Wyniki: Matematyka (Szkoła podstawowa) - Rejon 5 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 4
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Matematyka - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
34 pkt z 40 pkt (85%)
Zakwalifikowani
14 z 125 (11.2%)
Data publikacji listy
2024-03-06 15:08:27
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania - pobierz
Odpowiedzi - pobierz
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Rafał
Sobolewski
39
40
97.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
2
Kajetan
Grobelny
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
3
Ewa
Kołodziej
37
40
92.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
4
Wiktor
Lacroix
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
5
Ihor
Zaitsev
36
40
90%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
6
Yaroslav
Korolkov
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
7
Miłosz
Macur
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
8
Hordii
Iaremenko
35
40
87.5%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
9
Michał
Ważny
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
10
Hubert Michał
Maliszewski
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
11
Kajetan
Rogalski
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
12
Ignacy
Wojciechowski
35
40
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
13
Eryk Andrzej
Raunke
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
14
Timofii
Lustiuk
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
15
Dominik
Górecki
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
16
Hanna
Sawicka
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
17
Michalina
Barwińska
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
18
Dominika, Anna
Bukowska
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
19
Bartosz
Cieślak
32
40
80%
Szkoła Podstawowa w Gęstowicach , Gęstowice
Rejon 5
20
Maciej
Hajdasz
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
21
Viktoriia
Kuchman
32
40
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
22
Olimpia
Mielnik
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
23
Julia
Kotowska
32
40
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
24
Piotr
Żejmo
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
25
Aleksandra
Lipińska
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
26
Nataliia
Barbaziak
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
27
Zuzanna
Łabędzka
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa w Dychowie , Dychów
Rejon 5
28
Julian
Adamski
30
40
75%
Szkoła Podstawowa , Podmokle Małe
Rejon 5
29
Liliana
Banaszek
30
40
75%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
30
Karolina Izabela
Skorupska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
31
Bartłomiej
Wojtowicz
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
32
Eliza
Bobrowska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
33
Kornelia
Kościńska
29
40
72.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
34
Jeremi
Chociaj
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
35
Jan, Michał
Dróbka
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
36
Kuba
Szulczyński
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
37
Kacper
Taberski
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa , Podmokle Małe
Rejon 5
38
Anna
Vykhrova
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
39
Dawid
Bartoszewski
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
40
Konrad
Ilkowski
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
41
Piotr
Kaciunka
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
42
Kornelia
Matrunionek
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
43
Zofia Aleksandra
Pilarska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
44
Liliana
Rydwelska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
45
Zuzanna
Wytyk
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
46
Michał
Domagała
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
47
Antoni
Czerwiński
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
48
Maja
Galik
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
49
Amanda
Grzymisławska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa w Kijach , Kije
Rejon 5
50
Zofia
Jurczak
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
51
Anna
Waldowska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
52
Maja
Zmuda
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Bojowników O Polskość Ziemi Kramskiej w Nowym Kramsku , Nowe Kramsko
Rejon 5
53
Anna Barbara
Stabrowska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
54
Antoni
Marcinkiewicz
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
55
Stanisław
Solski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
56
Piotr
Wysoczański
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
57
Viktoriia
Diordiiashenko
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
58
Michał
Lipowski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
59
Adam
Nabijacz
25
40
62.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
60
Sebastian
Skrzypek
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
61
Mateusz
Zamorski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
62
Paulina
Urbańska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
63
Alicja
Duber
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
64
Zofia
Drapikowska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
65
Anita
Massalska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
66
Michał
Trojanowski
24
40
60%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
67
Kaspian
Walczyński-Góra
24
40
60%
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
68
Stanisław
Przydróżny
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
69
Barbara
Salwerowicz
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
70
Dominik
Ziółek
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
71
Przemysław
Szambelan
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
72
Maja
Grusznis
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
73
Szymon
Pryimak
23
40
57.5%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
74
Natalia
Bogacz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
75
Kornelia
Gil
23
40
57.5%
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
76
Antonina
Mierkiewicz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
77
Zuzanna
Nowak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
78
Natan
Skubiszewski
23
40
57.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
79
Eryk
Smogulecki
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
80
Filip
Wysoczański
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
81
Mateusz
Górski
22
40
55%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
82
Maja
Ciukowska
22
40
55%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
83
Bartosz Piotr
Makarski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
84
Gabriela
Murawa
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Dychowie , Dychów
Rejon 5
85
Mateusz
Skoracki
22
40
55%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
86
Kinga
Smuśkiewicz
22
40
55%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
87
Xawery
Stafiniak
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Kalsku , Kalsk
Rejon 5
88
Jakub
Żukowski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
89
Maciej
Duś
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
90
Jakub Marek
Juszczak
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
91
Alicja
Kukucka
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
92
Kornel
Lewandowski
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
93
Ignacy
Włodarczyk
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
94
Antoni
Miech
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
95
Radosław
Sobina
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
96
Dawid
Pilarski
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
97
Aleksandra
Kuc
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
98
Oliwier
Żdaniuk
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
99
Hanna
Pisarek
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
100
Filip
Frontczak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
101
Krystyna
Tsybina
20
40
50%
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
102
Małgorzata
Kopeć
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
103
Kacper
Buczek
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
104
Karol
Szymczak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
105
Nazar
Ulitin
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
106
Michał
Łyczek
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
107
Melania
Piotrowicz
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
108
Iwo
Barancewicz
19
40
47.5%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
109
Adam
Krasowski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
110
Filip
Łochowski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
111
Mateusz
Piotrowski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
112
Tymoteusz
Piotrowski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
113
Magdalena
Perwińska
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
114
Miłosz
Turzański
18
40
45%
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
115
Hanna Maria
Słomian
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
116
Adam
Szuba
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
117
Leon
Szymański
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa im. Bojowników O Polskość Ziemi Kramskiej w Nowym Kramsku , Nowe Kramsko
Rejon 5
118
Wiktoria
Gwiazda
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
119
Julia
Macugowska
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
120
Maciej
Bonik
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
121
Marianna
Raczyńska
16
40
40%
Szkoła Podstawowa w Kalsku , Kalsk
Rejon 5
122
Julia
Suchodolska
16
40
40%
Szkoła Podstawowa , Podmokle Małe
Rejon 5
123
Julia
Gancarz
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
124
Leon
Pacholczyk
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
125
Witold
Waliński
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników