Wyniki: Język Polski (Szkoła podstawowa) - Rejon 3 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 7
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Polski - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
32 pkt z 40 pkt (80%)
Zakwalifikowani
4 z 27 (14.8%)
Data publikacji listy
2024-03-08 11:52:39
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Słubicki, Sulęciński
Pytania - pobierz
Odpowiedzi - pobierz
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Hanna
Pisarowska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa w Smogórach , Smogóry
Rejon 3
2
Hanna
Zaremba
34
40
85%
Szkoła Podstawowa w Golicach , Golice
Rejon 3
3
Aleksandra
Pater
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
4
Julia
Radecka
32
40
80%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
5
Oliwia
Piróg
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa w Smogórach , Smogóry
Rejon 3
6
Zuzanna
Andrzejewska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie , Białków
Rejon 3
7
Amelia
Twardowska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
8
Zuzanna
Hydrzyk
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
9
Lena
Noszczyńska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
10
Ewa
Wdowiak
28
40
70%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
11
Lena
Lidzka
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
12
Antonina
Ujejska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
13
Lena
Ikoniak
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
14
Naomi
De Graaf
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
15
Julia
Kujda
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
16
Emilia
Makuchowska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
17
Hanna
Kruk
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
18
Laura
Grzebiela
24
40
60%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego , Wędrzyn
Rejon 3
19
Natalia
Kubiak
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
20
Olga
Czak
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
21
Lena
Więcko
20
40
50%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
22
Jakub
Bańka
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego , Górzyca
Rejon 3
23
Hanna
Lewaszow
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
24
Maja
Dziemidowicz
16
40
40%
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
25
Eliza
Olszewska
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa w Smogórach , Smogóry
Rejon 3
26
Leticia
Gwosdz
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
27
Vasylyna
Chepak
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
wróć do listy publikacji wyników