Wyniki: Język Polski (Szkoła podstawowa) - Rejon 2 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 10
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Polski - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
32 pkt z 40 pkt (80%)
Zakwalifikowani
1 z 27 (3.7%)
Data publikacji listy
2024-03-08 11:52:39
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Międzyrzecki, Świebodziński
Pytania - pobierz
Odpowiedzi - pobierz
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Zuzanna
Strzemiecka
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
2
Antoni
Nowacki
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
3
Dominika
Prałat
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
4
Klaudia
Przybysz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa , Pszczew
Rejon 2
5
Helena
Juszkiewicz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
6
Maria
Gyża
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
7
Michalina
Filipowicz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Szczańcu , Szczaniec
Rejon 2
8
Hubert
Szpilman
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
9
Hanna
Nowicka
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
10
Jakub
Pawłowski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Szczańcu , Szczaniec
Rejon 2
11
Aleksandra
Gaik
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
12
Karolina
Kosmala-Lisek
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
13
Ksawery
Puk
24
40
60%
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu , Międzylesie
Rejon 2
14
Milena
Hukiewicz
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
15
Hanna Marianna
Rogala
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
16
Wiktoria
Drzymała
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa , Brójce
Rejon 2
17
Dorota
Zygmunt
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
18
Magdalena
Hypsior
20
40
50%
Szkoła Podstawowa , Pszczew
Rejon 2
19
Emilia
Lubik
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Szczańcu , Szczaniec
Rejon 2
20
Szymon
Golik
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
21
Liwia
Mandziuk
18
40
45%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
22
Liwia
Gągała
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
23
Lena
Niemiec
16
40
40%
Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła Dąbrówka Wielkopolska , Dąbrówka Wielkopolska
Rejon 2
24
Zofia
Rojek
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
25
Maja
Mierzejewska
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
26
Michał Paweł
Wojtal
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
27
Julia
Ruminkiewicz
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
wróć do listy publikacji wyników