20 listopada 2023

Zarejestruj się na Ogólnopolski Dzień Informacyjny 2024 – Twój przewodnik po programach edukacyjnych.

Kolejna edycja Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) odbędzie się 01 lutego 2024 r. o godz. 10:00, na PGE Narodowy w Warszawie. Podczas tego spotkania będziecie Państwo mieli okazję uczestniczyć w licznych sesjach tematycznych i warsztatach, które dostarczą Państwu wartościowe informacje i inspiracje związane z programem Erasmus+ oraz innymi międzynarodowymi inicjatywami edukacyjnymi.


Udział w wydarzeniu będzie okazją do poznania pełnej oferty edukacyjnej, możliwości, zasad oraz terminów związanych z międzynarodowymi programy edukacyjnymi zarządzanymi przez FRSE. Zostanie także zapewniona możliwość konsultacji z ekspertami, którzy rozwieją Państwa wątpliwości związane z działaniem programów edukacyjnych, odpowiedzą na Państwa pytania i udzielą pomocy w zakresie przygotowań do realizacji przyszłych projektów edukacyjnych.

Dlaczego warto wziąć udział w Ogólnopolskim Dniu Informacyjnym?

Sesje Tematyczne i Warsztaty: Uczestnicząc w Ogólnopolskim Dniu Informacyjnym, będziecie Państwo mieli szansę uczestniczyć w licznych sesjach tematycznych i warsztatach, które dostarczą wartościowych informacji i inspiracji związanych z programem Erasmus+ oraz innymi programami i inicjatywami edukacyjnymi.

Poznasz Pełną Ofertę Edukacyjną: Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję do zapoznania się z pełną ofertą edukacyjną, możliwościami, zasadami oraz terminami związanymi z międzynarodowymi programami edukacyjnymi zarządzanymi przez FRSE.

Konsultacje z Ekspertami: Będziecie mieli także szansę skonsultować się z ekspertami, którzy rozwieją Państwa wątpliwości związane z programami edukacyjnymi, odpowiedzą na pytania i udzielą pomocy w zakresie przygotowań do przyszłych projektów edukacyjnych.

Spotkania z Dobrymi Praktykami: W ramach wydarzenia odbędą się spotkania z dobrymi praktykami, podczas których będziecie Państwo mieli okazję poznać inspirujące projekty, wymienić się doświadczeniami oraz czerpać nowe pomysły do działań w ramach programów edukacyjnych.

Więcej informacji https://www.frse.org.pl/odi-2024

Program: https://www.frse.org.pl/brepo/panel_repo_files/2023/11/16/e2wkix/program-ramowy-odi-2024.pdf

Rejestracja: https://wydarzenia.frse.org.pl/ankieta/1032266/ogolnopolski-dzien-informacyjny-fundacji-rozwoju-systemu-edukacji.html

 

baner