Wyniki: Geografia (Szkoła podstawowa) - Rejon 3 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 3
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Geografia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
80 pkt z 100 pkt (80%)
Zakwalifikowani
30 z 30 (100%)
Data publikacji listy
2022-12-16 08:28:30
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Słubicki, Sulęciński
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Wiktoria
Mazur
100
100
100%
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
2
Jakub
Grzelak
98
100
98%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
3
Michał
Kryński
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
4
Błażej
Malaika
97
100
97%
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
5
Julia
Radecka
96.7
100
96.7%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
6
Kajetan
Równy
95
100
95%
Szkoła Podstawowa w Smogórach , Smogóry
Rejon 3
7
Eliza
Sykuła
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
8
Lena
Prokop
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
9
Hanna
Kwiek
92
100
92%
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
10
Natalia
Prałat
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
11
Olivier
Jankowski
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
12
Stanisław
Rapcewicz
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
13
Patryk
Sołtysiak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
14
Antoni
Spych
88
100
88%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
15
Wojciech
Tyburczy
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
16
Julia
Zegrzyńska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
17
Franciszek
Dziadas
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
18
Jakub
Krauza
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
19
Szymon
Parzygnat
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
20
Zofia
Szyszko
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
21
Tymon
Pisarski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
22
Justyna
Kilinkiewicz
83
100
83%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
23
Szymon
Hetman
82
100
82%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
24
Filip
Kononowicz
81
100
81%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
25
Oliwier
Barth
81
100
81%
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
26
Kacper
Michalski
81
100
81%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie , Białków
Rejon 3
27
Milan
Drabczyk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
28
Michał
Kwiręg
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
29
Gabriela
Cholewa
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
30
Barbara
Kolendo
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
wróć do listy publikacji wyników