17 maja 2024

Ogólnopolski konkurs na mural z okazji 80. Rocznicy Powstania Warszawskiego „DUMNI Z POWSTAŃCÓW”

Fundacja Sensoria – realizator kampanii BohaterON-włącz historię zaprasza uczniów publicznych i niepublicznych szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych mieszczących się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej do udziału w konkursie na mural z okazji 80. Rocznicy Powstania Warszawskiego „DUMNI Z POWSTAŃCÓW”.

Włączcie się w zbliżające obchody 80. rocznicy Powstania Warszawskiego aktywnie angażując społeczności – szkolną i lokalną w stworzenie projektu okolicznościowego muralu dla swojej placówki.

Trzem zwycięskim szkołom zostaną zrealizowane pomysły na wskazanych w zgłoszeniach ścianach, wraz z organizacją ich odsłonięć. Jest o co walczyć!!

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są od 15.05.2024 r. do 21.06.2024 r. Każdy uprawniony do uczestnictwa w konkursie może przesłać dwa Zgłoszenie Konkursowe, ale projekty murali muszą być różnych autorów. Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są wyłącznie drogą mailową.

Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu „Patriotyzm Jutra”.

Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz szczegóły dostępna są na stronie https://bohateron.pl/muralkonkurs/

KONKURS MURALE PAMIĘCI POWSTANIE WARSZAWSKIE
Data: 2024-05-17, rozmiar: 14 KB