Wyniki: Historia (Szkoła podstawowa) - Rejon 1 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Historia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
60
Próg kwalifikujący
51 pkt z 60 pkt (85%)
Zakwalifikowani
25 z 92 (27.2%)
Data publikacji listy
2023-02-23 12:37:44
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Gorzowski, Strzelecko-drezdenecki, Miasto Gorzów Wlkp.
Pytania - pobierz
Odpowiedzi - pobierz
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Marcin
Stawikowski
60
60
100%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
2
Franciszek
Dreger
59
60
98.3%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
3
Zofia
Grams
59
60
98.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
4
Kacper
Pikuła
58
60
96.7%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
5
Maksymilian
Śmigiel
58
60
96.7%
Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie , Jenin
Rejon 1
6
Wojciech
Rybski
57
60
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
7
Wojciech
Karkoszka
56
60
93.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
8
Magdalena
Błoch
55
60
91.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
9
Marcel
Andrysiak
55
60
91.7%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
10
Antonina
Stankowska
55
60
91.7%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
11
Julian
Jakubek
55
60
91.7%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
12
Piotr
Panek
55
60
91.7%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
13
Maria
Tomaszewska
54
60
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
14
Paulina
Wasilewska
54
60
90%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
15
Maciej
Idzikowski
53
60
88.3%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
16
Weronika
Kazimierczak
53
60
88.3%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
17
Grzegorz
Mikisz
53
60
88.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego , Witnica
Rejon 1
18
Szymon
Jędraszczak
53
60
88.3%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
19
Zuzanna
Nowosielecka
53
60
88.3%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
20
Filip
Humański
52
60
86.7%
Szkoła Podstawowa w Ogardach , Ogardy
Rejon 1
21
Karol
Kawnik
52
60
86.7%
I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
22
Wiktoria
Bernacka
51
60
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
23
Fabian
Czerny
51
60
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
24
Franek
Widziak
51
60
85%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
25
Gabriel
Cieniuch
51
60
85%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
26
Marta
Rzeczycka
50
60
83.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
27
Maja
Pierzchlewicz
49
60
81.7%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
28
Barbara
Szulczewska
49
60
81.7%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
29
Witold
Rzeczyński
48
60
80%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
30
Szymon
Pietrucha
48
60
80%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
31
Adam
Dzierżawski
47
60
78.3%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
32
Marek
Wiliński
47
60
78.3%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
33
Adrian
Góral
47
60
78.3%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
34
Bartosz
Pawlak
47
60
78.3%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
35
Szymon
Świderski
47
60
78.3%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
36
Maria
Kalinowska
46
60
76.7%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
37
Szymon
Krawczyk
46
60
76.7%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
38
Aleks
Franciszkowski
46
60
76.7%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
39
Maksymilian
Kowalczyk
46
60
76.7%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
40
Joachim
Labak
46
60
76.7%
Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach , Ciecierzyce
Rejon 1
41
Sebastian
Mazurek
46
60
76.7%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
42
Nikodem
Pietrzak
46
60
76.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
43
Michał
Sołowczuk
46
60
76.7%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
44
Mateusz
Olechnowicz
46
60
76.7%
I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
45
Marcel
Trzosek
45
60
75%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
46
Michał
Krzymowski
45
60
75%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
47
Dawid
Ziemba
45
60
75%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
48
Ignacy
Kozłowski
45
60
75%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
49
Michał
Mitruk
45
60
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
50
Wiktor
Urbaniak
45
60
75%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
51
Nataniel
Węgrowski
45
60
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
52
Adam
Dominiak
44
60
73.3%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
53
Julianna
Dudziak
44
60
73.3%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
54
Adrianna
Mazur
44
60
73.3%
Szkoła Podstawowa , Nowiny Wielkie
Rejon 1
55
Krystian
Gruszka
44
60
73.3%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
56
Mateusz
Orządała
44
60
73.3%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
57
Nina
Sypniewska
44
60
73.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
58
Tamara
Wojtysiak
44
60
73.3%
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Kremera w Bobrówku , Bobrówko
Rejon 1
59
Oliwier
Kwaśnik
43
60
71.7%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
60
Nadia
Madej
43
60
71.7%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
61
Maciej
Borecki
42
60
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
62
Aleksander
Dybka
42
60
70%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
63
Natalia
Smilijković
42
60
70%
Szkoła Podstawowa , Nowiny Wielkie
Rejon 1
64
Oktawia
Ślusakowicz
42
60
70%
Szkoła Podstawowa im. Pierwszych Osadników , Górki Noteckie
Rejon 1
65
Martyna
Kostrzewska
42
60
70%
I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
66
Zofia
Strycharz
42
60
70%
Szkoła Podstawowa w Ogardach , Ogardy
Rejon 1
67
Mateusz
Babij
41
60
68.3%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
68
Michał
Kura
41
60
68.3%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
69
Jan
Wołczecki
41
60
68.3%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
70
Krzysztof
Jankowski
40
60
66.7%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
71
Monika
Nowak
40
60
66.7%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
72
Krzysztof
Kura
40
60
66.7%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
73
Dominik
Prekwa
40
60
66.7%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
74
Amanda
Kowalska
39
60
65%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
75
Jan
Halla
39
60
65%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
76
Blanka
Szymankiewicz
39
60
65%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
77
Sonia
Jewstrat
39
60
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
78
Łukasz
Pyszka
38
60
63.3%
Szkoła Podstawowa im. św. Huberta , Gościmiec
Rejon 1
79
Katarzyna
Nitecka
38
60
63.3%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
80
Błażej
Stempień
38
60
63.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
81
Nikodem
Bałdyga
37
60
61.7%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
82
Aleksander
Stołecki
37
60
61.7%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
83
Łukasz
Górzny
36
60
60%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
84
Kamila
Januszewska
35
60
58.3%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
85
Kacper
Ługowski
34
60
56.7%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
86
Mateusz
Kubara
32
60
53.3%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
87
Emila
Derewlana
32
60
53.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
88
Piotr
Sadło
30
60
50%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
89
Karol
Birecki
27
60
45%
Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach , Ciecierzyce
Rejon 1
90
Marcin
Dziekoła
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
91
Martyna
Dąbrowska
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
92
Paweł
Zabłocki
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
wróć do listy publikacji wyników