Wyniki: Język Niemiecki (Szkoła podstawowa) - wszystkie rejony - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 3
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Niemiecki - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
80 pkt z 100 pkt (80%)
Zakwalifikowani
100 z 100 (100%)
Data publikacji listy
2023-12-19 10:49:05
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Zuzanna
Czarnecka
100
100
100%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
2
Vanessa
Kowalczyk
100
100
100%
Samorządowa Szkoła Podstawowa , Łagów
Rejon 2
3
Nela
Wielczyk
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
4
Karolina
Polberg
98
100
98%
Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
5
Nicola Małgorzata
Wołyńska
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
6
Hanna
Leśniarek
97.5
100
97.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
7
Lara
Wielczyk
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
8
Vivien
Wieczorek
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
9
Dawid
Rodak
96
100
96%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
10
Julian
Wypych
96
100
96%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
11
Alexandra
Łabul
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
12
Sara
Balthasar
94
100
94%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
13
Sophie
Koterwa
94
100
94%
Szkoła Podstawowa , Kolsko
Rejon 4
14
Aniela
Drabik
94
100
94%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
15
Eliza Marie
Rump
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
16
Mateusz
Kozłowski
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
17
Marta
Kręcichwost
93
100
93%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
18
Michalina
Szper
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
19
Gabriel
Wozowczyk
92.5
100
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
20
Katarzyna Barbara
Kozik
92.5
100
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
21
Nicole
Perdoch
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
22
Oliver
Rogielski
92
100
92%
Szkoła Podstawowa w Nowym Kurowie , Nowe Kurowo
Rejon 1
23
Sergiusz
Kunicki
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
24
Dawid
Wasilewski
91
100
91%
Szkoła Podstawowa w Golicach , Golice
Rejon 3
25
Laura
Wąchała
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
26
Lena
Busz
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzepielowie , Krzepielów
Rejon 4
27
Zuzanna
Jarmolińska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
28
Nel
Lehmann
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
29
Antonia
Buszta
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
30
Iga
Dobrosiewicz
90
100
90%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Mierków
Rejon 6
31
Kinga
Dąbrowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
32
Tasos
Hoxha
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Wicina
Rejon 6
33
Jakub
Siepielski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
34
Milena
Mosiejko
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
35
Daniel
Andrzejak
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
36
Maciej Michał
Hurna
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
37
Maja
Zembik
89
100
89%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
38
Jakub
Kopyściański
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
39
Karolina
Nowogram
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
40
Efraim
Lewkowicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Bieniowie , Bieniów
Rejon 6
41
Kewin
Pacak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
42
Paula
Reginia
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Bieniowie , Bieniów
Rejon 6
43
Zofia
Stanisławska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
44
Adrian
Wrzesiński
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
45
Hanna
Warian
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
46
Lidia
Górniak
87
100
87%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
47
Mateusz
Turczyn
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
48
Alicja
Olejnik-Ostheimer
87
100
87%
Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
49
Patryk
Pilarz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
50
Dominik
Stephan
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
51
Maja
Wołyńska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
52
Sofiia
Yatsentiuk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
53
Alicja
Luszawska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
54
Laura
Kusko
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
55
Aleksander
Kępka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
56
Maria
Hołodczyk
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku , Ołobok
Rejon 2
57
Maja
Sękowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
58
Zuzanna
Andrzejewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie , Białków
Rejon 3
59
Kornelia
Jarycka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
60
Bartosz
Jureczko
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
61
Jakub
Jóźwiak
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
62
Jan
Masiel
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
63
Michał Miłosz
Kaszewski
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
64
Franciszek
Majerski
84
100
84%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
65
Elena
Sobkowska
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
66
Jakub
Stroiński
84
100
84%
Szkoła Podstawowa , Pszczew
Rejon 2
67
Lucy
Young
84
100
84%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
68
Maksymilian Marcin
Parys
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
69
Konrad
Paul
83
100
83%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
70
Pola
Kulpa
83
100
83%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
71
Ignacy
Salamon
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
72
Dominik
Wybranowski
83
100
83%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
73
Jakub
Theil
82.5
100
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
74
Alicja
Wawszczyk
82.5
100
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
75
Wiktoria Maria
Flasza
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
76
Natasza
Rzepka
82
100
82%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
77
Martyna
Mądrawska
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
78
Klaudia
Wrzal Vel Kosowska
82
100
82%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
79
Jakub
Bańka
81.57
100
81.6%
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego , Górzyca
Rejon 3
80
Bianka
Gielicz
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
81
Magdalena
Klimas
81
100
81%
Szkoła Podstawowa , Sława
Rejon 4
82
Elena
Salamon
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
83
Maja
Stodolna
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
84
Anna
Tomaszewska
81
100
81%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie , Białków
Rejon 3
85
Zuzanna
Dziedzic
81
100
81%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
86
Oliwier
Jasiński
80.5
100
80.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
87
Piotr
Gadomski
80
100
80%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
88
Lena
Banach
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
89
Hubert
Braun
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
90
Nataniel
Faber
80
100
80%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
91
Jakob
Chojnacki
80
100
80%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
92
Aleksandra
Krzywicka
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
93
Alex
Rogielski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Nowym Kurowie , Nowe Kurowo
Rejon 1
94
Maja
Sochacka
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
95
Hanna
Weran
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
96
Karolina
Dąbrowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
97
Kinga
Krawiec
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzepielowie , Krzepielów
Rejon 4
98
Wojciech
Mikołajski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
99
Marika
Puczyńska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
100
Maja
Surkont
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
wróć do listy publikacji wyników