Wyniki: Matematyka (Szkoła podstawowa) - Rejon 5 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 4
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Matematyka - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
80 pkt z 100 pkt (80%)
Zakwalifikowani
125 z 125 (100%)
Data publikacji listy
2023-12-19 10:49:02
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Rafał
Sobolewski
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
2
Kajetan
Grobelny
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
3
Stanisław
Przydróżny
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
4
Ewa
Kołodziej
100
100
100%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
5
Zuzanna
Łabędzka
100
100
100%
Szkoła Podstawowa w Dychowie , Dychów
Rejon 5
6
Timofii
Lustiuk
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
7
Zofia
Drapikowska
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
8
Gabriela
Murawa
96
100
96%
Szkoła Podstawowa w Dychowie , Dychów
Rejon 5
9
Hubert Michał
Maliszewski
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
10
Karolina Izabela
Skorupska
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
11
Dawid
Bartoszewski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
12
Alicja
Kukucka
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
13
Ihor
Zaitsev
95
100
95%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
14
Jan, Michał
Dróbka
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
15
Maja
Zmuda
94
100
94%
Szkoła Podstawowa im. Bojowników O Polskość Ziemi Kramskiej w Nowym Kramsku , Nowe Kramsko
Rejon 5
16
Paulina
Urbańska
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
17
Aleksandra
Lipińska
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
18
Kinga
Smuśkiewicz
93
100
93%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
19
Piotr
Wysoczański
92
100
92%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
20
Wiktor
Lacroix
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
21
Maciej
Hajdasz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
22
Michalina
Barwińska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
23
Dominik
Górecki
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
24
Jakub Marek
Juszczak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
25
Michał
Lipowski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
26
Kornelia
Gil
90
100
90%
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
27
Hordii
Iaremenko
90
100
90%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
28
Kajetan
Rogalski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
29
Miłosz
Turzański
90
100
90%
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
30
Nazar
Ulitin
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
31
Kornel
Lewandowski
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
32
Michał
Łyczek
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
33
Adam
Nabijacz
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
34
Anna Barbara
Stabrowska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
35
Amanda
Grzymisławska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Kijach , Kije
Rejon 5
36
Maja
Ciukowska
87
100
87%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
37
Bartosz
Cieślak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Gęstowicach , Gęstowice
Rejon 5
38
Sebastian
Skrzypek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
39
Olimpia
Mielnik
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
40
Eliza
Bobrowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
41
Antoni
Marcinkiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
42
Viktoriia
Diordiiashenko
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
43
Mateusz
Górski
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
44
Piotr
Kaciunka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
45
Michał
Trojanowski
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
46
Kornelia
Matrunionek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
47
Kaspian
Walczyński-Góra
85
100
85%
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
48
Dominik
Ziółek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
49
Eryk Andrzej
Raunke
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
50
Julia
Kotowska
84
100
84%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
51
Witold
Waliński
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
52
Maja
Galik
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
53
Marianna
Raczyńska
84
100
84%
Szkoła Podstawowa w Kalsku , Kalsk
Rejon 5
54
Michał
Ważny
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
55
Natan
Skubiszewski
83
100
83%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
56
Zuzanna
Nowak
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
57
Piotr
Żejmo
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
58
Julia
Gancarz
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
59
Małgorzata
Kopeć
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
60
Nataliia
Barbaziak
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
61
Xawery
Stafiniak
82
100
82%
Szkoła Podstawowa w Kalsku , Kalsk
Rejon 5
62
Leon
Szymański
81
100
81%
Szkoła Podstawowa im. Bojowników O Polskość Ziemi Kramskiej w Nowym Kramsku , Nowe Kramsko
Rejon 5
63
Leon
Pacholczyk
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
64
Filip
Wysoczański
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
65
Yaroslav
Korolkov
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
66
Eryk
Smogulecki
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
67
Wiktoria
Gwiazda
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
68
Aleksandra
Kuc
81
100
81%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
69
Hanna
Pisarek
81
100
81%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
70
Julian
Adamski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Podmokle Małe
Rejon 5
71
Dominika, Anna
Bukowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
72
Alicja
Duber
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
73
Zofia
Jurczak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
74
Kornelia
Kościńska
80
100
80%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
75
Viktoriia
Kuchman
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
76
Michał
Domagała
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
77
Maciej
Duś
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
78
Miłosz
Macur
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
79
Julia
Macugowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
80
Bartosz Piotr
Makarski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
81
Anita
Massalska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
82
Magdalena
Perwińska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
83
Kacper
Buczek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
84
Iwo
Barancewicz
80
100
80%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
85
Adam
Krasowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
86
Filip
Frontczak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
87
Konrad
Ilkowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
88
Hanna Maria
Słomian
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
89
Filip
Łochowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
90
Zofia Aleksandra
Pilarska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
91
Tymoteusz
Piotrowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
92
Kuba
Szulczyński
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
93
Barbara
Salwerowicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
94
Przemysław
Szambelan
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
95
Stanisław
Solski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
96
Krystyna
Tsybina
80
100
80%
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
97
Anna
Vykhrova
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
98
Radosław
Sobina
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
99
Jeremi
Chociaj
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
100
Mateusz
Piotrowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
101
Zuzanna
Wytyk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
102
Antoni
Czerwiński
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
103
Ignacy
Włodarczyk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
104
Antoni
Miech
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
105
Kacper
Taberski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Podmokle Małe
Rejon 5
106
Julia
Suchodolska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Podmokle Małe
Rejon 5
107
Liliana
Banaszek
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
108
Maciej
Bonik
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
109
Dawid
Pilarski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
110
Anna
Waldowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
111
Oliwier
Żdaniuk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
112
Melania
Piotrowicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
113
Hanna
Sawicka
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
114
Jakub
Żukowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
115
Bartłomiej
Wojtowicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
116
Szymon
Pryimak
80
100
80%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
117
Mateusz
Skoracki
80
100
80%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
118
Karol
Szymczak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
119
Mateusz
Zamorski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
120
Antonina
Mierkiewicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
121
Adam
Szuba
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
122
Ignacy
Wojciechowski
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
123
Liliana
Rydwelska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
124
Natalia
Bogacz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
125
Maja
Grusznis
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników