wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Geografia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 66 z 66 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:54:22 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Gorzowski, Strzelecko-drezdenecki, Miasto Gorzów Wlkp.
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Fabian Jurski 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
2 Jakub Kostrzewa 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
3 Gabriel Lewandowski 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
4 Jakub Stepaniak 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
5 Anna Krzywicka 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
6 Vanessa Bada 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 3, Drezdenko Rejon 1
7 Bartosz Mituła 97 100 97% Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków, Dobiegniew Rejon 1
8 Szymon Bałuk 96.4 100 96.4% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
9 Wiktoria Karnasiewicz 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
10 Michał Pawlak 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
11 Piotr Pokorny 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
12 Hubert Godawski 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
13 Kajetan Kisielewski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
14 Igor Popadowski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
15 Rupert Skrzecz 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
16 Stanisław Brodziński 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
17 Maria Butkiewicz 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
18 Sebastian Jasiński 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
19 Marek Plackowski 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
20 Igor Sikorski 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
21 Nadia Chrostek 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
22 Jakub Sielczak 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
23 Michał Tomaszewski 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
24 Bartosz Wieczorek 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Santoku, Santok Rejon 1
25 Jan Zawadzki 86 100 86% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
26 Ziemowit Demut-Wachocki 85.5 100 85.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
27 Eliza Chmiel 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
28 Julia Kiełb 85 100 85% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
29 Natalia Kowalewska 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
30 Mateusz Rokita 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
31 Szymon Tabor 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
32 Magdalena Wójcik 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
33 Jakub Koliński 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
34 Hubert Begier 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
35 Piotr Ilnicki 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
36 Antoni Lehmann 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
37 Oliwia Michalak 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
38 Szymon Zwierzchlewski 83 100 83% Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
39 Ewa Łapka 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
40 Małgorzata Ławreszuk 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
41 Emilian Nikolak 82.5 100 82.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie, Lubiszyn Rejon 1
42 Szymon Gibki 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
43 Michał Jagiełło 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
44 Lena Kemus 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
45 Jakub Kozłowski 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
46 Julia Krawczyk 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
47 Jan Lendzion 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
48 Krystyna Berlińska 81 100 81% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
49 Marta Malinowska 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
50 Szymon Szybiński 81 100 81% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
51 Wojciech Wysocki 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
52 Franciszek Dreger 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
53 Katarzyna Girul 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
54 Jakub Grzesiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
55 Aleksandra Husiatyńska 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
56 Adam Jasiński 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
57 Aleksandra Kościelniak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3, Drezdenko Rejon 1
58 Bartosz Kłosowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
59 Maciej Maciaszek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
60 Julian Milczarek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
61 Kacper Ogórek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
62 Marcin Prokopiuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
63 Jan Stefańczyk 80 100 80% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
64 Mateusz Szachowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków, Dobiegniew Rejon 1
65 Weronika Szorek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
66 Szymon Zagozda 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Kremera w Bobrówku, Bobrówko Rejon 1

wróć do listy publikacji wyników