Wyniki: Język Angielski (Szkoła podstawowa) - Rejon 5 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 4
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Angielski - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
61
Próg kwalifikujący
42 pkt z 61 pkt (69%)
Zakwalifikowani
23 z 282 (8.2%)
Data publikacji listy
2024-03-13 12:15:19
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania - pobierz
Odpowiedzi - pobierz
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Anastazja
Kościńska
55
61
90.2%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
2
Lena
Nawrocka
55
61
90.2%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
3
Mikołaj
Kot
52
61
85.2%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
4
Błażej
Wysocki
51
61
83.6%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
5
Rafał
Sobolewski
49
61
80.3%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
6
Dominik
Górecki
48
61
78.7%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
7
Jan
Kucz
48
61
78.7%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
8
Sandra
Firysiuk
47
61
77%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
9
Julia
Waliduda
47
61
77%
Zespół Szkolno - Przedszkolny , Kargowa
Rejon 5
10
Lena Alicja
Żydziak
47
61
77%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
11
Zofia
Graczyk
46
61
75.4%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
12
Filip Wojciech
Krajewski
46
61
75.4%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
13
Jacek
Bernaciak
46
61
75.4%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
14
Hanna
Mróz
45
61
73.8%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
15
Kornel
Lewandowski
44
61
72.1%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
16
Anna
Mierkiewicz
44
61
72.1%
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Mjra Henryka Sucharskiego , Zielona Góra
Rejon 5
17
Bartłomiej
Mikutowicz
44
61
72.1%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
18
Filip
Wysoczański
44
61
72.1%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
19
Hubert
Jarowicz
43
61
70.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
20
Julian
Kurzawa
43
61
70.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
21
Arkadiusz
Pawlas
43
61
70.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
22
Zuzanna
Maćkowiak
42
61
68.9%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
23
Marcel
Walicki
42
61
68.9%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
24
Anotni
Soboryk
41
61
67.2%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
25
Michał
Dudarski
41
61
67.2%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
26
Miłosz
Macur
41
61
67.2%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
27
Julia
Nawrocka
41
61
67.2%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
28
Nicole
Casano
40
61
65.6%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
29
Aleksander Kazimierz
Krawczak- Dzieńdziura
40
61
65.6%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
30
Antonina
Izowit
40
61
65.6%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
31
Hubert
May
40
61
65.6%
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Mjra Henryka Sucharskiego , Zielona Góra
Rejon 5
32
Claudia
Musiałek
40
61
65.6%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
33
Kaja
Tomczak
40
61
65.6%
Zespół Szkolno - Przedszkolny , Kargowa
Rejon 5
34
Weronika
Kotowska
40
61
65.6%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
35
Hanna
Sawicka
40
61
65.6%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
36
Maja
Tukaj
40
61
65.6%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
37
Francisco
Bargiel-Dias
39
61
63.9%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
38
Zofia
Jurczak
39
61
63.9%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
39
Grzegorz
Piela
39
61
63.9%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
40
Dominika
Trojanowska
39
61
63.9%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
41
Krzysztof
Kuchta
39
61
63.9%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
42
Alexander
Rozmysłowicz
39
61
63.9%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
43
Szymon
Baka
38
61
62.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
44
Antonina
Brawer
38
61
62.3%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
45
Hanna Pola
Ignatowicz
38
61
62.3%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
46
Dominika Anna
Bukowska
38
61
62.3%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
47
Maciej
Marek
38
61
62.3%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
48
Hanna
Wolna
38
61
62.3%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
49
Dominika
Graczyk
38
61
62.3%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
50
Oliver
Kuzik
38
61
62.3%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
51
Anna
Wujciów
38
61
62.3%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
52
Emilia
Łukasiewicz
38
61
62.3%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
53
Emilia Łucja
Domalewska
37
61
60.7%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
54
Aleksandra
Dobrychłop
37
61
60.7%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
55
Emilia
Gurynowicz
37
61
60.7%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
56
Nikodem
Chwirot
37
61
60.7%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
57
Jakub Marek
Juszczak
37
61
60.7%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
58
Igor
Stempel
37
61
60.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
59
Blanka
Moczulska
37
61
60.7%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
60
Dawid
Muszyński
37
61
60.7%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
61
Sylwester
Okafor
37
61
60.7%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
62
Marcelina Joanna
Zubek
37
61
60.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
63
Jan
Olszowy
37
61
60.7%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
64
Wiktor
Lacroix
36
61
59%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
65
Klaudia
Strzała
36
61
59%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
66
Kuba
Szułczyński
36
61
59%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
67
Zofia
Wojtaszek
36
61
59%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
68
Konrad
Halama
36
61
59%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
69
Zuzanna
Orzeł
35
61
57.4%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
70
Franciszek
Gruszka
35
61
57.4%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
71
Jakub
Jesionowski
35
61
57.4%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
72
Tymoteusz
Stawowy
35
61
57.4%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
73
Dawid
Pilarski
35
61
57.4%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
74
Jakub
Wieczorkiewicz
35
61
57.4%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
75
Nikodem
Sybal
35
61
57.4%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
76
Zuzanna
Borkowska
34
61
55.7%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
77
Borys
Foltyniak
34
61
55.7%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
78
Paweł
Jarzyński
34
61
55.7%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
79
Igor
Jasiński
34
61
55.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
80
Barbara
Kaszuba
34
61
55.7%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
81
Jakub
Kotkiewicz
34
61
55.7%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
82
Hanna
Skulska
34
61
55.7%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
83
Piotr
Nowicki
34
61
55.7%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
84
Laura Martyna
Kucharczyk
34
61
55.7%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
85
Karolina
Kulisz
34
61
55.7%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
86
Franciszek
Kurzac
34
61
55.7%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
87
Matylda
Pharaoh
34
61
55.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
88
Kajetan
Rogalski
34
61
55.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
89
Maciej Michał
Hurna
34
61
55.7%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
90
Michał
Urbaniak
34
61
55.7%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
91
Maja
Szczepanik
34
61
55.7%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
92
Marta Anna
Szymczak
34
61
55.7%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
93
Bartłomiej
Tomczak
34
61
55.7%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
94
Aleksandra
Zenkier
34
61
55.7%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
95
Hanna
Bąk
33
61
54.1%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
96
Michalina
Miszon
33
61
54.1%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
97
Bartosz
Morawski
33
61
54.1%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
98
Jakub
Morgaś
33
61
54.1%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
99
Gabriela
Kosicka
33
61
54.1%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
100
Wiktor
Pluskota
33
61
54.1%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
101
Victoria Nadia
Szymczak
33
61
54.1%
Szkoła Podstawowa nr 29 , Zielona Góra
Rejon 5
102
Igor
Żółtański
33
61
54.1%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
103
Julia
Wojciechowska
33
61
54.1%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
104
Ines
Kossakowska
33
61
54.1%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
105
Julia
Łykowska
33
61
54.1%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
106
Amelia
Bogdan
32
61
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
107
Kalina Katarzyna
Smolińska
32
61
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
108
Maja
Burczyńska
32
61
52.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Zabór
Rejon 5
109
Julia
Grobelna
32
61
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
110
Hanna
Babińska
32
61
52.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
111
Julia
Kościelniak-Zawiślińska
32
61
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
112
Józefa Elena
Napora
32
61
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
113
Hanna
Brożyna
32
61
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
114
Dina
Iosebashvili
32
61
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
115
Igor
Feszter
32
61
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
116
Sebastian
Morales Majchrzak
32
61
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
117
Anastazja Anna
Smektała
32
61
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
118
Dawid
Żołądkiewicz
32
61
52.5%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
119
Filip
Staruch
32
61
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
120
Jagoda Natalia
Krawiecka
31
61
50.8%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
121
Hubert
Baranowski
31
61
50.8%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
122
Lena
Semkło
31
61
50.8%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
123
Laura
Sielska
31
61
50.8%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
124
Laura
Olech
31
61
50.8%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
125
Bartosz
Sidor
31
61
50.8%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
126
Radosław
Hybki
30
61
49.2%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
127
Karol Tomasz
Kaczmarczyk
30
61
49.2%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
128
Jan
Szlagowski
30
61
49.2%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
129
Konstancja
Gala
30
61
49.2%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
130
Kacper
Woryta
30
61
49.2%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
131
Adam
Jarzyna
30
61
49.2%
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Mjra Henryka Sucharskiego , Zielona Góra
Rejon 5
132
Anna
Waldowska
30
61
49.2%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
133
Łucja Ewa
Wendowska
30
61
49.2%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
134
Oliwia
Kociszewska
30
61
49.2%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
135
Kacper
Oleszkiewicz
30
61
49.2%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
136
Mikołaj
Pidłypczak
30
61
49.2%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
137
Natalia
Saja
30
61
49.2%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
138
Laura Vanessa
Tomkiewicz
30
61
49.2%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
139
Paulina
Łabońska
30
61
49.2%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
140
Adam
Lepa
29
61
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
141
Wiktoria
Gwiazda
29
61
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
142
Amelia
Makowska
29
61
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
143
Leokadiusz Przemysław
Przygocki
29
61
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
144
Filip
Sobierajski
29
61
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
145
Zuzanna
Wytyk
29
61
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
146
Hordii
Iaremenko
29
61
47.5%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
147
Jakub
Liczbański
29
61
47.5%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
148
Borys
Kuczma - Pióro
29
61
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
149
Hubert Michał
Maliszewski
29
61
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
150
Annika
Mamczur
29
61
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
151
Zofia Maja
Szymczak
29
61
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
152
Antoni
Czarnecki
28
61
45.9%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
153
Aleks
Mazurczak
28
61
45.9%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
154
Gabriela
Grzesik
28
61
45.9%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
155
Maciej
Bonik
28
61
45.9%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
156
Wojciech
Dąbrowski
28
61
45.9%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
157
Klaudia
Olas
28
61
45.9%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
158
Adam
Sudoł
28
61
45.9%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
159
Maciej
Michałowski
28
61
45.9%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
160
Antoni Michał
Kucharski
28
61
45.9%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
161
Marianna
Shahabi
28
61
45.9%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
162
Ksawier
Wiśniewski
28
61
45.9%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
163
Amelia
Rychły
28
61
45.9%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
164
Julia
Strychalska
28
61
45.9%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
165
Zofia
Zaborowska
28
61
45.9%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
166
Oliwier
Krzyziński
27
61
44.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
167
Emilia
Witkowska
27
61
44.3%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
168
Filip
Zdanowicz
27
61
44.3%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
169
Olivier
Bosak
27
61
44.3%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
170
Adam
Dyl
27
61
44.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
171
Nina
Nowak
27
61
44.3%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
172
Anna Barbara
Stabrowska
27
61
44.3%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
173
Hanna
Maciejewska
26
61
42.6%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
174
Nadia
Zbróg
26
61
42.6%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
175
Angelika
Moryson
26
61
42.6%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
176
Dominik
Muszyński
26
61
42.6%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
177
Bartosz
Górski
26
61
42.6%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
178
Igor
Walkowski
26
61
42.6%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
179
Liwia
Galek
25
61
41%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
180
Gabriel
Kołodziej
25
61
41%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
181
Roksana
Kusińska
25
61
41%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
182
John
Bascones
25
61
41%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
183
Adam
Litwin
25
61
41%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
184
Antoni
Miech
25
61
41%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
185
Polina
Poliakova
25
61
41%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
186
Wiktor Zbigniew
Rynas
25
61
41%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
187
Barbara
Salwerowicz
25
61
41%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
188
Kazimierz Paweł
Frołowicz
25
61
41%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
189
Alexandra
Wyrwa
25
61
41%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
190
Aleksandra
Gołębiewska
24
61
39.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
191
Zuzanna
Koźlarek
24
61
39.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
192
Jakub Ryszard
Ocimek
24
61
39.3%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
193
Hanna
Zalubowska
24
61
39.3%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
194
Mykhailo
Kulchytskyi
23
61
37.7%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
195
Monika
Bojanowska
23
61
37.7%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
196
Kinga
Ciszewska
23
61
37.7%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
197
Hanna
Bogucka
23
61
37.7%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
198
Maria
Jędraszak
23
61
37.7%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
199
Kacper Piotr
Kręcisz
23
61
37.7%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
200
Hanna
Pisarek
23
61
37.7%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
201
Anita
Massalska
23
61
37.7%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
202
Magdalena
Żak
23
61
37.7%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
203
Ignacy
Wojciechowski
23
61
37.7%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
204
Eliza Maria
Bobrowska
22
61
36.1%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
205
Magdalena
Galant
22
61
36.1%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
206
Emilia Krystyna
Ciesielka
22
61
36.1%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
207
Hanna
Kucharczyk
22
61
36.1%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
208
Maria
Malinowska
22
61
36.1%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
209
Eryk
Smogulecki
22
61
36.1%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
210
Gabriela
Stengert
22
61
36.1%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
211
Kinga
Witkowicka
22
61
36.1%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
212
Adam
Mańkowski
22
61
36.1%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
213
Marcin
Kasprzak
22
61
36.1%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
214
Gabriela
Sobańska
22
61
36.1%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
215
Bartek
Łysiak
22
61
36.1%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
216
Franciszek
Czaiński
22
61
36.1%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
217
Maia
Borek
21
61
34.4%
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Mjra Henryka Sucharskiego , Zielona Góra
Rejon 5
218
Maja
Indyka
21
61
34.4%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
219
Klara Minna
Smolińska
21
61
34.4%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
220
Wiktoria
Hajdamacha
21
61
34.4%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
221
Paweł
Kamzol
21
61
34.4%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
222
Hanna
Krasowska
21
61
34.4%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
223
Alicja
Kukucka
21
61
34.4%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
224
Jakub
Wieczorkiewicz
21
61
34.4%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
225
Nadia
Rusinowska
21
61
34.4%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
226
Katarzyna
Stopel
21
61
34.4%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
227
Weronika
Jasiniak
20
61
32.8%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
228
Karol
Mirski
20
61
32.8%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
229
Miłosz
Wawrowicz
20
61
32.8%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
230
Zuzanna
Tur
20
61
32.8%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
231
Laura
Borowska
20
61
32.8%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
232
Tymon
Romanowski
20
61
32.8%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
233
Radosław
Ślęzak
20
61
32.8%
Szkołapodstawowa w Bukowie , Buków
Rejon 5
234
Michalina
Barwińska
19
61
31.1%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
235
Alicja
Duber
19
61
31.1%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
236
Aleksander
Bartoszewicz
19
61
31.1%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
237
Gabriela
Lisiewicz
19
61
31.1%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
238
Julia
Bilmon
19
61
31.1%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
239
Anna
Vykhrova
19
61
31.1%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
240
Sylwia
Griesman
18
61
29.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
241
Cyprian
Koprowski
18
61
29.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
242
Zuzanna
Kot
18
61
29.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
243
Hanna
Aramowicz
18
61
29.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
244
Kajetan
Kowalczyk
18
61
29.5%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
245
Morgana
Beuge
18
61
29.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
246
Andżelika
Śledź
18
61
29.5%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
247
Zuzanna
Bochenska
18
61
29.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
248
Mateusz
Górski
18
61
29.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
249
Antonina
Matuszak
18
61
29.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
250
Anita
Tołoczko
18
61
29.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
251
Anastazja
Antończak
17
61
27.9%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
252
Barbara
Bodnar
17
61
27.9%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
253
Jakub
Januchowski
17
61
27.9%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
254
Filip
Karrolak
17
61
27.9%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
255
Nina
Popko
17
61
27.9%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
256
Mateusz
Skoracki
17
61
27.9%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
257
Zofia
Bocheńska
17
61
27.9%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
258
Maja
Galik
17
61
27.9%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
259
Filip
Jurkojć
16
61
26.2%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
260
Hanna
Chrzanowska
15
61
24.6%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
261
Iga
Gembara
15
61
24.6%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
262
Oskar
Nishino
15
61
24.6%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
263
Zofia
Mroczkowska
15
61
24.6%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
264
Julia
Judkowiak
14
61
23%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
265
Antoni
Rajfur
14
61
23%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
266
Amelia Zofia
Ratajczak
14
61
23%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
267
Kajetan
Kociołkowski
13
61
21.3%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
268
Tobiasz
Wojciechowski
12
61
19.7%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
269
Maja
Wyrwa
12
61
19.7%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
270
Hanna
Adamus
12
61
19.7%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
271
Laura
Sankowska
12
61
19.7%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
272
Martyna
Fryda
12
61
19.7%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
273
Bartosz
Cieślak
11
61
18%
Szkoła Podstawowa w Gęstowicach , Gęstowice
Rejon 5
274
Nadia
Frączak
10
61
16.4%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
275
Jegor
Liutkevich
10
61
16.4%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
276
Krzysztof
Wirszyc
nieobecny/a
61
--
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
277
Solomon
Girling
nieobecny/a
61
--
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
278
Jerzy
Pintal - Szczodrowski
nieobecny/a
61
--
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
279
Maksymilian
Dubowski
nieobecny/a
61
--
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
280
Filip
Dębicki
nieobecny/a
61
--
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
281
Oliwier
Wieczorkowski
nieobecny/a
61
--
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
282
Aleksander
Zaidlewicz
nieobecny/a
61
--
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników