Wyniki: Geografia (Szkoła podstawowa) - wszystkie rejony - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 5
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Geografia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
80 pkt z 100 pkt (80%)
Zakwalifikowani
232 z 232 (100%)
Data publikacji listy
2023-12-19 10:49:12
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Aleksander
Bartoszewicz
100
100
100%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
2
Julian
Kaszuba
100
100
100%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
3
Eryk
Krutow
100
100
100%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
4
Filip
Sosnowski
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
5
Lena
Łysek
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
6
Oliwia
Chrastek
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
7
Jan
Garbuliński
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
8
Alexander
Rozmysłowicz
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
9
Mikołaj
Komorowski
97
100
97%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
10
Bartosz
Opaliński
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
11
Kacper
Klubów
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
12
Adam
Orzeszko
96
100
96%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
13
Julia
Radecka
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
14
Oliwier
Sroga
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
15
Paweł
Okorski
95
100
95%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
16
Szymon
Okołowicz
95
100
95%
Szkoła Podstawowa , Wicina
Rejon 6
17
Zuzanna
Hałoń
94
100
94%
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego , Zwierzyn
Rejon 1
18
Miłosz
Kowalik
94
100
94%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
19
Kimberly
Bada
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
20
Jan
Chrześcijański
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
21
Aleksandra
Skrzypkowska
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
22
Igor
Hierowski
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
23
Franciszek
Marczewski
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Kołczynie , Kołczyn
Rejon 3
24
Dawid
Staniowski
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
25
Tobiasz
Kesling
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
26
Kacper
Lubera
93
100
93%
Szkoła Podstawowa , Szlichtyngowa
Rejon 4
27
Julia
Kotowska
93
100
93%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
28
Jan
Masiel
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
29
Mateusz
Pastusiak
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
30
Jakub
Gajewski
92.5
100
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
31
Piotr
Nowicki
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
32
Sebastian
Drzymała
92
100
92%
Szkoła Podstawowa w Grabiku , Grabik
Rejon 6
33
Cyprian
Początko
92
100
92%
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
34
Iwo
Barancewicz
92
100
92%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
35
Mateusz
Kozłowski
92
100
92%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
36
Maja
Podlipska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
37
Hanna
Walczak
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
38
Hubert
Wasielewski
92
100
92%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
39
Stanisław
Bensz
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
40
Szymon
Ruta
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
41
Gabriela
Boranowska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
42
Julia
Gołębiewska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
43
Fabian
Czerny
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
44
Adam
Orlak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
45
Marcel
Dłużniewski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
46
Wojciech
Fabich
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
47
Natalia
Gryglewicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
48
Dawid
Kocięcki
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
49
Patryk
Lisik
90
100
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
50
Bartłomiej
Potopowicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Smogórach , Smogóry
Rejon 3
51
Malwina
Żmudzińska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
52
Paulina
Rośleń
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
53
Oliwier
Rój
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Pszczew
Rejon 2
54
Diana
Golon
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
55
Maria
Kowalska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego , Zwierzyn
Rejon 1
56
Anna
Borkowska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
57
Maja
Paprocka
89
100
89%
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego , Górzyca
Rejon 3
58
Piotr
Gadomski
88
100
88%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
59
Jakub
Gorączkowski
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
60
Szymon
Krawczyk
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
61
Mykhailo
Lapin
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
62
Przemysław
Kostrzewa
88
100
88%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
63
Nadia Katarzyna
Lenartowicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
64
Karol
Sibilski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
65
Kornel
Styrcula
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
66
Ignacy
Włodarczyk
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
67
Adam
Bonarski
88
100
88%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
68
Piotr
Dzieńdziura
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
69
Kajetan
Kociołkowski
88
100
88%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
70
Wirginia
Gajowiec
87.5
100
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
71
Piotr
Kowalski
87.5
100
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
72
Michalina
Szper
87.5
100
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
73
Oliwier
Pietruś
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
74
Lukrecja
Siedlecka
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
75
Sebastian
Antoniuk
87
100
87%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
76
Zofia
Kamińska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
77
Jakub
Salamon
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
78
Igor
Szejdewik
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
79
Aleksannder
Siemaszko
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
80
Bartosz
Żłobiński
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
81
Kajetan
Grobelny
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
82
Oliwier
Barth
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
83
Zofia
Jasińska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Kombatantów II Wojny Światowej , Lubno
Rejon 1
84
Damian
Lichodziejewski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
85
Aleksander
Mrożek
86
100
86%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
86
Filip
Šeda
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
87
Jakub
Gaździewicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
88
Szymon
Frątczak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
89
Dominik
Bardel
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
90
Kacper
Osiadły
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
91
Laura
Samoszuk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
92
Mikołaj
Kot
86
100
86%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
93
Wiktor
Wołoszczuk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Janczewie , Janczewo
Rejon 1
94
Wiktor
Lacroix
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
95
Ignacy Jan
Mosiądz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
96
Kasjan
Golon
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
97
Roksana
Miłek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
98
Ignacy
Salamon
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
99
Paulina
Olek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
100
Jakub
Bahyrycz
85
100
85%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
101
Maciej
Grelak
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
102
Feliks
Kiraga
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
103
Patrycja
Mastalerz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
104
Szymon
Hamerliński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
105
Maria
Gyża
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
106
Ihor
Zaitsev
85
100
85%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
107
Vasylyna
Chepak
84
100
84%
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
108
Wiktor
Czok
84
100
84%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
109
Antonina
Jachimowska
84
100
84%
Szkoła Podstawowa , Krzeszyce
Rejon 3
110
Franciszek
Masklak
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
111
Antoni
Hołyński
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
112
Emilia
Kędzior
84
100
84%
Szkoła Podstawowa , Krzeszyce
Rejon 3
113
Daria
Tatarynowicz
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
114
Antoni
Woldański-Moszczuk
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
115
Błażej
Malaika
84
100
84%
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
116
Jan
Andryszak
84
100
84%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
117
Michał
Naumowicz
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
118
Szymon
Szklarz
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
119
Daniel
Pochrząszcz
84
100
84%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
120
Melania
Szubert
84
100
84%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
121
Filip
Sokalski
84
100
84%
Szkoła Podstawowa w Grabiku , Grabik
Rejon 6
122
Michał
Giemza
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
123
Jakub
Harnyś
83
100
83%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
124
Natalia
Korzeniowska
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
125
Barbara Kazimiera
Bodnar
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
126
Marcel
Długosz
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
127
Natan
Gnacy
83
100
83%
Szkoła Podstawowa , Szlichtyngowa
Rejon 4
128
Michał
Zając
83
100
83%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
129
Antoni
Jandy
83
100
83%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
130
Maciej
Kamiński
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
131
Michał
Jakubowski
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
132
Wojciech
Jarosz
83
100
83%
Szkoła Podstawowa , Szlichtyngowa
Rejon 4
133
Emilia
Kiljańska
83
100
83%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
134
Filip
Kononowicz
83
100
83%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
135
Cezary
Kotuński
83
100
83%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
136
Franciszek
Surynt
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
137
Michalina
Wiśniewska
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
138
Hubert
Zarabski
83
100
83%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
139
Błażej
Opas
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
140
Laura
Kusko
82.5
100
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
141
Piotr
Wit
82.5
100
82.5%
Szkoła Podstawowa w Smogórach , Smogóry
Rejon 3
142
Piotr
Żejmo
82.5
100
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
143
Hanna
Bzowski
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
144
Wiktor
Chudalewski
82
100
82%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
145
Konstancja
Gala
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
146
Filip
Frontczak
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
147
Kuba
Szulczyński
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
148
Julia
Bilmon
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
149
Marek
Bąk
82
100
82%
Szkoła Podstawowa , Sława
Rejon 4
150
Maja
Dziemidowicz
82
100
82%
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
151
Vasyl
Kurdakov
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
152
Tymoteusz
Bodziacki
82
100
82%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
153
Krystian
Sochacki
82
100
82%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
154
Daria
Błaszak
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
155
Mateusz
Palicki
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
156
Iga
Lewicka
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
157
Lucjan
Półtorak
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
158
Tymon
Marcinkowski
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
159
Marlena
Polaczek
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
160
Martyna
Fryda
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
161
Wiktor
Krziżok
82
100
82%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
162
Marek
Gbiorczyk
82
100
82%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
163
Iga
Klimińska
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
164
Sebastian
Kuczera
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
165
Zofia
Szyszko
82
100
82%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
166
Mikołaj
Kiaszewicz
82
100
82%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
167
Maciej
Matelski
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
168
Volodimir
Oliinyk
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
169
Bernard
Bałazy
81
100
81%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
170
Mikołaj
Fabiańczyk
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
171
Igor
Fedan
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
172
Dominik
Górecki
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
173
Filip
Markowski
81
100
81%
Szkoła Podstawowa w Grabiku , Grabik
Rejon 6
174
Karolina
Sołtysik
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
175
Franciszek
Rekret
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
176
Mikołaj
Wieloch
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
177
Amelia
Smyk
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
178
Maja
Wągrowska
81
100
81%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
179
Szymon
Potocki
81
100
81%
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki , Tuplice
Rejon 6
180
Paulina
Ambroziak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
181
Helena
Budziło
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
182
Lena
Lidzka
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
183
Piotr
Okińczyc
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
184
Jakub
Olszewski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
185
Maksymilian
Grotek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
186
Hanna
Kochańska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
187
Agata
Kaliszewska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
188
Maksymilian
Radziewicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
189
Wiktor
Wawrowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
190
Szymon
Wydmuch
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
191
Krzysztof
Bajorek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Pszczew
Rejon 2
192
Krzysztof
Jankowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
193
Malwina
Astramowicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
194
Adam
Wapniarz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Pszczew
Rejon 2
195
Jakub
Wilczyński
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
196
Zofia
Gula
80
100
80%
I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
197
Alicja
Hiszpańska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Szlichtyngowa
Rejon 4
198
Dawid
Kotecki
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
199
Antoni
Pośledni
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
200
Eryk Andrzej
Raunke
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
201
Jan
Rojek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
202
Martyna
Woźny
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
203
Zuzanna
Wrona
80
100
80%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Mierków
Rejon 6
204
Mikołaj
Zajdel
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
205
Franciszek
Zarzycki
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku , Siedlisko
Rejon 4
206
Nikodem
Bałdyga
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
207
Dawid
Chęciński
80
100
80%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
208
Iga
Piotrowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
209
Filip
Dygas
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
210
Weronika
Fila
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Mjra Henryka Sucharskiego , Zielona Góra
Rejon 5
211
Blanka
Muchowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
212
Piotr
Grobarek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu , Międzylesie
Rejon 2
213
Maciej
Idzikowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
214
Mikołaj
Kleist
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
215
Piotr
Czernuszewicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
216
Nikola
Kazieczko
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
217
Michał
Marcinek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
218
Jakub
Moraczewski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Grabiku , Grabik
Rejon 6
219
Alicja
Szypowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
220
Jan
Gowarzewski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
221
Alan
Kozłowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
222
Damian
Kwiatkowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
223
Jakub
Marzęta
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
224
Patryk
Mawroidis
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
225
Ksawery
Puk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu , Międzylesie
Rejon 2
226
Piotr
Radziul
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu , Międzylesie
Rejon 2
227
Jakub
Paprzycki
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
228
Jakub
Sadowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
229
Michał
Szkudlarek
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
230
Filip
Świątkowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
231
Oliwier
Żdaniuk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
232
Ewa
Wdowiak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
wróć do listy publikacji wyników