4 lipca 2024

Ogólnopolski Konkurs „TECHNIK-ABSOLWENT”

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich Zarząd Główny w Warszawie organizuje kolejną XVIII EDYCJĘ OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU o dyplom i nagrodę Prezesa SIMP dla absolwentów szkół prowadzących kształcenie zawodowe TECHNIK ABSOLWENT ROKU – rok szkolny 2023/2024.

Celem konkursu „Technik Absolwent Roku” jest promowanie najlepszych uczniów oraz szkół prowadzących kształcenie zawodowe, w środowisku szkolnym, w środowisku technicznym, uczelniach wyższych oraz w społeczeństwie.

Istotą organizowanego konkursu jest uwzględnienie i porównanie osiągniętych wyników nauczania w szkole z wynikami egzaminów zawodowych i maturalnych oraz różnymi formami konkursów, olimpiad, turniejów zarówno regionalnych jak i ogólnopolskich. Celem pośrednim konkursu jest możliwość tworzenia Szkolnych Kół SIMP przy Oddziałach Stowarzyszenia.

Konkurs adresowany jest do absolwentów szkół prowadzących kształcenie zawodowe w zawodach branży mechanicznej i branżach pokrewnych.

• Termin składania dokumentów:
  • I etap, do 16 września 2024 r.
  • II etap, do 14 października 2024 r.

Karta zgłoszenia_Konkurs Technik Absolwent 2024
Data: 2024-07-04, rozmiar: 159 KB