Wyniki: Historia (Szkoła podstawowa) - Rejon 4 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 4
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Historia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
30 pkt z 40 pkt (75%)
Zakwalifikowani
4 z 25 (16%)
Data publikacji listy
2024-03-06 15:08:15
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Nowosolski, Wschowski
Pytania - pobierz
Odpowiedzi - pobierz
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Miłosz
Trajer
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
2
Szymon
Matysiak
33
40
82.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
3
Marcel
Dłużniewski
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
4
Rayan
Benharzallach
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
5
Eryk
Bitner
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
6
Mateusz
Aleksandrowicz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 Im.Jana Pawła II We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
7
Magdalena
Terech
27
40
67.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
8
Tymon
Dżereżun
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
9
Izabela
Sobol
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Starym Strączu , Stare Strącze
Rejon 4
10
Marek
Bąk
24
40
60%
Szkoła Podstawowa , Sława
Rejon 4
11
Wiktor
Śliwa
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 Im.Jana Pawła II We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
12
Marcel
Flieger
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
13
Antoni
Aleksandrowicz
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 3 Im.Jana Pawła II We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
14
Natalia
Gryglewicz
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
15
Borys
Janiak
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie , Przyborów
Rejon 4
16
Pola
Milczarek
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
17
Aleksander Gabriel
Janus
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 Im.Jana Pawła II We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
18
Filip Antoni
Świgoń
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 Im.Jana Pawła II We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
19
Magdalena
Janecka
19
40
47.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie , Przyborów
Rejon 4
20
Szymon
Szklarz
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
21
Mikołaj
Maniak
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
22
Laura
Pisz
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
23
Paweł
Gracz
12
40
30%
Szkoła Podstawowa w Starym Strączu , Stare Strącze
Rejon 4
24
Allan
Białęcki
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
25
Krystian
Rogiński
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa , Osowa Sień
Rejon 4
wróć do listy publikacji wyników