Wyniki: Język Polski (Szkoła podstawowa) - Rejon 4 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 6
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Polski - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
32 pkt z 40 pkt (80%)
Zakwalifikowani
5 z 33 (15.2%)
Data publikacji listy
2024-03-08 11:52:39
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Nowosolski, Wschowski
Pytania - pobierz
Odpowiedzi - pobierz
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Maria
Dondajewska
36
40
90%
Szkoła Podstawowa w Starym Strączu , Stare Strącze
Rejon 4
2
Zofia
Fedro
36
40
90%
Szkoła Podstawowa w Niedoradzu , Niedoradz
Rejon 4
3
Zofia Malwina
Marciniak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 Im.Jana Pawła II We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
4
Wiktoria
Słabik
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
5
Igor
Fedan
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
6
Jagoda
Kociubińska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
7
Agata
Balinowska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
8
Zuzanna Maria
Fiedorowicz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 Im.Jana Pawła II We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
9
Judyta
Gotowała
28
40
70%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku , Siedlisko
Rejon 4
10
Julia
Antczak
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa , Sława
Rejon 4
11
Tymoteusz
Serwan
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
12
Zofia Renata
Lentka
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 Im.Jana Pawła II We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
13
Nikola
Borek
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa , Ciosaniec
Rejon 4
14
Magdalena
Terech
27
40
67.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
15
Miłosz
Trajer
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
16
Oliwia
Ziaja
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
17
Hassan
Sekular
25
40
62.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku , Siedlisko
Rejon 4
18
Marcin
Mąkoski
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
19
Anastasiia
Karabut
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
20
Zuzanna
Sobczak
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
21
Nina
Walkiewicz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
22
Wojciech
Sokołowski
23
40
57.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
23
Zuzanna
Sąsiadek
22
40
55%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie , Przyborów
Rejon 4
24
Hanna
Gryca
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Ciosaniec
Rejon 4
25
Wiktoria
Przybylska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
26
Magdalena
Janecka
20
40
50%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie , Przyborów
Rejon 4
27
Natalia
Malcher
20
40
50%
Szkoła Podstawowa , Sława
Rejon 4
28
Dominika
Gettner
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
29
Paweł
Fic
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
30
Lena
Beczek
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
31
Jakub
Ast
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
32
Martyna
Żmuda
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Starych Drzewcach , Stare Drzewce
Rejon 4
33
Natalia
Kowalczyk
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa , Ciosaniec
Rejon 4
wróć do listy publikacji wyników