Wyniki: Język Niemiecki (Szkoła podstawowa) - Rejon 5 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 4
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Niemiecki - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
60
Próg kwalifikujący
51 pkt z 60 pkt (85%)
Zakwalifikowani
2 z 23 (8.7%)
Data publikacji listy
2024-03-14 14:47:13
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania - pobierz
Odpowiedzi - pobierz
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Kornelia
Jarycka
51.5
60
85.8%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
2
Lucy
Young
51
60
85%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
3
Sara
Balthasar
42
60
70%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
4
Antonia
Buszta
41.5
60
69.2%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
5
Jakub
Siepielski
41
60
68.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
6
Lidia
Górniak
38
60
63.3%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
7
Kinga
Dąbrowska
38
60
63.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
8
Maja
Sękowska
36
60
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
9
Dominik
Wybranowski
35
60
58.3%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
10
Wiktoria Maria
Flasza
32
60
53.3%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
11
Michalina
Szper
31
60
51.7%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
12
Nataniel
Faber
30.5
60
50.8%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
13
Lena
Banach
29
60
48.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
14
Wojciech
Mikołajski
26
60
43.3%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
15
Michał Miłosz
Kaszewski
26
60
43.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
16
Laura
Kusko
26
60
43.3%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
17
Aleksandra
Krzywicka
25
60
41.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
18
Laura
Wąchała
24
60
40%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
19
Maciej Michał
Hurna
21
60
35%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
20
Maja
Stodolna
18
60
30%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
21
Konrad
Paul
17.5
60
29.2%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
22
Nicola Małgorzata
Wołyńska
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
23
Maja
Wołyńska
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników