
37 Magdalena Szychowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
38 Wiktoria Wiernowolska 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3

wróć do listy publikacji wyników