Wyniki: Geografia (Szkoła podstawowa) - Rejon 3 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 3
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Geografia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
80 pkt z 100 pkt (80%)
Zakwalifikowani
38 z 38 (100%)
Data publikacji listy
2021-02-04 08:54:22
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Słubicki, Sulęciński
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Klaudia
Łaniec
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
2
Julia
Bosiacka
97
100
97%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
3
Michał
Kryński
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
4
Tomasz
Kondratowicz
95
100
95%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
5
Oliwia
Hyży
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
6
Antoni
Kudlaszyk
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Kołczynie , Kołczyn
Rejon 3
7
Martyna
Kaczmarek
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
8
Łucja
Kaliszak
92
100
92%
Szkoła Podstawowa w Boczowie , Boczów
Rejon 3
9
Antoni
Spych
92
100
92%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
10
Jan
Pietrzak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
11
Patryk
Sołtysiak
89
100
89%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
12
Gabriel
Farbotko
88
100
88%
Szkoła Podstawowa , Trzemeszno Lubuskie
Rejon 3
13
Anna
Grobelna
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
14
Szymon
Hetman
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
15
Igor
Wiencek
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
16
Antoni
Babiak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
17
Natalia
Prałat
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
18
Nikola
Wardawa
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
19
Karolina
Nawojczyk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie , Białków
Rejon 3
20
Jakub
Borkowski
84
100
84%
Szkoła Podstawowa , Krzeszyce
Rejon 3
21
Julia
Glinka
84
100
84%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
22
Marcel
Kosiński
83
100
83%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
23
Zuzanna
Kudlaszyk
83
100
83%
Szkoła Podstawowa w Kołczynie , Kołczyn
Rejon 3
24
Weronika
Jakubiec
82
100
82%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
25
Kornelia
Tałaj
82
100
82%
Szkoła Podstawowa w Boczowie , Boczów
Rejon 3
26
Julia
Kulczewska
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
27
Hubert
Truszkowski
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
28
Jakub
Grzelak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
29
Nikodem
Kobylnik
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
30
Marcelina
Andrzejewska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
31
Marcel
Goczewski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
32
Weronika
Kaczmarek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Gądkowie Wielkim , Gądków Wielki
Rejon 3
33
Oliwier
Gromiak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
34
Fabian
Gąsiorek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
35
Weronika
Małecka
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
36
Wiktoria
Wiernowolska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
37
Emilia
Bazan
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Krzeszyce
Rejon 3
38
Magdalena
Szychowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Kołczynie , Kołczyn
Rejon 3
wróć do listy publikacji wyników