Wyniki: Matematyka (Szkoła podstawowa) - Rejon 3 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 3
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Matematyka - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
80 pkt z 100 pkt (80%)
Zakwalifikowani
27 z 27 (100%)
Data publikacji listy
2022-12-16 08:28:42
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Słubicki, Sulęciński
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Antoni
Spych
100
100
100%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
2
Natalia
Grobelna
95
100
95%
Szkoła Podstawowa , Krzeszyce
Rejon 3
3
Marcin
Tulej
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
4
Franciszek
Wójtowicz
95
100
95%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
5
Lena
Drozdowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
6
Jagoda
Walkowiak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
7
Piotr
Howil
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
8
Kinga
Węsiora
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
9
Hanna
Zduńczyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
10
Justyna
Kilinkiewicz
83
100
83%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
11
Kacper
Kowalski
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
12
Igor
Stępniak
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
13
Oliwia
Kucharczyk
82
100
82%
Szkoła Podstawowa w Kołczynie , Kołczyn
Rejon 3
14
Mariia
Mykheienko
82
100
82%
Szkoła Podstawowa w Boczowie , Boczów
Rejon 3
15
Jeremi
Czak
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
16
Stanisław
Rapcewicz
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
17
Bianka
Bojanowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
18
Eryk
Bączyński
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
19
Dominik
Dubacki
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
20
Michał
Kryński
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
21
Jonatan
Nowicki
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Krzeszyce
Rejon 3
22
Ryszard
Rępiński
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Krzeszyce
Rejon 3
23
Gracja
Stasiukiewicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
24
Marcela
Tomaszyk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
25
Julian
Wyka
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
26
Franciszek
Dziadas
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
27
Pola
Lisiewicz
80
100
80%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
wróć do listy publikacji wyników