Wyniki: Matematyka (Szkoła podstawowa) - wszystkie rejony - Etap wojewódzki
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 4
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Matematyka - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
27 pkt z 40 pkt (68%)
Zakwalifikowani
9 z 42 (21.4%)
Data publikacji listy
2024-04-15 11:50:46
Przejście
z
Etap wojewódzki
do
Finał
Kolor wiersza
Laureat
Kolor wiersza
Finalista
Kolor wiersza
Brak uzyskanego tytułu
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania - pobierz
Odpowiedzi - pobierz
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Rafał
Sobolewski
40
40
100%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
2
Kajetan
Grobelny
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
3
Antoni
Nowacki
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
4
Zofia
Budas
31
40
77.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
5
Maciej
Wasilewicz
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
6
Jakub
Olszewski
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
7
Wiktor
Kasperkiewicz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
8
Wiktor
Lacroix
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
9
Hassan
Sekular
27
40
67.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku , Siedlisko
Rejon 4
10
Yaroslav
Korolkov
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
11
Oliwier
Kurpiel
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
12
Ewa
Kołodziej
26
40
65%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
13
Marcel
Andrysiak
25
40
62.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
14
Hubert Michał
Maliszewski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
15
Konrad
Tomaszewski
24
40
60%
Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
16
Hordii
Iaremenko
24
40
60%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
17
Miłosz
Macur
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
18
Lucjan
Proć
24
40
60%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
19
Klaudia
Przybysz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa , Pszczew
Rejon 2
20
Krystian
Sibiak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa w Boleminie , Bolemin
Rejon 1
21
Igor
Fedan
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
22
Julian
Piotrowicz
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
23
Alan
Kozłowski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
24
Jan
Kujawa
22
40
55%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
25
Eryk Andrzej
Raunke
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
26
Laura
Samoszuk
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
27
Ihor
Zaitsev
22
40
55%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
28
Tymoteusz
Serwan
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
29
Paulina
Pabiś
21
40
52.5%
Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
30
Alexander
Ratajczak
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
31
Szymon
Zawisza
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
32
Michał
Ważny
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
33
Wiktor
Chudalewski
20
40
50%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
34
Timofii
Lustiuk
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
35
Kajetan
Rogalski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
36
Ewa
Wdowiak
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
37
Maciej
Charkot
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
38
Laura
Komolka
16
40
40%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
39
Ignacy
Wojciechowski
16
40
40%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
40
Artur
Łaputa
16
40
40%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
41
Patrycja
Mastalerz
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
42
Piotr
Świdkiewicz
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
wróć do listy publikacji wyników