Wyniki: Biologia (Szkoła podstawowa) - Rejon 5 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 9
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Biologia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
80 pkt z 100 pkt (80%)
Zakwalifikowani
54 z 54 (100%)
Data publikacji listy
2023-12-19 10:49:13
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Dominika Anna
Bukowska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
2
Annika
Mamczur
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
3
Liwia
Kasperczak
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
4
Beniamin
Orawiec
93
100
93%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
5
Aleksandra
Herczyńska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
6
Antonina
Izowit
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
7
Mikołaj
Kot
92
100
92%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
8
Ignacy
Kasiński
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
9
Barbara
Kaszuba
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
10
Kalina
Skubek
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
11
Ewa
Kołodziej
89
100
89%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
12
Eliza
Bobrowska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
13
Antoni
Cieśliński
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
14
Krzysztof
Michalak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Niwiskach , Niwiska
Rejon 5
15
Małgorzata
Szymczak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
16
Ihor
Zaitsev
85
100
85%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
17
Michalina
Barwińska
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
18
Zuzanna
Wytyk
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
19
Kalina Katarzyna
Smolińska
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
20
Oliwia
Mielnicka
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
21
Jegor
Lutkievich
84
100
84%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
22
Weronika
Stefańczak
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
23
Anita
Massalska
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
24
Katarzyna
Stasik
83
100
83%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
25
Lena
Marchewka
82
100
82%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
26
Claudia
Musiałek
82
100
82%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
27
Martyna
Martyniuk
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
28
Zuzanna
Roszak
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
29
Julia
Ceglarek
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
30
Adam
Orlak
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
31
Kajetan
Grobelny
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
32
Dawid
Pilarski
81
100
81%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
33
Bartłomiej
Wojtowicz
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
34
Agata Maria
Żurakowska
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
35
Emilia Krystyna
Ciesielka
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
36
Marcel
Drozd
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
37
Filip
Frontczak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
38
Aleksander Kazimierz
Krawczak- Dzieńdziura
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
39
Julia
Massalska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
40
Julian
Kurzawa
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
41
Lukrecja
Siedlecka
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
42
Michalina
Filipczak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
43
Zuzanna
Tomczak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
44
Julia
Frydrych
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
45
Aleksandra
Konieczna
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
46
Anastazja
Skotniczna
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
47
Marta
Szymczak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
48
Bohdana
Lipchuk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
49
Martyna
Lubkiewicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
50
Oliwier
Żdaniuk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
51
Lena
Tucholska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
52
Katsiaryna
Savon
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
53
Nadia
Zbróg
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
54
Kajetan
Rogalski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników