Wyniki: Język Niemiecki (Szkoła podstawowa) - wszystkie rejony - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 3
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Niemiecki - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
60
Próg kwalifikujący
51 pkt z 60 pkt (85%)
Zakwalifikowani
12 z 100 (12%)
Data publikacji listy
2024-03-14 14:47:13
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania - pobierz
Odpowiedzi - pobierz
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Dawid
Rodak
56
60
93.3%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
2
Dominik
Stephan
56
60
93.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
3
Karolina
Polberg
56
60
93.3%
Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
4
Kewin
Pacak
55
60
91.7%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
5
Eliza Marie
Rump
55
60
91.7%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
6
Milena
Mosiejko
54
60
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
7
Julian
Wypych
52
60
86.7%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
8
Mateusz
Turczyn
52
60
86.7%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
9
Kornelia
Jarycka
51.5
60
85.8%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
10
Vanessa
Kowalczyk
51
60
85%
Samorządowa Szkoła Podstawowa , Łagów
Rejon 2
11
Lucy
Young
51
60
85%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
12
Aleksander
Kępka
51
60
85%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
13
Oliver
Rogielski
46
60
76.7%
Szkoła Podstawowa w Nowym Kurowie , Nowe Kurowo
Rejon 1
14
Nicole
Perdoch
45
60
75%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
15
Jakub
Jóźwiak
45
60
75%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
16
Maja
Surkont
45
60
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
17
Nel
Lehmann
44
60
73.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
18
Dawid
Wasilewski
44
60
73.3%
Szkoła Podstawowa w Golicach , Golice
Rejon 3
19
Alex
Rogielski
43
60
71.7%
Szkoła Podstawowa w Nowym Kurowie , Nowe Kurowo
Rejon 1
20
Vivien
Wieczorek
43
60
71.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
21
Sara
Balthasar
42
60
70%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
22
Antonia
Buszta
41.5
60
69.2%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
23
Jakub
Kopyściański
41
60
68.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
24
Jakub
Siepielski
41
60
68.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
25
Jakub
Stroiński
41
60
68.3%
Szkoła Podstawowa , Pszczew
Rejon 2
26
Paula
Reginia
40
60
66.7%
Szkoła Podstawowa w Bieniowie , Bieniów
Rejon 6
27
Lidia
Górniak
38
60
63.3%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
28
Aniela
Drabik
38
60
63.3%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
29
Kinga
Dąbrowska
38
60
63.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
30
Hanna
Warian
38
60
63.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
31
Maja
Zembik
38
60
63.3%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
32
Sophie
Koterwa
37
60
61.7%
Szkoła Podstawowa , Kolsko
Rejon 4
33
Efraim
Lewkowicz
36
60
60%
Szkoła Podstawowa w Bieniowie , Bieniów
Rejon 6
34
Maja
Sękowska
36
60
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
35
Patryk
Pilarz
35
60
58.3%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
36
Dominik
Wybranowski
35
60
58.3%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
37
Adrian
Wrzesiński
34
60
56.7%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
38
Alicja
Olejnik-Ostheimer
34
60
56.7%
Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
39
Marta
Kręcichwost
34
60
56.7%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
40
Tasos
Hoxha
33
60
55%
Szkoła Podstawowa , Wicina
Rejon 6
41
Martyna
Mądrawska
33
60
55%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
42
Franciszek
Majerski
33
60
55%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
43
Natasza
Rzepka
33
60
55%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
44
Wiktoria Maria
Flasza
32
60
53.3%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
45
Jan
Masiel
32
60
53.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
46
Hanna
Leśniarek
32
60
53.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
47
Alexandra
Łabul
32
60
53.3%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
48
Zuzanna
Jarmolińska
32
60
53.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
49
Marika
Puczyńska
32
60
53.3%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
50
Jakob
Chojnacki
31
60
51.7%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
51
Michalina
Szper
31
60
51.7%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
52
Nataniel
Faber
30.5
60
50.8%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
53
Kinga
Krawiec
30
60
50%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzepielowie , Krzepielów
Rejon 4
54
Mateusz
Kozłowski
29
60
48.3%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
55
Lena
Banach
29
60
48.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
56
Maria
Hołodczyk
29
60
48.3%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku , Ołobok
Rejon 2
57
Oliwier
Jasiński
28
60
46.7%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
58
Iga
Dobrosiewicz
27
60
45%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Mierków
Rejon 6
59
Zuzanna
Andrzejewska
27
60
45%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie , Białków
Rejon 3
60
Gabriel
Wozowczyk
27
60
45%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
61
Sofiia
Yatsentiuk
26
60
43.3%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
62
Wojciech
Mikołajski
26
60
43.3%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
63
Piotr
Gadomski
26
60
43.3%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
64
Michał Miłosz
Kaszewski
26
60
43.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
65
Klaudia
Wrzal Vel Kosowska
26
60
43.3%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
66
Katarzyna Barbara
Kozik
26
60
43.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
67
Laura
Kusko
26
60
43.3%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
68
Aleksandra
Krzywicka
25
60
41.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
69
Bartosz
Jureczko
24
60
40%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
70
Laura
Wąchała
24
60
40%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
71
Zofia
Stanisławska
23
60
38.3%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
72
Zuzanna
Czarnecka
22
60
36.7%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
73
Alicja
Wawszczyk
22
60
36.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
74
Jakub
Bańka
22
60
36.7%
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego , Górzyca
Rejon 3
75
Maciej Michał
Hurna
21
60
35%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
76
Karolina
Nowogram
21
60
35%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
77
Lena
Busz
20
60
33.3%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzepielowie , Krzepielów
Rejon 4
78
Zuzanna
Dziedzic
19
60
31.7%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
79
Elena
Salamon
19
60
31.7%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
80
Elena
Sobkowska
19
60
31.7%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
81
Hubert
Braun
18
60
30%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
82
Bianka
Gielicz
18
60
30%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
83
Maksymilian Marcin
Parys
18
60
30%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
84
Maja
Stodolna
18
60
30%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
85
Konrad
Paul
17.5
60
29.2%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
86
Magdalena
Klimas
17
60
28.3%
Szkoła Podstawowa , Sława
Rejon 4
87
Ignacy
Salamon
16
60
26.7%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
88
Anna
Tomaszewska
15
60
25%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie , Białków
Rejon 3
89
Maja
Sochacka
14
60
23.3%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
90
Pola
Kulpa
12
60
20%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
91
Nela
Wielczyk
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
92
Lara
Wielczyk
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
93
Karolina
Dąbrowska
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
94
Nicola Małgorzata
Wołyńska
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
95
Maja
Wołyńska
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
96
Alicja
Luszawska
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
97
Jakub
Theil
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
98
Hanna
Weran
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
99
Daniel
Andrzejak
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
100
Sergiusz
Kunicki
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
wróć do listy publikacji wyników