Wyniki: Język Angielski (Szkoła podstawowa) - Rejon 3 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 8
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Angielski - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
61
Próg kwalifikujący
42 pkt z 61 pkt (69%)
Zakwalifikowani
3 z 46 (6.5%)
Data publikacji listy
2024-03-13 12:15:19
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Słubicki, Sulęciński
Pytania - pobierz
Odpowiedzi - pobierz
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Oliwia
Czepek
46
61
75.4%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
2
Oskar
Cyra
45
61
73.8%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
3
Antonina
Wilk
45
61
73.8%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
4
Zuzanna
Wąsowicz
40
61
65.6%
Szkoła Podstawowa w Golicach , Golice
Rejon 3
5
Maria
Sobiegraj
39
61
63.9%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
6
Dominika
Brembor
37
61
60.7%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
7
Lena
Noszczyńska
36
61
59%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
8
Wojciech
Chmielewski
36
61
59%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
9
Maciej
Piechowiak
36
61
59%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
10
Jan
Mieczkowski
34
61
55.7%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
11
Aleksandra
Sejnik
34
61
55.7%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
12
Maja
Nazwalska
33
61
54.1%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
13
Zofia
Jaśkowiak
33
61
54.1%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
14
Nadia
Hurko
30
61
49.2%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
15
Antoni
Jabłoński
30
61
49.2%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
16
Klaudia
Janicka
30
61
49.2%
Szkoła Podstawowa w Kołczynie , Kołczyn
Rejon 3
17
Filip
Kononowicz
30
61
49.2%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
18
Hanna
Pisarowska
29
61
47.5%
Szkoła Podstawowa w Smogórach , Smogóry
Rejon 3
19
Bartosz
Jureczko
29
61
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
20
Łukasz
Kryczka
29
61
47.5%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
21
Oskar
Gołaszewski
28
61
45.9%
Szkoła Podstawowa w Golicach , Golice
Rejon 3
22
Dominika
Kamińska
28
61
45.9%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
23
Anna
Błażejewska
27
61
44.3%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
24
Adrianna
Forbes
27
61
44.3%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
25
Julia
Sütő
27
61
44.3%
Szkoła Podstawowa w Smogórach , Smogóry
Rejon 3
26
Julia
Rękawiecka
27
61
44.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
27
Pola
Lisiewicz
26
61
42.6%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
28
Hanna
Adamkiewicz
25
61
41%
Szkoła Podstawowa w Golicach , Golice
Rejon 3
29
Maja
Wysokińska
25
61
41%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
30
Karolina
Nowogram
24
61
39.3%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
31
Aleksandra
Bac
23
61
37.7%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
32
Olivier
Piniarski
23
61
37.7%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
33
Zofia
Szyszko
23
61
37.7%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
34
Maciej
Wnuk
22
61
36.1%
Szkoła Podstawowa w Smogórach , Smogóry
Rejon 3
35
Dominik
Banaszkiewicz
22
61
36.1%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
36
Mikołaj
Czuba
21
61
34.4%
Szkoła Podstawowa w Kołczynie , Kołczyn
Rejon 3
37
Mateusz
Kozłowski
20
61
32.8%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
38
Olivier
Barth
18
61
29.5%
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
39
Maja
Błońska
18
61
29.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
40
Kaja
Mierzejewska
16
61
26.2%
Szkoła Podstawowa w Golicach , Golice
Rejon 3
41
Mateusz
Zabielny
16
61
26.2%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
42
Leonardo
Pelc
15
61
24.6%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
43
Kamila
Bączkowska
nieobecny/a
61
--
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
44
Alicja
Nowak
nieobecny/a
61
--
Szkoła Podstawowa w Kołczynie , Kołczyn
Rejon 3
45
Dominik
Olejnik
nieobecny/a
61
--
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
46
Blanka
Pawko
nieobecny/a
61
--
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
wróć do listy publikacji wyników