Wyniki: Język Angielski (Szkoła podstawowa) - Rejon 5 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 4
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Angielski - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
80 pkt z 100 pkt (80%)
Zakwalifikowani
282 z 282 (100%)
Data publikacji listy
2023-12-19 10:49:06
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Karol Tomasz
Kaczmarczyk
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
2
Paulina
Łabońska
100
100
100%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
3
Igor
Jasiński
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
4
Solomon
Girling
98
100
98%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
5
Franciszek
Czaiński
98
100
98%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
6
Mikołaj
Kot
98
100
98%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
7
Annika
Mamczur
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
8
Hanna
Brożyna
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
9
Filip Wojciech
Krajewski
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
10
Jakub
Morgaś
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
11
Błażej
Wysocki
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
12
Krzysztof
Kuchta
98
100
98%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
13
Lena
Nawrocka
98
100
98%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
14
Bartosz
Sidor
98
100
98%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
15
Julia
Łykowska
97
100
97%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
16
Filip
Dębicki
97
100
97%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
17
Dawid
Żołądkiewicz
97
100
97%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
18
Hordii
Iaremenko
97
100
97%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
19
Jakub
Jesionowski
97
100
97%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
20
Szymon
Baka
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
21
Nikodem
Chwirot
96
100
96%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
22
Dominik
Górecki
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
23
Julia
Kościelniak-Zawiślińska
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
24
Kajetan
Rogalski
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
25
Mateusz
Skoracki
96
100
96%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
26
Igor
Walkowski
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
27
Matylda
Pharaoh
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
28
Anastazja
Kościńska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
29
Wiktor
Lacroix
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
30
Kacper
Woryta
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
31
Nina
Popko
95
100
95%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
32
Zofia
Jurczak
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
33
Barbara
Salwerowicz
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
34
John
Bascones
94
100
94%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
35
Julia
Grobelna
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
36
Ignacy
Wojciechowski
94
100
94%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
37
Radosław
Ślęzak
94
100
94%
Szkołapodstawowa w Bukowie , Buków
Rejon 5
38
Emilia
Łukasiewicz
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
39
Dominika Anna
Bukowska
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
40
Michał
Dudarski
93
100
93%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
41
Ines
Kossakowska
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
42
Jan
Kucz
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
43
Sandra
Firysiuk
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
44
Nikodem
Sybal
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
45
Hanna
Mróz
93
100
93%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
46
Julia
Nawrocka
93
100
93%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
47
Maciej Michał
Hurna
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
48
Sylwia
Griesman
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
49
Jakub
Januchowski
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
50
Leokadiusz Przemysław
Przygocki
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
51
Filip
Sobierajski
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
52
Bartłomiej
Tomczak
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
53
Oliver
Kuzik
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
54
Amelia
Rychły
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
55
Hanna
Sawicka
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
56
Julia
Strychalska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
57
Laura Vanessa
Tomkiewicz
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
58
Zuzanna
Tur
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
59
Filip
Zdanowicz
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
60
Antonina
Brawer
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
61
Jan
Olszowy
92
100
92%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
62
Mikołaj
Pidłypczak
92
100
92%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
63
Hanna Pola
Ignatowicz
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
64
Wiktoria
Gwiazda
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
65
Miłosz
Macur
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
66
Julia
Wojciechowska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
67
Filip
Wysoczański
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
68
Jakub Marek
Juszczak
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
69
Bartosz
Górski
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
70
Natalia
Saja
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
71
Marianna
Shahabi
91
100
91%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
72
Maja
Tukaj
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
73
Marcelina Joanna
Zubek
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
74
Tymon
Romanowski
91
100
91%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
75
Alexandra
Wyrwa
90.5
100
90.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
76
Emilia Krystyna
Ciesielka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
77
Emilia Łucja
Domalewska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
78
Nicole
Casano
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
79
Hanna
Maciejewska
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
80
Anna
Mierkiewicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Mjra Henryka Sucharskiego , Zielona Góra
Rejon 5
81
Bartłomiej
Mikutowicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
82
Wiktor Zbigniew
Rynas
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
83
Anastazja Anna
Smektała
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
84
Kalina Katarzyna
Smolińska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
85
Kuba
Szułczyński
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
86
Marta Anna
Szymczak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
87
Hubert
May
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Mjra Henryka Sucharskiego , Zielona Góra
Rejon 5
88
Maja
Burczyńska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Zabór
Rejon 5
89
Maja
Szczepanik
89
100
89%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
90
Oliwier
Wieczorkowski
89
100
89%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
91
Roksana
Kusińska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
92
Maria
Malinowska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
93
Anotni
Soboryk
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
94
Zofia
Wojtaszek
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
95
Amelia
Bogdan
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
96
Nina
Nowak
89
100
89%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
97
Alicja
Kukucka
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
98
Jakub
Liczbański
89
100
89%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
99
Antonina
Matuszak
89
100
89%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
100
Laura
Borowska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
101
Filip
Staruch
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
102
Hanna
Bogucka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
103
Maciej
Bonik
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
104
Jakub Ryszard
Ocimek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
105
Zuzanna
Borkowska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
106
Alicja
Duber
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
107
Rafał
Sobolewski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
108
Michał
Urbaniak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
109
Zuzanna
Wytyk
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
110
Magdalena
Żak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
111
Aleksander
Zaidlewicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
112
Lena Alicja
Żydziak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
113
Konstancja
Gala
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
114
Francisco
Bargiel-Dias
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
115
Aleksandra
Gołębiewska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
116
Dominika
Graczyk
87
100
87%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
117
Hubert
Jarowicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
118
Jakub
Kotkiewicz
87
100
87%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
119
Angelika
Moryson
87
100
87%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
120
Antoni Michał
Kucharski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
121
Grzegorz
Piela
87
100
87%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
122
Andżelika
Śledź
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
123
Hanna
Adamus
87
100
87%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
124
Olivier
Bosak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
125
Maksymilian
Dubowski
87
100
87%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
126
Igor
Żółtański
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
127
Kajetan
Kociołkowski
87
100
87%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
128
Eliza Maria
Bobrowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
129
Polina
Poliakova
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
130
Antoni
Czarnecki
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
131
Bartosz
Morawski
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
132
Aleksandra
Dobrychłop
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
133
Klaudia
Olas
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
134
Iga
Gembara
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
135
Kacper
Oleszkiewicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
136
Filip
Jurkojć
86
100
86%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
137
Jegor
Liutkevich
86
100
86%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
138
Zofia
Mroczkowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
139
Dawid
Muszyński
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
140
Hanna
Aramowicz
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
141
Zuzanna
Orzeł
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
142
Julian
Kurzawa
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
143
Hubert Michał
Maliszewski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
144
Laura
Olech
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
145
Anna
Wujciów
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
146
Kaja
Tomczak
85
100
85%
Zespół Szkolno - Przedszkolny , Kargowa
Rejon 5
147
Marcel
Walicki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
148
Julia
Waliduda
85
100
85%
Zespół Szkolno - Przedszkolny , Kargowa
Rejon 5
149
Jacek
Bernaciak
85
100
85%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
150
Karolina
Kulisz
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
151
Hubert
Baranowski
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
152
Monika
Bojanowska
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
153
Borys
Foltyniak
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
154
Blanka
Moczulska
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
155
Antoni
Rajfur
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
156
Zuzanna
Kot
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
157
Zofia Maja
Szymczak
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
158
Józefa Elena
Napora
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
159
Klara Minna
Smolińska
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
160
Hanna
Krasowska
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
161
Julia
Bilmon
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
162
Wiktor
Pluskota
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
163
Laura
Sankowska
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
164
Adam
Litwin
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
165
Aleksander Kazimierz
Krawczak- Dzieńdziura
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
166
Hanna
Pisarek
84
100
84%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
167
Borys
Kuczma - Pióro
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
168
Anita
Massalska
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
169
Antoni
Miech
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
170
Zuzanna
Maćkowiak
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
171
Oskar
Nishino
84
100
84%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
172
Paweł
Jarzyński
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
173
Konrad
Halama
83
100
83%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
174
Mykhailo
Kulchytskyi
83
100
83%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
175
Dina
Iosebashvili
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
176
Hanna
Babińska
83
100
83%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
177
Antonina
Izowit
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
178
Kornel
Lewandowski
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
179
Adam
Sudoł
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
180
Adam
Jarzyna
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Mjra Henryka Sucharskiego , Zielona Góra
Rejon 5
181
Zuzanna
Bochenska
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
182
Maja
Galik
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
183
Zofia
Bocheńska
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
184
Lena
Semkło
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
185
Anna Barbara
Stabrowska
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
186
Jakub
Wieczorkiewicz
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
187
Ksawier
Wiśniewski
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
188
Morgana
Beuge
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
189
Oliwia
Kociszewska
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
190
Aleksander
Bartoszewicz
82
100
82%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
191
Michalina
Barwińska
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
192
Wiktoria
Hajdamacha
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
193
Adam
Mańkowski
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
194
Anastazja
Antończak
82
100
82%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
195
Franciszek
Gruszka
82
100
82%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
196
Bartosz
Cieślak
82
100
82%
Szkoła Podstawowa w Gęstowicach , Gęstowice
Rejon 5
197
Marcin
Kasprzak
82
100
82%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
198
Weronika
Kotowska
82
100
82%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
199
Tymoteusz
Stawowy
82
100
82%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
200
Claudia
Musiałek
82
100
82%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
201
Zuzanna
Koźlarek
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
202
Piotr
Nowicki
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
203
Łucja Ewa
Wendowska
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
204
Wojciech
Dąbrowski
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
205
Anna
Vykhrova
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
206
Igor
Feszter
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
207
Klaudia
Strzała
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
208
Krzysztof
Wirszyc
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
209
Aleks
Mazurczak
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
210
Igor
Stempel
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
211
Julia
Judkowiak
82
100
82%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
212
Nadia
Rusinowska
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
213
Zofia
Zaborowska
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
214
Franciszek
Kurzac
82
100
82%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
215
Hanna
Zalubowska
82
100
82%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
216
Anita
Tołoczko
82
100
82%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
217
Katarzyna
Stopel
81.5
100
81.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
218
Nadia
Frączak
81
100
81%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
219
Kajetan
Kowalczyk
81
100
81%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
220
Sylwester
Okafor
81
100
81%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
221
Arkadiusz
Pawlas
81
100
81%
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
222
Hanna
Bąk
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
223
Maja
Indyka
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
224
Gabriela
Sobańska
81
100
81%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
225
Maria
Jędraszak
81
100
81%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
226
Filip
Karrolak
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
227
Maja
Wyrwa
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
228
Hanna
Kucharczyk
81
100
81%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
229
Gabriela
Grzesik
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
230
Maia
Borek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Mjra Henryka Sucharskiego , Zielona Góra
Rejon 5
231
Kazimierz Paweł
Frołowicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
232
Maciej
Marek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
233
Emilia
Gurynowicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
234
Gabriel
Kołodziej
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
235
Karol
Mirski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
236
Cyprian
Koprowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
237
Oliwier
Krzyziński
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
238
Magdalena
Galant
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
239
Weronika
Jasiniak
80
100
80%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
240
Laura Martyna
Kucharczyk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
241
Adam
Lepa
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
242
Dominik
Muszyński
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
243
Michalina
Miszon
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
244
Alexander
Rozmysłowicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
245
Hanna
Skulska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
246
Barbara
Bodnar
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
247
Liwia
Galek
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
248
Jagoda Natalia
Krawiecka
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
249
Hanna
Chrzanowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
250
Adam
Dyl
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
251
Paweł
Kamzol
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
252
Gabriela
Kosicka
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
253
Kacper Piotr
Kręcisz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
254
Mateusz
Górski
80
100
80%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
255
Zofia
Graczyk
80
100
80%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
256
Radosław
Hybki
80
100
80%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
257
Maciej
Michałowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
258
Kinga
Ciszewska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
259
Martyna
Fryda
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
260
Barbara
Kaszuba
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
261
Amelia
Makowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
262
Gabriela
Lisiewicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
263
Amelia Zofia
Ratajczak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
264
Bartek
Łysiak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
265
Aleksandra
Zenkier
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
266
Eryk
Smogulecki
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
267
Dawid
Pilarski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
268
Sebastian
Morales Majchrzak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
269
Laura
Sielska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
270
Gabriela
Stengert
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
271
Jerzy
Pintal - Szczodrowski
80
100
80%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
272
Jan
Szlagowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
273
Dominika
Trojanowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
274
Miłosz
Wawrowicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
275
Victoria Nadia
Szymczak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 29 , Zielona Góra
Rejon 5
276
Anna
Waldowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
277
Jakub
Wieczorkiewicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
278
Kinga
Witkowicka
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
279
Emilia
Witkowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
280
Tobiasz
Wojciechowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
281
Hanna
Wolna
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
282
Nadia
Zbróg
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników