Wyniki: Historia (Szkoła podstawowa) - wszystkie rejony - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 1
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Historia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
30 pkt z 40 pkt (75%)
Zakwalifikowani
53 z 361 (14.7%)
Data publikacji listy
2024-03-06 15:08:15
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania - pobierz
Odpowiedzi - pobierz
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Aleksander
Kwaśny
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
2
Marcin
Stawikowski
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
3
Bolesław
Baraniewicz
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 29 , Zielona Góra
Rejon 5
4
Gracjan
Nędzarek
35
40
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
5
Julian
Stężycki
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
6
Nina
Świętochowska
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
7
Fabian
Czerny
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
8
Hubert
Krawiec
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
9
Jan
Garbuliński
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
10
Szymon
Ruta
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
11
Jakub
Szturomski
34
40
85%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
12
Miłosz
Trajer
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
13
Marika
Żok
34
40
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II , Żagań
Rejon 6
14
Szymon
Jędraszczak
33
40
82.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
15
Szymon
Matysiak
33
40
82.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
16
Zuzanna
Hałoń
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego , Zwierzyn
Rejon 1
17
Szymon
Krawczyk
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
18
Michał
Lipowski
32
40
80%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
19
Szymon
Ragus
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
20
Maksymilian
Śmigiel
32
40
80%
Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie , Jenin
Rejon 1
21
Aleksandra
Kuc
32
40
80%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
22
Józef Franciszek
Kuligowski
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
23
Nataniel
Węgrowski
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
24
Michał
Wojtal
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
25
Patryk
Druciak
31
40
77.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
26
Emil Konstanty
Harasimowicz
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
27
Daria
Wojtiuk
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
28
Marcel
Dłużniewski
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
29
Bartosz
Jureczko
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
30
Eryk
Krutow
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
31
Michał
Rogulski
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
32
Karol Tomasz
Kaczmarczyk
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
33
Justyna Agnieszka
Glazer
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
34
Bartosz
Nowicki
30
40
75%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
35
Szymon
Barej
30
40
75%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
36
Nikodem
Biernacki
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
37
Dawid
Bartoszewski
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
38
Szymon
Kulej
30
40
75%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
39
Joachim
Labak
30
40
75%
Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach , Ciecierzyce
Rejon 1
40
Rayan
Benharzallach
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
41
Annika
Mamczur
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
42
Piotr
Drzewiecki
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
43
Lidia
Górniak
30
40
75%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
44
Szymon
Gapiński
30
40
75%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
45
Piotr
Gadomski
30
40
75%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
46
Gabriel
Niewiadomski
30
40
75%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
47
Jan
Strehl
30
40
75%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
48
Aleksander
Szatkowski
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
49
Piotr
Panek
30
40
75%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
50
Wiktoria
Stężycka
30
40
75%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
51
Oliwier
Pietruś
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
52
Zuzanna
Rosińska
30
40
75%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
53
Michał Jakub
Ważny
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
54
Maciej
Idzikowski
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
55
Jakub
Jóźwiak
29
40
72.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
56
Filip
Kononowicz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
57
Maria
Kalinowska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
58
Ignacy
Kozłowski
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
59
Aleksandra
Ochrymczuk
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Miodnicy , Miodnica
Rejon 6
60
Tymoteusz
Piechota
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego , Górzyca
Rejon 3
61
Michał
Marcinek
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
62
Marzena
Okulik
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
63
Nikola
Sapkowska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
64
Eryk
Świtała
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
65
Karol
Kawnik
29
40
72.5%
I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
66
Marek
Wiliński
29
40
72.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
67
Jan Rafał
Kania
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
68
Antoni
Sawiński
28
40
70%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
69
Miłosz Karol
Domagała
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
70
Igor
Janiszewski
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
71
Damian
Lichodziejewski
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
72
Eryk
Bitner
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
73
Tymoteusz
Szmajda
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
74
Krzysztof
Jankowski
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
75
Igor Bernard
Szumacher
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
76
Dawid
Gliniak
28
40
70%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
77
Adam
Błaszczak
28
40
70%
Szkoła Podstawowa w Kaławie , Kaława
Rejon 2
78
Mikołaj
Marczak
28
40
70%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
79
Piotr
Chudziak
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
80
Hubert
Wasielewski
28
40
70%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
81
Franciszek
Widziak
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
82
Marcel
Andrysiak
27
40
67.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
83
Piotr
Żelisko
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
84
Zuzanna
Kacperska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
85
Magdalena
Terech
27
40
67.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
86
Mateusz
Aleksandrowicz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 Im.Jana Pawła II We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
87
Stanisław
Bensz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
88
Franciszek
Sokołowski
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
89
Błażej
Stempień
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
90
Aleksandra
Drozd
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
91
Patryk
Szaja
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
92
Emilia
Łukasiewicz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
93
Sebastian
Drzymała
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa w Grabiku , Grabik
Rejon 6
94
Michał Oliwier
Ryczek
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
95
Mateusz
Kozłowski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
96
Nikodem
Pietrzak
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
97
Mateusz
Zielonka
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
98
Piotr
Kowalski
26
40
65%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
99
Nadia Anna
Hnat
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
100
Franciszek
Majerski
26
40
65%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
101
Bartosz
Pawlak
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
102
Michał
Sołowczuk
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
103
Agata Maria
Żurakowska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
104
Michał
Kryś
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
105
Piotr
Żejmo
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
106
Aleksander
Wiśniewski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa , Różanki
Rejon 1
107
Amelia
Twardowska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
108
Natalia
Wandzel
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
109
Zuzanna
Wytyk
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
110
Tymon
Baran
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
111
Borys
Baranowski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
112
Mikołaj
Lewandowski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
113
Miłosz
Duszyński
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
114
Marcel
Mikuczewski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
115
Radosław
Domański
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Zabór
Rejon 5
116
Tymon
Dżereżun
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
117
Jędrzej
Jaźwiński
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
118
Anita
Massalska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
119
Miłosz
Karlicki
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
120
Antonina
Szymańska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
121
Wiktor
Bizoń
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
122
Gabriel
Cieniuch
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
123
Aleksandra
Pyziak
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
124
Szymon
Lewicki
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Niegosławiu , Niegosław
Rejon 1
125
Szymon
Rosiński
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
126
Nikodem
Towpik
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Mjra Henryka Sucharskiego , Zielona Góra
Rejon 5
127
Maciej
Szymszon
25
40
62.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
128
Piotr
Sadło
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
129
Izabela
Sobol
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Starym Strączu , Stare Strącze
Rejon 4
130
Witold
Wierzbicki
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
131
Adam
Litwin
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
132
Mateusz
Trepczyński
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
133
Mikołaj
Kiaszewicz
24
40
60%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
134
Marek
Bąk
24
40
60%
Szkoła Podstawowa , Sława
Rejon 4
135
Wojciech
Gawluk
24
40
60%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
136
Tomasz
Łopato
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
137
Maksymilian
Hładki
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
138
Lena
Łysek
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
139
Nadia
Madej
24
40
60%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
140
Hanna
Chrzanowska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
141
Michał
Giemza
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
142
Fabian
Andrzejewski
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
143
Hubert Wojciech
Domagała
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
144
Aleksander
Mrożek
24
40
60%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
145
Jacek
Czapracki
24
40
60%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
146
Stanisław
Szakoła
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
147
Mateusz
Górski
24
40
60%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
148
Iga
Fraszczyk
24
40
60%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
149
Zuzanna
Gołek
24
40
60%
Szkoła Podstawowa w Ściechowie , Ściechów
Rejon 1
150
Miłosz
Juryca
24
40
60%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
151
Mateusz
Olechnowicz
24
40
60%
I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
152
Michał
Rałowiec
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
153
Anna
Schlaffke
24
40
60%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
154
Michalina
Szper
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
155
Dawid
Ziarkowski
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
156
Wiktor
Śliwa
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 Im.Jana Pawła II We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
157
Błażej
Wiencek
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
158
Jan
Bulanda
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
159
Jan
Chrześcijański
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
160
Bartosz
Długołęcki
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
161
Antoni
Kęsek
23
40
57.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
162
Krystian
Michałowski
23
40
57.5%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
163
Emilia
Kędzior
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa , Krzeszyce
Rejon 3
164
Irena
Bobin
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
165
Tymoteusz
Bodziacki
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
166
Zuzanna
Dziedzic
23
40
57.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
167
Alicja
Jaworska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa , Różanki
Rejon 1
168
Karolina
Nowogram
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
169
Marcel
Flieger
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
170
Anna
Wąchalska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
171
Marcel
Otocki
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
172
Anna
Mierkiewicz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Mjra Henryka Sucharskiego , Zielona Góra
Rejon 5
173
Maksymilian
Radziewicz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
174
Tymoteusz
Stopka
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
175
Zbigniew
Przygodzki
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
176
Tomasz
Studziński
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
177
Franciszek
Masklak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
178
Kacper
Pacuk
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
179
Seweryn
Szymański
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
180
Franciszek
Zaborowski
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
181
Piotr
Zarzeczny
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
182
Barbara
Szulczewska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
183
Julia Paulina
Gardziejczyk
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
184
Filip
Rybka
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
185
Milena
Gonisiewska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
186
Antoni
Aleksandrowicz
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 3 Im.Jana Pawła II We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
187
Natalia
Kubiak
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
188
Adam
Orzeszko
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
189
Lukrecja
Siedlecka
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
190
Franciszek
Gruszka
22
40
55%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
191
Szymon
Zaród
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
192
Gabriel
Bławat
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
193
Aleksander
Pokorski
22
40
55%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
194
Natalia
Matla
22
40
55%
Szkoła Podstawowa , Trzemeszno Lubuskie
Rejon 3
195
Marcel
Walicki
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
196
Krzysztof
Wiczkowski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
197
Filip
Świątkowski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
198
Natalia
Gryglewicz
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
199
Antoni
Woldański-Moszczuk
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
200
Antonina
Kuroś
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
201
Maciej
Saltarski
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
202
Borys
Janiak
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie , Przyborów
Rejon 4
203
Alicja
Kaczmarek
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
204
Maksymilian
Kowalczyk
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
205
Jakub
Malinowski
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
206
Franciszek
Dudycz
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
207
Daria
Gruszewska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
208
Michał
Koziński
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
209
Kinga
Ilkowska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
210
Marcel
Kacprowski
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Mjra Henryka Sucharskiego , Zielona Góra
Rejon 5
211
Piotr
Konstantynowicz
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
212
Adam
Pilarczyk
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
213
Hubert
Kuchowicz
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
214
Wojciech Kasper
Matyasik
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
215
Marek
Jaśniewicz
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
216
Hubert
May
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Mjra Henryka Sucharskiego , Zielona Góra
Rejon 5
217
Kalina
Szymczak
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
218
Leonard
Olichwer
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
219
Michał
Sułkowski
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
220
Błażej
Opas
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
221
Antoni
Hajducki
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
222
Mikołaj
Frąckowiak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
223
Maciej
Hajdasz
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
224
Michał
Laskowski
20
40
50%
Szkoła Podstawowa Im.Danuty Siedzikówny "Inki" , Chlebowo
Rejon 5
225
Dawid
Malinowski
20
40
50%
Szkoła Podstawowa Im.Danuty Siedzikówny "Inki" , Chlebowo
Rejon 5
226
Tadeusz
Latour
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
227
Pola
Milczarek
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
228
Mateusz
Palicki
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
229
Kacper
Polis
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
230
Filip
Zatylny
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
231
Franciszek
Świerkowski
20
40
50%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
232
Aleksander
Piątek
20
40
50%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
233
Luiza
Korowacka
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
234
Kamila
Januszewska
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
235
Wojciech
Skierski
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
236
Karolina
Machowiak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
237
Paweł
Pieczarka
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
238
Adrian
Szperka
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
239
Zofia
Szyszko
20
40
50%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
240
Mateusz
Zieliński
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
241
Paweł
Marciniak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
242
Oliwia
Zegadło
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
243
Kacper
Nagórka
20
40
50%
I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
244
Michał
Wielogórski
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
245
Tomasz
Stodolski
20
40
50%
Szkoła Podstawowa w Bieniowie , Bieniów
Rejon 6
246
Paweł
Sadłowski
20
40
50%
Szkoła Podstawowa , Pszczew
Rejon 2
247
Maksymilian
Bielawski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
248
Szymon
Frątczak
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
249
Gracjan
Hipp
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
250
Magdalena
Janecka
19
40
47.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie , Przyborów
Rejon 4
251
Aleksander Gabriel
Janus
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 Im.Jana Pawła II We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
252
Krystian
Levitchi
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa , Klenica
Rejon 5
253
Filip Antoni
Świgoń
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 Im.Jana Pawła II We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
254
Sara
Piróg
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
255
Małgorzata
Bartkowicz
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
256
Zuzanna Teresa
Skrzypczak
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
257
Julian
Kaczmarek
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
258
Mateusz
Babij
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
259
Franciszek
Czerniak
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
260
Sergiusz
Kunicki
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
261
Kajetan
Kowalczyk
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
262
Julian
Kurzawa
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
263
Jakub
Gajewski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
264
Amelia
Dudasz
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa , Trzemeszno Lubuskie
Rejon 3
265
Hanna
Tomaszewska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
266
Maja
Zawada
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
267
Konrad
Antosiewicz
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
268
Kasjan
Golon
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
269
Marcel
Wiśniowski
18
40
45%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
270
Dominik
Brzóska
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
271
Marcin
Długosz
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
272
Jakub
Gaździewicz
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
273
Marcel Jerzy
Grobel
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
274
Olgierd
Kowal
18
40
45%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
275
Filip
Rodzeń
18
40
45%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
276
Dominik
Prekwa
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
277
Aleksander
Dąb
18
40
45%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy , Niwica
Rejon 6
278
Łukasz
Kryczka
18
40
45%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
279
Krzysztof
Siadul
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
280
Michał
Skrynkowski
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
281
Szymon
Szklarz
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
282
Bartosz
Kaczmarek
18
40
45%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
283
Kornel
Katolicki
18
40
45%
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki , Tuplice
Rejon 6
284
Mikołaj
Kowalczewski
18
40
45%
Szkoła Podstawowa w Bieniowie , Bieniów
Rejon 6
285
Maciej
Tęgowski
18
40
45%
Szkoła Podstawowa Im.Danuty Siedzikówny "Inki" , Chlebowo
Rejon 5
286
Karolina
Piskorz
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
287
Michalina
Bartoszewska
17
40
42.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
288
Wiktor
Czok
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
289
Antoni
Karolak
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa w Ulimiu , Ulim
Rejon 1
290
Hanna
Kosińska
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
291
Igor
Szejdewik
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
292
Agata
Fabjańczyk
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
293
Jan
Jackiewicz
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
294
Nadia Katarzyna
Lenartowicz
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
295
Nikodem
Przybieg
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
296
Szymon
Radziński
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
297
Lech Józef
Rosłanowski
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
298
Magdalena
Wolszczak
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu , Przecław
Rejon 6
299
Julia
Żuławińska
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
300
Dominika
Najdek
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
301
Igor
Dembowy
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
302
Mateusz
Langier
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
303
Aleksandra
Posmyk
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
304
Miłosz
Kogut
17
40
42.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
305
Pola
Kulpa
17
40
42.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
306
Ignacy
Włodarczyk
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
307
Maksymilian
Mały
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
308
Aleksander
Stołecki
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
309
Mariusz
Wójcik
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
310
Hanna
Wołoszyn
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
311
Szymon
Tomiałowicz
17
40
42.5%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Mierków
Rejon 6
312
Franciszek
Krawczyk
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
313
Igor
Jasiński
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
314
Zuzanna
Kaczor
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
315
Nadia
Karnafel
16
40
40%
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
316
Laura
Pisz
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
317
Mikołaj
Maniak
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
318
Jan
Walkowiak
16
40
40%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
319
Wojciech
Janicki
15
40
37.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
320
Filip
Rewaj
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
321
Julian
Bieganowski
15
40
37.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
322
Daria
Chamera
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
323
Wirginia
Gajowiec
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
324
Kornelia
Kobylnik
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
325
Katarzyna Wiktoria
Pacewicz
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
326
Bruno
Luczek
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
327
Andrzej
Sommer
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
328
Jakub
Jagodziński
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
329
Wiktoria
Kulawiak
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
330
Franciszek
Kwiatkowski
14
40
35%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
331
Aleksandra
Lis
14
40
35%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
332
Maciej
Miechowicz
14
40
35%
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
333
Anna
Nowak
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
334
Michał
Szołtun
14
40
35%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie , Białków
Rejon 3
335
Lena
Więcko
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
336
Patryk
Białaszczyk
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
337
Michał
Baranowski
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
338
Piotr
Czerwiński
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
339
Patryk
Szwarc
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
340
Paweł
Gracz
12
40
30%
Szkoła Podstawowa w Starym Strączu , Stare Strącze
Rejon 4
341
Jan Michał
Dróbka
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
342
Obinna
Onoh
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
343
Katarzyna
Basiak
9
40
22.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
344
Filip
Zawadzki
8
40
20%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
345
Maksymilian
Chmielewski
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
346
Leon
Pawicz
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
347
Cezary
Różak
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
348
Tobiasz
Jagiełło
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
349
Michał
Krzymowski
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
350
Piotr
Kuchnio
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
351
Lena Nadia
Mazurkiewicz
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
352
Gracjan
Wilczewski
nieobecny/a
40
--
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
353
Joanna
Łyczkowska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
354
Allan
Białęcki
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
355
Aleksander
Fedko
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
356
Hubert
Halecki
nieobecny/a
40
--
I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
357
Franciszek
Kochanowski
nieobecny/a
40
--
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Mierków
Rejon 6
358
Jeremi Józef
Marchelewski
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
359
Grzegorz
Zabagło
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
360
Krystian
Rogiński
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa , Osowa Sień
Rejon 4
361
Malwina
Żmudzińska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
wróć do listy publikacji wyników