Wyniki: Język Polski (Szkoła podstawowa) - Rejon 5 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 3
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Polski - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
32 pkt z 40 pkt (80%)
Zakwalifikowani
23 z 183 (12.6%)
Data publikacji listy
2024-03-08 11:52:39
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania - pobierz
Odpowiedzi - pobierz
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Liwia
Galek
37
40
92.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
2
Lidia
Górniak
36
40
90%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
3
Antonina Magdalena
Izowit
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
4
Dominika Anna
Bukowska
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
5
Zofia
Jurczak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
6
Julia
Kościelniak-Zawiślińska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
7
Hanna
Słomian
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
8
Justyna Kinga
Reslerowska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
9
Kornelia
Matrunionek
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
10
Klaudia
Królikowska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
11
Annika
Mamczur
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
12
Agata
Ryszewska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
13
Nina
Sadulska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
14
Iga
Stojek
34
40
85%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
15
Hanna
Sawicka
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
16
Blanka
Skibińska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
17
Karolina Izabela
Skorupska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
18
Pola
Kuchta
33
40
82.5%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
19
Milena
Błaszczyk
32
40
80%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
20
Kinga
Ciszewska
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
21
Weronika
Harber
32
40
80%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
22
Julia
Tur
32
40
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
23
Piotr
Kowalski
32
40
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
24
Julia
Strychalska
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
25
Hanna
Radko
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
26
Zuzanna
Wytyk
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
27
Natan
Skubiszewski
30
40
75%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
28
Bartłomiej
Smutek
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
29
Jeremi
Chociaj
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
30
Kalina Katarzyna
Smolińska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
31
Filip
Frontczak
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
32
Piotr
Kaciunka
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
33
Weronika
Ziemba
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
34
Julia Elżbieta
Frydrych
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
35
Zofia
Jakuboszczak
29
40
72.5%
Zespół Szkolno - Przedszkolny , Kargowa
Rejon 5
36
Zofia
Pawłowska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
37
Olena
Reguła
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
38
Oliwia
Zegadło
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
39
Zuzanna Anna
Kaźmierczak
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
40
Justyna
Woźniak
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
41
Weronika
Nowak
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
42
Alicja
Duber
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
43
Liwia Nina
Horbacz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
44
Ewa
Kołodziej
28
40
70%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
45
Karol Tomasz
Kaczmarczyk
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
46
Alicja Barbara
Kozikowska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
47
Lena
Marchewka
28
40
70%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
48
Katarzyna Wiktoria
Pacewicz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
49
Gabriela
Sobańska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
50
Oliwier
Żdaniuk
28
40
70%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
51
Anna
Waldowska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
52
Matylda
Wróblewska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
53
Agata Maria
Żurakowska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
54
Wiktoria
Omilian
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
55
Mateusz
Chłodnicki
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
56
Zuzanna
Hubryj
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
57
Zofia
Holeniewska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
58
Antonina
Kowalik
27
40
67.5%
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
59
Melania
Wiatrowska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
60
Zofia
Mroczkowska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
61
Blanka
Muchowska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
62
Maja
Ciukowska
27
40
67.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
63
Natalia Justyna
Gerlach
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
64
Hanna
Maciejewska
27
40
67.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
65
Karolina
Nowak
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Mjra Henryka Sucharskiego , Zielona Góra
Rejon 5
66
Wiktoria
Wimońć-Malinowska
27
40
67.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
67
Amelia
Ratajczak
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
68
Kornelia
Szczurko
27
40
67.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
69
Karolina Joanna
Zbierska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
70
Michalina
Barwińska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
71
Julia
Adamska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
72
Wojciech
Dębski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
73
Barbara
Bodnar
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
74
Mateusz
Górski
26
40
65%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
75
Hanna
Kasperowicz
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
76
Laura Martyna
Kucharczyk
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
77
Kinga
Ilkowska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
78
Hubert
Jarowicz
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
79
Ida
Pożeżyńska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
80
Maja
Rytter
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
81
Zuzanna
Rzakowska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
82
Klara Minna
Smolińska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
83
Zofia
Wójcik
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
84
Lilianna
Waligórska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
85
Wiktoria Agnieszka
Łokietek
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
86
Barbara
Gnitecka
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Niwiskach , Niwiska
Rejon 5
87
Natasza Miłosława
Dąbrowska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
88
Laura
Olech
25
40
62.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
89
Weronika
Smulska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
90
Julia
Macugowska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
91
Oliwia
Oleh
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
92
Michalina
Szper
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
93
Nina
Wrzosek
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
94
Liwia
Kasperczak
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
95
Francisco
Bargiel-Dias
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
96
Lena
Boroń
24
40
60%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
97
Zofia
Drozdek
24
40
60%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
98
Laura
Kusko
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
99
Kornelia
Gil
24
40
60%
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
100
Nela
Leśko
24
40
60%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
101
Alicja
Marszałek
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
102
Justyna Agnieszka
Glazer
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
103
Anita
Massalska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
104
Leon
Rubaszewski
24
40
60%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
105
Maciej
Starościc
24
40
60%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
106
Paulina
Urbańska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
107
Milena
Konieczna
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa w Kalsku , Kalsk
Rejon 5
108
Antonina
Mierkiewicz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
109
Stanisław
Serżysko
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
110
Maja
Szczepanik
23
40
57.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
111
Lukrecja
Siedlecka
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
112
Wiktor
Lacroix
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
113
Nataniel
Sołtysiak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
114
Barbara
Werstler
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
115
Natalia
Gasiewicz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
116
Filip
Zielonka
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa , Klenica
Rejon 5
117
Michał
Łyczek
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
118
Jakub
Żukowski
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
119
Jan
Skorodecki
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
120
Małgorzata
Szymczak
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
121
Laura
Wiktorska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
122
Laura
Borowska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
123
Wojciech
Trzebiński
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
124
Martyna
Fryda
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
125
Bohdana
Lipchuk
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
126
Hanna
Bogucka
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
127
Magda
Gniewowska
21
40
52.5%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
128
Maja
Stodolna
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
129
Laura
Flis
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
130
Marta
Nawrocka
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
131
Natalia
Gadowska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
132
Dominika
Poręba
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
133
Hanna
Hebda
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
134
Maja
Plichta
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
135
Tomasz
Mleczek
20
40
50%
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
136
Maria
Jędraszak
20
40
50%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
137
Franciszek
Masklak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
138
Karolina
Machowiak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
139
Julia
Ogonowska
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
140
Lena
Semkło
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
141
Zofia Aleksandra
Pilarska
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
142
Alina
Winkowska
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
143
Dawid
Bartoszewski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
144
Martyna
Zielonka
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
145
Róża
Żejmo
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
146
Dominika
Dziewa
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa w Kalsku , Kalsk
Rejon 5
147
Angelika
Moryson
18
40
45%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
148
Daria
Tatarynowicz
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
149
Jan
Łabiak
18
40
45%
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
150
Tymoteusz
Szmajda
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
151
Hanna
Bandosz
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
152
Hanna
Pisarek
16
40
40%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
153
Kalina
Szymczak
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
154
Hanna
Dobrzyńska
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
155
Julia
Jurasik
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa w Niwiskach , Niwiska
Rejon 5
156
Marcin
Kasprzak
15
40
37.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
157
Hanna
Mróz
15
40
37.5%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
158
Borys
Baranowski
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
159
Nadia
Frączak
14
40
35%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
160
Xawier
Sobolewski
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
161
Karolina
Kasińska
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
162
Obinna
Obinna
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
163
Oleg
Rusiński
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
164
Tymoteusz
Hajduk
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
165
Hanna
Chrzanowska
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
166
Hanna
Piotrowska
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
167
Szymon
Konieczny
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
168
Elena
Król
11
40
27.5%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
169
Milena
Wojtkiewicz
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
170
Anastazja
Kościńska
10
40
25%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
171
Anastazja
Szalińska
10
40
25%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
172
Hanna
Kamińska
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
173
Marta
Korotusz
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
174
Emiliia
Olshanska
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
175
Piotr
Wysoczański
8
40
20%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
176
Józefa Elena
Napora
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
177
Jan Michał
Dróbka
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
178
Agata
Jarosz
nieobecny/a
40
--
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
179
Eunika
Warszawska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
180
Dominik
Ziółek
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
181
Lena
Jasinowska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
182
Paulina
Szymańska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
183
Hanna
Tutajewicz
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników