Wyniki: Język Polski (Szkoła podstawowa) - wszystkie rejony - Etap wojewódzki
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 4
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Polski - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
36 pkt z 40 pkt (90%)
Zakwalifikowani
12 z 55 (21.8%)
Data publikacji listy
2024-04-10 09:28:58
Przejście
z
Etap wojewódzki
do
Finał
Kolor wiersza
Laureat
Kolor wiersza
Finalista
Kolor wiersza
Brak uzyskanego tytułu
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania - pobierz
Odpowiedzi - pobierz
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Iga
Grygorczyk
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
2
Lena
Feret
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
3
Joanna
Borowy
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
4
Zofia
Fedro
36
40
90%
Szkoła Podstawowa w Niedoradzu , Niedoradz
Rejon 4
5
Nina
Sadulska
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
6
Zuzanna
Strzemiecka
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
7
Liwia
Galek
36
40
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
8
Zofia
Jurczak
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
9
Lidia
Górniak
36
40
90%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
10
Hanna
Pisarowska
36
40
90%
Szkoła Podstawowa w Smogórach , Smogóry
Rejon 3
11
Kaja
Szymankiewicz
36
40
90%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
12
Iga
Stachowiak
36
40
90%
Szkoła Podstawowa im. Pierwszych Osadników , Gozdnica
Rejon 6
13
Klaudia
Królikowska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
14
Dominika Anna
Bukowska
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
15
Zofia Malwina
Marciniak
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 Im.Jana Pawła II We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
16
Anna
Schlaffke
32
40
80%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
17
Jakub
Jóźwiak
32
40
80%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
18
Maria
Lewandowska
32
40
80%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
19
Antonina Magdalena
Izowit
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
20
Joachim
Labak
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach , Ciecierzyce
Rejon 1
21
Karolina Izabela
Skorupska
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
22
Hanna
Zaremba
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa w Golicach , Golice
Rejon 3
23
Julia
Tur
31
40
77.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
24
Maria
Dondajewska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa w Starym Strączu , Stare Strącze
Rejon 4
25
Nadia
Falińska
30
40
75%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
26
Michalina
Kade
30
40
75%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
27
Bartosz
Krawczyk
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
28
Lena
Piotrowska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
29
Hanna
Sawicka
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
30
Kornelia
Matrunionek
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
31
Hanna
Słomian
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
32
Annika
Mamczur
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
33
Agata
Ryszewska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
34
Weronika
Harber
29
40
72.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
35
Zuzanna
Gołek
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa w Ściechowie , Ściechów
Rejon 1
36
Kinga
Ciszewska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
37
Piotr
Kowalski
28
40
70%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
38
Hanna
Bzowski
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
39
Aleksandra
Pater
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
40
Wiktoria
Słabik
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
41
Natasza
Rzepka
27
40
67.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
42
Marika
Puczyńska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
43
Julia
Radecka
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
44
Justyna Kinga
Reslerowska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
45
Blanka
Skibińska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
46
Hubert
Wierzbicki
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
47
Iga
Stojek
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
48
Julia
Kościelniak-Zawiślińska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
49
Aleksander
Stołecki
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
50
Igor
Fedan
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
51
Natasza
Deszko
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
52
Pola
Kuchta
23
40
57.5%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
53
Hanna
Krechowiec
22
40
55%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
54
Dorota
Bembnowicz
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
55
Milena
Błaszczyk
20
40
50%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników