Wyniki: Biologia (Szkoła podstawowa) - Rejon 5 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 3
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Biologia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
80 pkt z 100 pkt (80%)
Zakwalifikowani
90 z 90 (100%)
Data publikacji listy
2022-12-16 08:28:28
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Szymon
Dach
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
2
Dominika
Grabowy
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
3
Wojciech
Grzywacz
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
4
Zuzanna
Kurek
100
100
100%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
5
Annika
Mamczur
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
6
Aleksander
Wilczyński
97
100
97%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
7
Krzysztof
Jaworski
96
100
96%
Szkoła Podstawowa w Niwiskach , Niwiska
Rejon 5
8
Weronika
Stefańczak
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
9
Natalia
Barys
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
10
Hanna
Grzelewska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
11
Amelia
Kiełb
94
100
94%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
12
Evelina
Lamonova
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
13
Zuzanna
Śliwińska
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
14
Patryk
Nawrot
93
100
93%
Szkoła Podstawowa im. Bojowników O Polskość Ziemi Kramskiej w Nowym Kramsku , Nowe Kramsko
Rejon 5
15
Maciej
Śliwa
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
16
Maria
Kolesińska
93
100
93%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
17
Hanna
Kobylińska
93
100
93%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
18
Yuliia
Zaitseva
93
100
93%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
19
Zofia
Zapotoczna
93
100
93%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
20
Michalina
Żybort
93
100
93%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
21
Helena
Gruszka
93
100
93%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
22
Jan
Mejnartowicz
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
23
Julia
Cech
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
24
Antonina
Szajder
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
25
Alicja
Machniak
90
100
90%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
26
Viktoriia
Kolosova
90
100
90%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
27
Milena
Bartoszewska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
28
Matylda Zuzanna
Dobiecka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
29
Piotr
Filar
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
30
Benjamin
Etu
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
31
Wiktoria
Daszkiewicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
32
Marta
Simonjetz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
33
Julia
Derezińska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
34
Klara
Budych
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
35
Zofia
Kniaziuk
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
36
Karina
Krasowska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
37
Filip
Polczyk
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
38
Kalina
Smolińska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
39
Adrianna
Ganczar
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Niwiskach , Niwiska
Rejon 5
40
Michał
Hibner
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
41
Maja
Adamczak
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
42
Alicja
Kaliszewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
43
Wiktoria
Radaszewska
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
44
Hubert
Serbinowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
45
Karolina
Wróblewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
46
Krystian
Sochacki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
47
Nela
Pawelska
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
48
Wojciech
Białek
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
49
Alicja
Czekaj
84
100
84%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
50
Aleksandra
Herczyńska
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
51
Dominika
Głośnicka
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
52
Jakub Karol
Burzyński
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
53
Anita
Gulba
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
54
Serena
Michałowska
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
55
Eliza
Bobrowska
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
56
Natalia
Sztonyk
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
57
Milena
Bełza
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
58
Zuzanna
Czarnecka
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
59
Victoria
Sadurska
83
100
83%
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
60
Szymon
Dolot
82
100
82%
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
61
Weronika
Głowacka
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika , Gubin
Rejon 5
62
Hanna
Borówczak
82
100
82%
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika , Bojadła
Rejon 5
63
Aniela
Olichwer
82
100
82%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
64
Maja
Szarpak
82
100
82%
Szkoła Podstawowa w Niwiskach , Niwiska
Rejon 5
65
Natalia
Dalecka
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
66
Robert
Grudziak
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
67
Julia
Kaliciak
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
68
Marcel
Wojciechowicz
81
100
81%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
69
Aleksandra
Szendi
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
70
Dominika
Bukowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
71
Anna
Eckert
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
72
Marta
Bryś
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
73
Miłosz
Macur
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
74
Maja
Wawrzyniak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
75
Julia
Zaorska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
76
Róża
Żejmo
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
77
Agnieszka
Frankowska-Pałys
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
78
Wiktoria
Malinowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
79
Oskar
Izydorczyk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 29 , Zielona Góra
Rejon 5
80
Kacper
Ruszel
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
81
Liliana
Skibińska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
82
Julia
Józefiak
80
100
80%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
83
Maja
Kowal
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gubin
Rejon 5
84
Ewa
Kołodziej
80
100
80%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
85
Antonina
Musiałowsaka
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gubin
Rejon 5
86
Maja
Kuprynowicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
87
Maciej
Rogowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
88
Wojciech
Skrzypczak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
89
Andżelika
Leer
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gubin
Rejon 5
90
Dominika
Surynt
80
100
80%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników