Wyniki: Język Angielski (Szkoła podstawowa) - Rejon 3 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 5
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Angielski - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
80 pkt z 100 pkt (80%)
Zakwalifikowani
46 z 46 (100%)
Data publikacji listy
2023-12-19 10:49:06
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Słubicki, Sulęciński
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Hanna
Adamkiewicz
95
100
95%
Szkoła Podstawowa w Golicach , Golice
Rejon 3
2
Zofia
Jaśkowiak
94
100
94%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
3
Aleksandra
Bac
92
100
92%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
4
Wojciech
Chmielewski
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
5
Zuzanna
Wąsowicz
92
100
92%
Szkoła Podstawowa w Golicach , Golice
Rejon 3
6
Karolina
Nowogram
92
100
92%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
7
Maja
Wysokińska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
8
Julia
Sütő
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Smogórach , Smogóry
Rejon 3
9
Łukasz
Kryczka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
10
Maja
Nazwalska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
11
Lena
Noszczyńska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
12
Maria
Sobiegraj
90
100
90%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
13
Jan
Mieczkowski
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
14
Olivier
Barth
89
100
89%
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
15
Oliwia
Czepek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
16
Dominika
Brembor
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
17
Oskar
Gołaszewski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Golicach , Golice
Rejon 3
18
Blanka
Pawko
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
19
Mateusz
Kozłowski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
20
Nadia
Hurko
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
21
Oskar
Cyra
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
22
Dominika
Kamińska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
23
Antoni
Jabłoński
85
100
85%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
24
Olivier
Piniarski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
25
Alicja
Nowak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Kołczynie , Kołczyn
Rejon 3
26
Dominik
Olejnik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
27
Mateusz
Zabielny
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
28
Adrianna
Forbes
84
100
84%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
29
Antonina
Wilk
83
100
83%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
30
Mikołaj
Czuba
83
100
83%
Szkoła Podstawowa w Kołczynie , Kołczyn
Rejon 3
31
Dominik
Banaszkiewicz
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
32
Anna
Błażejewska
82
100
82%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
33
Zofia
Szyszko
82
100
82%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
34
Kamila
Bączkowska
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
35
Maciej
Wnuk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Smogórach , Smogóry
Rejon 3
36
Klaudia
Janicka
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Kołczynie , Kołczyn
Rejon 3
37
Filip
Kononowicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
38
Maja
Błońska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
39
Pola
Lisiewicz
80
100
80%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
40
Bartosz
Jureczko
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
41
Kaja
Mierzejewska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Golicach , Golice
Rejon 3
42
Leonardo
Pelc
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
43
Hanna
Pisarowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Smogórach , Smogóry
Rejon 3
44
Aleksandra
Sejnik
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
45
Maciej
Piechowiak
80
100
80%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
46
Julia
Rękawiecka
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
wróć do listy publikacji wyników