4 kwietnia 2024

Korowód Wrażliwości

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

w imieniu Hospicjum Św. Kamila w Gorzowie Wielkopolskim i organizatorów serdecznie zapraszam reprezentacje Przedszkoli i Szkół do udziału w Korowodzie Wrażliwości, który odbędzie się 25 kwietnia 2024 r. o godzinie 10.00  na Starym Rynku w Gorzowie Wielkopolskim.

Uczestnikami przemarszu są dzieci i pracownicy przedszkoli gorzowskich, pracownicy i wolontariusze Hospicjum Św. Kamila, osoby pełnoletnie i niepełnoletnie Warsztatów Terapii Zajęciowej, uczniowie i nauczyciele szkół podstawowych i ponadpodstawowych, dzieci i młodzież z zespołów tanecznych, mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego i okolic.

Korowód Wrażliwości to przemarsz dzieci, młodzieży i przyjaciół Hospicjum Św. Kamila ulicami miasta oraz występy lokalnych artystów w amfiteatrze MCK.

Jest to VII edycja wydarzenia, które od początku ma na celu wyrażenie solidarności z pacjentami Hospicjum, uwrażliwienie młodego pokolenia na potrzeby osób dotkniętych chorobą i żałobą, jednoczenie pokoleń wokół ważnych społecznie spraw oraz prezentację osiągnięć lokalnych artystów.   

Zachęcam do aktywnego uczestnictwa,  ubiorów/dodatków w kolorze żółtym – okażmy wsparcie Pacjentom Hospicjum swoją obecnością. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 787 956 313.
NIE TRZEBA POTWIERDZAĆ OBECNOŚCI.

 

W załącznikach znajdą Państwo szczegóły programu

 

Organizatorzy: 

Hospicjum Św. Kamila w Gorzowie Wlkp. 

Przedszkole Miejskie nr 32

Przedszkole Miejskie nr 10

Przedszkole Miejskie nr 23

Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27

Przedszkole Miejskie nr 29

 

Lubuski Kurator Oświaty

Mariusz Biniewski

 

Załączniki

1 Korowod Program
Data: 2024-04-04, rozmiar: 180 KB
2 Korowod Plakat
Data: 2024-04-04, rozmiar: 362 KB
3 Korowod Regulamin
Data: 2024-04-04, rozmiar: 117 KB