Wyniki: Historia (Szkoła podstawowa) - - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 1
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Historia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
80 pkt z 100 pkt (80%)
Zakwalifikowani
361 z 361 (100%)
Data publikacji listy
2023-12-19 10:49:10
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Szymon
Kulej
100
100
100%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
2
Wojciech Kasper
Matyasik
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
3
Gracjan
Nędzarek
100
100
100%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
4
Michał
Sułkowski
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
5
Amelia
Twardowska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
6
Michał Jakub
Ważny
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
7
Daria
Chamera
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
8
Damian
Lichodziejewski
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
9
Natalia
Matla
98
100
98%
Szkoła Podstawowa , Trzemeszno Lubuskie
Rejon 3
10
Fabian
Czerny
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
11
Emilia
Łukasiewicz
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
12
Jan
Garbuliński
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
13
Cezary
Różak
98
100
98%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
14
Mateusz
Olechnowicz
98
100
98%
I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
15
Leon
Pawicz
98
100
98%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
16
Antoni
Sawiński
98
100
98%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
17
Aleksandra
Lis
97.77
100
97.8%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
18
Michał
Sołowczuk
97.5
100
97.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
19
Filip
Zawadzki
97.5
100
97.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
20
Franciszek
Majerski
97
100
97%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
21
Błażej
Wiencek
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
22
Igor
Jasiński
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
23
Alicja
Kaczmarek
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
24
Aleksander
Kwaśny
97
100
97%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
25
Tymon
Baran
96
100
96%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
26
Jacek
Czapracki
96
100
96%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
27
Szymon
Jędraszczak
96
100
96%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
28
Daria
Gruszewska
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
29
Marcel
Kacprowski
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Mjra Henryka Sucharskiego , Zielona Góra
Rejon 5
30
Franciszek
Widziak
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
31
Marika
Żok
96
100
96%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II , Żagań
Rejon 6
32
Miłosz
Kogut
96
100
96%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
33
Ignacy
Kozłowski
96
100
96%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
34
Jakub
Gajewski
95.45
100
95.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
35
Jan Rafał
Kania
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
36
Leonard
Olichwer
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
37
Nadia Anna
Hnat
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
38
Piotr
Kowalski
95
100
95%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
39
Eryk
Krutow
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
40
Łukasz
Kryczka
95
100
95%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
41
Mateusz
Kozłowski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
42
Józef Franciszek
Kuligowski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
43
Aleksander
Pokorski
95
100
95%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
44
Michał
Rogulski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
45
Aleksander
Szatkowski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
46
Igor Bernard
Szumacher
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
47
Natalia
Wandzel
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
48
Nina
Świętochowska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
49
Lena
Łysek
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
50
Wiktoria
Kulawiak
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
51
Piotr
Drzewiecki
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
52
Wojciech
Gawluk
94
100
94%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
53
Piotr
Kuchnio
94
100
94%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
54
Mateusz
Zielonka
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
55
Kornelia
Kobylnik
94
100
94%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
56
Anna
Mierkiewicz
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Mjra Henryka Sucharskiego , Zielona Góra
Rejon 5
57
Zuzanna
Wytyk
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
58
Zuzanna
Hałoń
94
100
94%
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego , Zwierzyn
Rejon 1
59
Miłosz
Juryca
94
100
94%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
60
Hubert
Krawiec
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
61
Zuzanna
Kaczor
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
62
Bartosz
Pawlak
94
100
94%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
63
Michał
Wojtal
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
64
Mariusz
Wójcik
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
65
Filip
Zatylny
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
66
Szymon
Lewicki
94
100
94%
Szkoła Podstawowa w Niegosławiu , Niegosław
Rejon 1
67
Eryk
Świtała
94
100
94%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
68
Eryk
Bitner
93.18
100
93.2%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
69
Igor
Dembowy
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
70
Nadia
Madej
93
100
93%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
71
Krzysztof
Jankowski
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
72
Mateusz
Palicki
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
73
Szymon
Krawczyk
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
74
Aleksander
Stołecki
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
75
Dawid
Ziarkowski
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
76
Julian
Stężycki
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
77
Michał
Koziński
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
78
Szymon
Matysiak
93
100
93%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
79
Wiktoria
Stężycka
93
100
93%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
80
Mateusz
Babij
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
81
Hanna
Chrzanowska
92.5
100
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
82
Lidia
Górniak
92
100
92%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
83
Stanisław
Bensz
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
84
Antoni
Kęsek
92
100
92%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
85
Michał
Lipowski
92
100
92%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
86
Magdalena
Janecka
92
100
92%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie , Przyborów
Rejon 4
87
Marcel
Walicki
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
88
Aleksander
Piątek
91.1
100
91.1%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
89
Filip
Rodzeń
91.17
100
91.2%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
90
Jan
Jackiewicz
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
91
Patryk
Szaja
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
92
Mikołaj
Kiaszewicz
91
100
91%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
93
Tobiasz
Jagiełło
91
100
91%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
94
Hubert
May
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Mjra Henryka Sucharskiego , Zielona Góra
Rejon 5
95
Nikodem
Towpik
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Mjra Henryka Sucharskiego , Zielona Góra
Rejon 5
96
Krzysztof
Wiczkowski
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
97
Piotr
Żelisko
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
98
Kacper
Polis
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
99
Nataniel
Węgrowski
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
100
Bruno
Luczek
90.9
100
90.9%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
101
Dawid
Bartoszewski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
102
Aleksander
Fedko
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
103
Justyna Agnieszka
Glazer
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
104
Nadia
Karnafel
90
100
90%
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
105
Nikodem
Przybieg
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
106
Jakub
Szturomski
90
100
90%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
107
Piotr
Konstantynowicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
108
Karol
Kawnik
90
100
90%
I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
109
Grzegorz
Zabagło
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
110
Julian
Kaczmarek
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
111
Piotr
Zarzeczny
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
112
Irena
Bobin
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
113
Tymoteusz
Bodziacki
89
100
89%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
114
Gracjan
Hipp
89
100
89%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
115
Michał
Laskowski
89
100
89%
Szkoła Podstawowa Im.Danuty Siedzikówny "Inki" , Chlebowo
Rejon 5
116
Dawid
Malinowski
89
100
89%
Szkoła Podstawowa Im.Danuty Siedzikówny "Inki" , Chlebowo
Rejon 5
117
Daria
Wojtiuk
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
118
Maksymilian
Kowalczyk
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
119
Adrian
Szperka
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
120
Agata Maria
Żurakowska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
121
Mateusz
Zieliński
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
122
Hubert Wojciech
Domagała
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
123
Jan
Strehl
88
100
88%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
124
Jan
Walkowiak
88
100
88%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
125
Patryk
Druciak
88
100
88%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
126
Nikodem
Pietrzak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
127
Marcel
Andrysiak
88
100
88%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
128
Tymoteusz
Szmajda
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
129
Antoni
Hajducki
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
130
Mateusz
Trepczyński
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
131
Jakub
Jóźwiak
88
100
88%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
132
Adam
Litwin
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
133
Annika
Mamczur
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
134
Zuzanna
Kacperska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
135
Anita
Massalska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
136
Szymon
Ruta
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
137
Franciszek
Zaborowski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
138
Dominika
Najdek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
139
Szymon
Zaród
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
140
Kacper
Pacuk
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
141
Pola
Kulpa
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
142
Filip Antoni
Świgoń
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 Im.Jana Pawła II We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
143
Michał
Marcinek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
144
Julian
Bieganowski
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
145
Michał
Rałowiec
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
146
Tomasz
Stodolski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Bieniowie , Bieniów
Rejon 6
147
Julia
Żuławińska
87.5
100
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
148
Zuzanna Teresa
Skrzypczak
87.5
100
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
149
Marek
Bąk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Sława
Rejon 4
150
Gabriel
Cieniuch
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
151
Gabriel
Niewiadomski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
152
Radosław
Domański
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Zabór
Rejon 5
153
Franciszek
Sokołowski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
154
Michalina
Szper
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
155
Piotr
Żejmo
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
156
Tymoteusz
Stopka
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
157
Zuzanna
Dziedzic
87
100
87%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
158
Hubert
Kuchowicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
159
Natalia
Gryglewicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
160
Sergiusz
Kunicki
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
161
Krystian
Levitchi
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Klenica
Rejon 5
162
Karolina
Nowogram
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
163
Oliwier
Pietruś
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
164
Maciej
Tęgowski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa Im.Danuty Siedzikówny "Inki" , Chlebowo
Rejon 5
165
Hubert
Wasielewski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
166
Marcel
Dłużniewski
86.36
100
86.4%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
167
Wirginia
Gajowiec
86.36
100
86.4%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
168
Maciej
Hajdasz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
169
Aleksandra
Drozd
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
170
Jędrzej
Jaźwiński
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
171
Karol Tomasz
Kaczmarczyk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
172
Maciej
Saltarski
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
173
Michalina
Bartoszewska
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
174
Natalia
Kubiak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
175
Maciej
Idzikowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
176
Sara
Piróg
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
177
Lukrecja
Siedlecka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
178
Maksymilian
Hładki
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
179
Zofia
Szyszko
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
180
Maciej
Szymszon
86
100
86%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
181
Maksymilian
Śmigiel
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie , Jenin
Rejon 1
182
Konrad
Antosiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
183
Aleksander
Dąb
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy , Niwica
Rejon 6
184
Luiza
Korowacka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
185
Lena Nadia
Mazurkiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
186
Szymon
Gapiński
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
187
Franciszek
Krawczyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
188
Joachim
Labak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach , Ciecierzyce
Rejon 1
189
Paweł
Pieczarka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
190
Mikołaj
Frąckowiak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
191
Aleksander
Mrożek
85
100
85%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
192
Anna
Schlaffke
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
193
Nadia Katarzyna
Lenartowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
194
Kalina
Szymczak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
195
Piotr
Gadomski
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
196
Julia Paulina
Gardziejczyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
197
Franciszek
Kwiatkowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
198
Kajetan
Kowalczyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
199
Karolina
Machowiak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
200
Krystian
Michałowski
85
100
85%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
201
Filip
Rybka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
202
Piotr
Panek
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
203
Andrzej
Sommer
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
204
Michał
Szołtun
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie , Białków
Rejon 3
205
Magdalena
Terech
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
206
Obinna
Onoh
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
207
Anna
Wąchalska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
208
Oliwia
Zegadło
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
209
Filip
Świątkowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
210
Miłosz
Trajer
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
211
Michał
Krzymowski
84.4
100
84.4%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
212
Jakub
Gaździewicz
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
213
Franciszek
Masklak
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
214
Maksymilian
Bielawski
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
215
Milena
Gonisiewska
84
100
84%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
216
Bartosz
Kaczmarek
84
100
84%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
217
Laura
Pisz
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
218
Igor
Janiszewski
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
219
Miłosz
Karlicki
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
220
Paweł
Sadłowski
84
100
84%
Szkoła Podstawowa , Pszczew
Rejon 2
221
Tomasz
Studziński
84
100
84%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
222
Malwina
Żmudzińska
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
223
Maksymilian
Chmielewski
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
224
Miłosz Karol
Domagała
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
225
Jan Michał
Dróbka
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
226
Bartosz
Jureczko
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
227
Filip
Kononowicz
83
100
83%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
228
Mateusz
Langier
83
100
83%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
229
Maksymilian
Radziewicz
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
230
Aleksandra
Kuc
83
100
83%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
231
Lech Józef
Rosłanowski
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
232
Krzysztof
Siadul
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
233
Antonina
Szymańska
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
234
Aleksandra
Posmyk
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
235
Dominik
Prekwa
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
236
Wojciech
Skierski
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
237
Emilia
Kędzior
83
100
83%
Szkoła Podstawowa , Krzeszyce
Rejon 3
238
Antonina
Kuroś
83
100
83%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
239
Gracjan
Wilczewski
83
100
83%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
240
Szymon
Szklarz
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
241
Franciszek
Świerkowski
83
100
83%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
242
Rayan
Benharzallach
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
243
Tymon
Dżereżun
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
244
Pola
Milczarek
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
245
Jakub
Jagodziński
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
246
Piotr
Sadło
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
247
Sebastian
Drzymała
83
100
83%
Szkoła Podstawowa w Grabiku , Grabik
Rejon 6
248
Zuzanna
Gołek
83
100
83%
Szkoła Podstawowa w Ściechowie , Ściechów
Rejon 1
249
Kornel
Katolicki
83
100
83%
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki , Tuplice
Rejon 6
250
Barbara
Szulczewska
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
251
Tymoteusz
Piechota
82.9
100
82.9%
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego , Górzyca
Rejon 3
252
Marcin
Długosz
82.5
100
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
253
Franciszek
Gruszka
82.5
100
82.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
254
Katarzyna Wiktoria
Pacewicz
82.5
100
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
255
Izabela
Sobol
82
100
82%
Szkoła Podstawowa w Starym Strączu , Stare Strącze
Rejon 4
256
Aleksander
Wiśniewski
82
100
82%
Szkoła Podstawowa , Różanki
Rejon 1
257
Nikodem
Biernacki
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
258
Jan
Chrześcijański
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
259
Szymon
Frątczak
82
100
82%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
260
Michał
Giemza
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
261
Bartosz
Nowicki
82
100
82%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
262
Stanisław
Szakoła
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
263
Ignacy
Włodarczyk
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
264
Kinga
Ilkowska
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
265
Krystian
Rogiński
82
100
82%
Szkoła Podstawowa , Osowa Sień
Rejon 4
266
Szymon
Barej
81
100
81%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
267
Wiktor
Bizoń
81
100
81%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
268
Kasjan
Golon
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
269
Maksymilian
Mały
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
270
Zbigniew
Przygodzki
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
271
Szymon
Ragus
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
272
Tadeusz
Latour
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
273
Hanna
Tomaszewska
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
274
Magdalena
Wolszczak
81
100
81%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu , Przecław
Rejon 6
275
Antoni
Karolak
81
100
81%
Szkoła Podstawowa w Ulimiu , Ulim
Rejon 1
276
Marcin
Stawikowski
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
277
Agata
Fabjańczyk
81
100
81%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
278
Hanna
Kosińska
81
100
81%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
279
Mikołaj
Kowalczewski
81
100
81%
Szkoła Podstawowa w Bieniowie , Bieniów
Rejon 6
280
Marzena
Okulik
81
100
81%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
281
Marek
Jaśniewicz
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
282
Emil Konstanty
Harasimowicz
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
283
Julian
Kurzawa
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
284
Błażej
Stempień
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
285
Dominik
Brzóska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
286
Wiktor
Czok
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
287
Katarzyna
Basiak
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
288
Miłosz
Duszyński
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
289
Marcel Jerzy
Grobel
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
290
Mateusz
Górski
80
100
80%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
291
Jakub
Malinowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
292
Antoni
Woldański-Moszczuk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
293
Antoni
Aleksandrowicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 Im.Jana Pawła II We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
294
Borys
Baranowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
295
Mikołaj
Marczak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
296
Paweł
Gracz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Starym Strączu , Stare Strącze
Rejon 4
297
Lena
Więcko
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
298
Mikołaj
Lewandowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
299
Mateusz
Aleksandrowicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 Im.Jana Pawła II We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
300
Marcel
Flieger
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
301
Marcel
Mikuczewski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
302
Adam
Orzeszko
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
303
Aleksandra
Pyziak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
304
Marcel
Otocki
80
100
80%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
305
Allan
Białęcki
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
306
Michał
Baranowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
307
Adam
Błaszczak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Kaławie , Kaława
Rejon 2
308
Gabriel
Bławat
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
309
Bolesław
Baraniewicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 29 , Zielona Góra
Rejon 5
310
Alicja
Jaworska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Różanki
Rejon 1
311
Filip
Rewaj
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
312
Patryk
Białaszczyk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
313
Dawid
Gliniak
80
100
80%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
314
Igor
Szejdewik
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
315
Aleksandra
Ochrymczuk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Miodnicy , Miodnica
Rejon 6
316
Maciej
Miechowicz
80
100
80%
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
317
Borys
Janiak
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie , Przyborów
Rejon 4
318
Małgorzata
Bartkowicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
319
Wojciech
Janicki
80
100
80%
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
320
Seweryn
Szymański
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
321
Marcel
Wiśniowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
322
Witold
Wierzbicki
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
323
Maja
Zawada
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
324
Tomasz
Łopato
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
325
Joanna
Łyczkowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
326
Franciszek
Czerniak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
327
Amelia
Dudasz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Trzemeszno Lubuskie
Rejon 3
328
Franciszek
Dudycz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
329
Iga
Fraszczyk
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
330
Nikola
Sapkowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
331
Piotr
Czerwiński
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
332
Hubert
Halecki
80
100
80%
I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
333
Aleksander Gabriel
Janus
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 Im.Jana Pawła II We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
334
Kamila
Januszewska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
335
Maria
Kalinowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
336
Olgierd
Kowal
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
337
Franciszek
Kochanowski
80
100
80%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Mierków
Rejon 6
338
Zuzanna
Rosińska
80
100
80%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
339
Jan
Bulanda
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
340
Paweł
Marciniak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
341
Kacper
Nagórka
80
100
80%
I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
342
Karolina
Piskorz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
343
Szymon
Radziński
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
344
Michał Oliwier
Ryczek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
345
Piotr
Chudziak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
346
Bartosz
Długołęcki
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
347
Michał
Kryś
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
348
Mikołaj
Maniak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
349
Anna
Nowak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
350
Szymon
Rosiński
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
351
Michał
Skrynkowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
352
Michał
Wielogórski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
353
Marek
Wiliński
80
100
80%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
354
Fabian
Andrzejewski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
355
Jeremi Józef
Marchelewski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
356
Błażej
Opas
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
357
Adam
Pilarczyk
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
358
Patryk
Szwarc
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
359
Szymon
Tomiałowicz
80
100
80%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Mierków
Rejon 6
360
Hanna
Wołoszyn
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
361
Wiktor
Śliwa
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 Im.Jana Pawła II We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
wróć do listy publikacji wyników