23 lutego 2024

V Edycja Programu Pilotażowego Arytmetyki Mentalnej.

Centrum Arytmetyki Mentalnej i BrainFintess zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnej
V Edycji Programu Pilotażowego Arytmetyki Mentalnej.
Już czwarty rok arytmetyka mentalna gości w polskich szkołach i przedszkolach. Do tej pory do programu przystąpiło ponad 150 szkół, blisko 3500 uczniów i prawie 400 nauczycieli. Dodatkowo, w każdym roku szkolnym, kilka wybranych placówek może bezpłatnie testować program arytmetyki mentalnej.
Arytmetyka mentalna przeznaczona jest dla dzieci od 5 do 14 roku życia. W tym roku wprowadzony będzie specjalny Program Przygotowawczy dla dzieci 3-4 letnich. Oznacza to, że już od września 2024 r. całe przedszkole może być objęte zajęciami.

Co to jest arytmetyka mentalna? Jak wpływa ona na uczniów? W czym im pomaga, co zmienia?
Odpowiedzi na te pytania znajdziecie Państwo w reportażu z jednej z gdańskich placówek,
w której już trzy lata dzieci uczą się arytmetyki mentalnej:
https://www.youtube.com/
Arytmetyka może być wprowadzona w ramach zajęć podstawowych w klasach 1-3 lub jako kółka zainteresowań w klasach starszych.
Jesteś twórczym i kreatywnym nauczycielem? Lubisz wychodzić poza schematy? Masz ciekawe pomysły wspomagające uczniów w rozwoju, ale brakuje Ci narzędzi? Jeżeli tak – Ciebie właśnie szukamy. Zgłoś się do naszego pilotażowego programu, dzięki któremu będziesz mógł prowadzić zajęcia z arytmetyki mentalnej w swojej placówce.

Do wygrania bezpłatny program arytmetyki mentalnej w roku szkolnym 2024/2025.
Więcej szczegółów na temat V edycji bezpłatnego Programu Pilotażowego na stronie, regulamin i formularz zgłoszeniowy na stronie: https://szkoly.abakus-center.eu/
Czas nadsyłania zgłoszeń do 30 kwietnia 2024 r.

dzieci z nagrodami