28 czerwca 2024

Program Stypendialny „Złote Indeksy NBP”

Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w Programie Stypendialnym „Złote Indeksy NBP”, skierowanego do studentów I, II i III roku kierunków ekonomicznych polskich uczelni akademickich, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce, studiują w trybie dziennym i nie ukończyli 26 roku życia oraz tegorocznych maturzystów, którzy aplikują na kierunki ekonomiczne.
Właściwa treść artykułu:

Celem programu jest podnoszenie poziomu wiedzy na temat roli i zadań Narodowego Banku Polskiego oraz wsparcie młodych, zdolnych osób kształcących się na kierunkach ekonomicznych oferowanych przez publiczne uczelnie akademickie w Polsce. Program umożliwi Stypendystom udział w inicjatywach edukacyjnych popularyzujących działalność NBP, a uzyskane świadczenie pieniężne pomoże rozwijać zainteresowania z zakresu ekonomii, finansów i bankowości.
Zgłoszenia do programu będą przyjmowane do 16 września 2024 r.
Szczegóły Programu Stypendialnego „Złote Indeksy NBP” oraz elektroniczny formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie https://nbp.pl/edukacja/zlote-indeksy-nbp/

Data: 2024-06-28, rozmiar: 1 MB
Data: 2024-06-28, rozmiar: 368 KB