Wyniki: Język Polski (Szkoła podstawowa) - Rejon 3 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 6
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Polski - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
80 pkt z 100 pkt (80%)
Zakwalifikowani
27 z 27 (100%)
Data publikacji listy
2023-12-19 10:49:00
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Słubicki, Sulęciński
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Ewa
Wdowiak
97
100
97%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
2
Hanna
Pisarowska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa w Smogórach , Smogóry
Rejon 3
3
Zuzanna
Hydrzyk
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
4
Lena
Więcko
92
100
92%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
5
Olga
Czak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
6
Oliwia
Piróg
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Smogórach , Smogóry
Rejon 3
7
Amelia
Twardowska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
8
Maja
Dziemidowicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
9
Lena
Lidzka
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
10
Hanna
Lewaszow
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
11
Zuzanna
Andrzejewska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie , Białków
Rejon 3
12
Lena
Noszczyńska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
13
Julia
Kujda
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
14
Hanna
Zaremba
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Golicach , Golice
Rejon 3
15
Leticia
Gwosdz
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
16
Naomi
De Graaf
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
17
Jakub
Bańka
81.3
100
81.3%
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego , Górzyca
Rejon 3
18
Eliza
Olszewska
81
100
81%
Szkoła Podstawowa w Smogórach , Smogóry
Rejon 3
19
Antonina
Ujejska
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
20
Lena
Ikoniak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
21
Julia
Radecka
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
22
Aleksandra
Pater
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
23
Hanna
Kruk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
24
Vasylyna
Chepak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
25
Laura
Grzebiela
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego , Wędrzyn
Rejon 3
26
Natalia
Kubiak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
27
Emilia
Makuchowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Kunowicach , Kunowice
Rejon 3
wróć do listy publikacji wyników