Wyniki: Matematyka (Szkoła podstawowa) - wszystkie rejony - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 1
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Matematyka - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
80 pkt z 100 pkt (80%)
Zakwalifikowani
576 z 576 (100%)
Data publikacji listy
2022-12-16 08:28:42
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Krystian
Ambrozik
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
2
Adam
Czyżewski
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
3
Wiktoria
Herman
100
100
100%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
4
Alicja
Kaliszewska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
5
Karim
Alaili
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
6
Marcin
Błaszczyk
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
7
Karolina
Berbeć
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
8
Jędrzej
Brzeziński
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
9
Aleksandra
Czekańska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
10
Filip Anh Tu
Dang
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
11
Kajetan
Grobelny
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
12
Blanka Hanna
Kręcisz
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
13
Gabriel
Lewandowski
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
14
Franicszek
Bazylewicz
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
15
Maksym
Lushchak
100
100
100%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
16
Adam
Michałowski
100
100
100%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
17
Damian
Klinowski
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
18
Karol
Olejarz
100
100
100%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
19
Mikołaj
Urbaniak
100
100
100%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
20
Nikodem
Walczewski
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
21
Rafał
Sobolewski
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
22
Franciszek
Sulikowski
100
100
100%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
23
Mateusz
Janik
100
100
100%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
24
Bartosz
Stankiewicz
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
25
Zuzanna
Syska
100
100
100%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
26
Tymoteusz
Niewiadomski
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
27
Jakub
Szumlewicz
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
28
Antoni
Spych
100
100
100%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
29
Aleksander
Kwiatkowski
100
100
100%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
30
Aleksander
Padewski
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
31
Oliwia
Prońko
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
32
Kornel Stanisław
Słobodzian
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
33
Mateusz
Walot
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
34
Matylda
Surowiec
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
35
Julia
Szamotulska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
36
Oliwier
Świercz
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
37
Maciej
Jachacz
100
100
100%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
38
Katarzyna
Wąsik
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
39
Bartosz
Juncewicz
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
40
Krzysztof
Paciejewski
100
100
100%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
41
Zuzanna
Szymańska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
42
Arkadiusz
Wrona
100
100
100%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
43
Oskar
Ławrynowicz
100
100
100%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
44
Krzysztof
Neckar
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
45
Karolina
Pachulska
96
100
96%
Szkoła Podstawowa im. Pierwszych Osadników , Górki Noteckie
Rejon 1
46
Pola
Fajdek
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego , Witnica
Rejon 1
47
Aleksandra
Stankiewicz
96
100
96%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku , Ołobok
Rejon 2
48
Piotr
Duda
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
49
Alicja
Baryła
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
50
Eryk
Kowalczyk
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
51
Mikołaj
Martyński
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
52
Julia
Mazur
95
100
95%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
53
Szymon
Prasał
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
54
Natalia
Grobelna
95
100
95%
Szkoła Podstawowa , Krzeszyce
Rejon 3
55
Krzysztof
Raczyński
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
56
Kornel
Saleh
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
57
Wojciech
Borysiak
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
58
Piotr
Wrzaszcz
95
100
95%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
59
Aleksandra
Borzobohata
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
60
Lena Aleksandra
Ciesielska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 29 , Zielona Góra
Rejon 5
61
Szymon
Dach
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
62
Anastazja
Wasielewska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
63
Hanna
Dżyga
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
64
Filip
Bogacz
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
65
Iga
Francuzik
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
66
Filip
Jurewicz
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
67
Hanna
Hasiuk
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
68
Konstancja Krzysztofa
Kula
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
69
Stanisław
Lewandowski
95
100
95%
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
70
Anna
Kondratowicz
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
71
Anna Janina
Malaryk
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
72
Karol Grzegorz
Kurpiel
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
73
Paweł
Mrowiec
95
100
95%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
74
Nikodem
Niecka
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
75
Szymon
Rogoziński
95
100
95%
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
76
Jacek
Olejnik
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
77
Szymon
Chmielewski
95
100
95%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie , Przyborów
Rejon 4
78
Maria
Szymczak
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
79
Marcin
Tulej
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
80
Ivan
Lohniov
95
100
95%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
81
Tymon
Ziarkowski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
82
Karol
Witczak
95
100
95%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
83
Hubert
Tokarczuk
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
84
Franciszek
Wójtowicz
95
100
95%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
85
Hanna
Wywigacz
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
86
Nadia
Żukowska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
87
Piotr
Stelmach
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
88
Bartosz
Zawiski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
89
Łukasz
Wawruszczak
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
90
Paweł
Ślusarczyk
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
91
Adam
Juński
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
92
Hanna
Kowalewska
94
100
94%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
93
Dawid
Gawinkowski
94
100
94%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
94
Łukasz
Lechman
94
100
94%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
95
Zofia
Skrzypińska
94
100
94%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu , Przecław
Rejon 6
96
Piotr
Stróżyna
94
100
94%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
97
Paweł
Roszak
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
98
Wojciech
Grzywacz
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
99
Oliwier
Szewczyk
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
100
Aleksander
Ebert
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
101
Agata
Kaczor
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Starym Strączu , Stare Strącze
Rejon 4
102
Jakub
Jeziorowski
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
103
Jakub
Załuski
93
100
93%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
104
Hubert
Serbinowski
93
100
93%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
105
Fabian
Sobecki
93
100
93%
Szkoła Podstawowa , Osowa Sień
Rejon 4
106
Wiktoria
Stosik
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
107
Zuzanna
Czapnik
92.5
100
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
108
Maja Gabriela
Stasik
92.5
100
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
109
Zuzanna
Bandera
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
110
Konrad
Frank
92
100
92%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
111
Fabian
Choptij
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
112
Antoni
Grzymisławski
92
100
92%
Szkoła Podstawowa w Kijach , Kije
Rejon 5
113
Zuzanna
Hass
92
100
92%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
114
Grzegorz
Ptasiński
92
100
92%
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu , Międzylesie
Rejon 2
115
Julia
Cech
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
116
Maksymilian
Czerwiński
91
100
91%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
117
Mykhailo
Kobzar
91
100
91%
Szkoła Podstawowa , Ciosaniec
Rejon 4
118
Yaroslav
Korolkov
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
119
Ewa
Przybecka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
120
Hanna
Bartos
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
121
Jakub
Bojsko
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
122
Lena
Drozdowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
123
Wiktor
Gwiazda
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
124
Weronika
Radkiewicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
125
Kacper
Gzyl
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
126
Tobiasz
Janion
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
127
Antonia
Perlak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
128
Jan
Łukaszewicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
129
Maksymilian
Gradziuk
90
100
90%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
130
Antoni
Jabłoński
90
100
90%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
131
Tomasz Łukasz
Holka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
132
Szymon
Marchewka
90
100
90%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
133
Hanna
Hoppen
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
134
Lena
Soroka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
135
Natalia
Kościuczyk
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
136
Jakub Fryderyk
Kujtkowski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
137
Hubert
Mazur
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
138
Błażej
Przybysz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Szczańcu , Szczaniec
Rejon 2
139
Agata
Szykuła
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
140
Amelia
Iwaszko
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
141
Bartosz
Wawrzyniak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
142
Franciszek
Kuś
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
143
Stanisław
Marczyński
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
144
Mateusz
Okuniewski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
145
Maja
Mędykowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
146
Tymoteusz
Sienkiewicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
147
Patryk
Srebniak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
148
Jagoda
Walkowiak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
149
Amelia Magdalena
Hajduk
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 29 , Zielona Góra
Rejon 5
150
Maja
Ziętka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
151
Błażej
Dziewiński
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
152
Julia
Tokarska
90
100
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
153
Martyna
Tratwal
90
100
90%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
154
Piotr
Howil
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
155
Franciszek
Kucy
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
156
Kacper
Trzaskalski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
157
Jakub
Woźniak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
158
Laura
Zalas
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
159
Julia
Ślebiedzińska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
160
Kinga
Węsiora
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
161
Filip
Kurzyński
89
100
89%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
162
Hanna
Falana
89
100
89%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
163
Anastazja
Alichanovska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
164
Dawid
Baka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
165
Sviatoslav
Polianskyi
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
166
Oskar
Brych
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
167
Grzegorz
Waniszewski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
168
Jakub
Olejarz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
169
Wiktor
Maciejewicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
170
Szymon
Bandura
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
171
Milena
Bartoszewska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
172
Adam
Błauciak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
173
Mikołaj
Cichowski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
174
Filip
Ciukowski
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
175
Marianna
Fogiel
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
176
Hubert
Połulski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
177
Oliwier
Steinke
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
178
Zofia
Dobosz
88
100
88%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
179
Aleksander
Rybiak
88
100
88%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
180
Maria
Szneidrowska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
181
Antonina
Zdanowicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
182
Piotr
Klepaczewski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
183
Julia
Głuszczak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Boleminie , Bolemin
Rejon 1
184
Szymon
Kielech
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
185
Hanna
Juśkiewicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
186
Alicja
Panachida
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
187
Lena
Surowiec
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
188
Aleksander
Urbaniak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
189
Krystian
Pecyna
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
190
Kinga
Twardowska
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
191
Oleksandr
Ponomarenko
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
192
Mateusz
Rzeszutek
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
193
Hubert
Beckerich
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
194
Błażej
Stępień
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Chichy
Rejon 6
195
Szymon
Gutowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kożuchów
Rejon 4
196
Michał Dawid
Kulesza
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kożuchów
Rejon 4
197
Szymon
Żebryk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kożuchów
Rejon 4
198
Franciszek
Strychalski
86
100
86%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
199
Hanna
Paszke
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
200
Viktoriia
Kolosova
86
100
86%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
201
Jakub
Kopyściański
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
202
Mikołaj
Angielski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
203
Dagmara
Kruszyńska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
204
Danill
Zakharczenko
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
205
Klaudia
Bednarska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
206
Hanna Maria
Grzesiak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
207
Bartłomiej. Igor
Brand
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
208
Wiktor
Drewniak
85
100
85%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
209
Stanisław
Dębicki
85
100
85%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Happy House , Sława
Rejon 4
210
Hubert
Federkiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
211
Amelia
Fortuńska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Radoszynie , Radoszyn
Rejon 2
212
Bartosz
Grzegorzak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
213
Bartosz
Juchniewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
214
Małgorzata
Kaczmarczyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
215
Mateusz
Bohonos
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
216
Julia
Kiławiec
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
217
Vladyslawa
Bilous
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
218
Wanessa
Kizielewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
219
Emilia
Murowicka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
220
Martyna
Kopocińska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
221
Monika
Nowak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
222
Antoni
Nowacki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
223
Mateusz
Partyka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
224
Alicja
Brenienek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Lginiu , Lgiń
Rejon 4
225
Jakub
Hornicki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie , Gościkowo
Rejon 2
226
Lucjan
Proć
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
227
Elena
Muszalska
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II , Żagań
Rejon 6
228
Zofia
Kochanowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
229
Amelia
Kudlak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
230
Klara
Barańska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
231
Sebastian
Cincio
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
232
Marcel
Dziedzic
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
233
Paweł
Kęszczyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
234
Sofiia
Shevchuk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
235
Anastasiia
Slutska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
236
Hanna
Zduńczyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
237
Bartosz
Świostek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
238
Kornel
Obuchowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
239
Adam
Piasecki
85
100
85%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
240
Antonina
Sierańska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
241
Aleksander
Sobolewski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
242
Antoni
Szewczyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
243
Julia
Siwak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
244
Julia
Wolin
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
245
Maja
Tyliszczak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
246
Maksymilian
Wetklo
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Kosieczynie , Kosieczyn
Rejon 2
247
Olaf
Harasim
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
248
Igor
Kostyło
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
249
Szymon
Kozłowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Dychowie , Dychów
Rejon 5
250
Anna
Iwan
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
251
Kacper
Myślicki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
252
Ignacy, Filip
Przydróżny
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
253
Józef
Rogoziński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
254
Maja
Semkło
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Międzyrzecz
Rejon 2
255
Szymon
Popucewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
256
Przemysław
Chomiak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
257
Olaf
Kolasa
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
258
Julia
Sieminiak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
259
Ksawier
Toboła
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
260
Maciej
Urbaniak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
261
Antoni
Karaś
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
262
Lena
Piotrowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
263
Dominik
Waluś
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
264
Bartłomiej
Żyża
85
100
85%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
265
Maria Joanna
Urbaniak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
266
Hubert
Brzozowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Janczewie , Janczewo
Rejon 1
267
Natasza
Pawlak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
268
Gracjan
Wojtkowiak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
269
Kacper
Łysoń
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Maszewie , Maszewo
Rejon 5
270
Kuba
Musielski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
271
Anna
Trętkiewicz
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
272
Kacper
Hornicki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Osowa Sień
Rejon 4
273
Artur
Mędryk
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
274
Dawid
Zalewski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
275
Cyprian
Ziemecki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
276
Bartosz
Boguszewski
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
277
Marek
Duda
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
278
Amelia
Wiszniewska
84
100
84%
Szkoła Podstawowa w Długiem , Długie
Rejon 6
279
Jakub
Zawrotniak
84
100
84%
Szkoła Podstawowa w Długiem , Długie
Rejon 6
280
Karol
Borczuk
84
100
84%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
281
Kornel
Zaleski
84
100
84%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
282
Maksymilian
Kołata
84
100
84%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
283
Maksymilian
Kucharski
84
100
84%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
284
Michał
Pawluczyk
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 16 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
285
Jakub
Chmielewski
84
100
84%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
286
Tomasz Stanisław
Jans
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
287
Antoni
Kastelik
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
288
Franciszek
Kastelik
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
289
Antoni
Dąbski
84
100
84%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
290
Dawid
Siwik
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
291
Maciej
Jaskulski
84
100
84%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
292
Michał
Zieliński
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
293
Błażej
Dumanowski
84
100
84%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku , Ołobok
Rejon 2
294
Mateusz
Groch
84
100
84%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
295
Dawid
Pendulak
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
296
Daria
Sowa
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
297
Mikołaj
Klimczak
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
298
Julia
Januszewska
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
299
Justyna
Kilinkiewicz
83
100
83%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
300
Oskar
Matusewicz
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Mjra Henryka Sucharskiego , Zielona Góra
Rejon 5
301
Werner
Pyrczek
83
100
83%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
302
Maja
Szarpak
83
100
83%
Szkoła Podstawowa w Niwiskach , Niwiska
Rejon 5
303
Bartosz
Wojwod
83
100
83%
Szkoła Podstawowa w Grabiku , Grabik
Rejon 6
304
Magdalena
Strupińska
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
305
Adam
Bartkowiak
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
306
Julia
Żołędziewska
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
307
Alan
Żachuń
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
308
Wiktoria Magdalena
Daszkiewicz
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
309
Wojciech
Poniedziałek
83
100
83%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
310
Hubert
Górski
83
100
83%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
311
Dominika
Kliber
83
100
83%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
312
Maja
Nowacka
83
100
83%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
313
Wiktor
Słowiński
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
314
Natalia
Malarek
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
315
Oliwia
Kucharczyk
82
100
82%
Szkoła Podstawowa w Kołczynie , Kołczyn
Rejon 3
316
Emilia
Markowska
82
100
82%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
317
Wojciech
Błauciak
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
318
Kamil
Achremczyk
82
100
82%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
319
Marta
Hubert
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
320
Tetiana
Talko
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
321
Jan
Błyskoń
82
100
82%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
322
Kacper
Kowalski
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
323
Igor
Stępniak
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
324
Wiktor
Milczanowski
82
100
82%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Mierków
Rejon 6
325
Mariia
Mykheienko
82
100
82%
Szkoła Podstawowa w Boczowie , Boczów
Rejon 3
326
Oleksandra
Voloshyna
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
327
Hubert
Jackiewicz
82
100
82%
Szkoła Podstawowa w Ulimiu , Ulim
Rejon 1
328
Nikodem
Malarczyk
82
100
82%
Szkoła Podstawowa w Witoszynie , Witoszyn
Rejon 6
329
Karol
Chuchro
82
100
82%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
330
Pascal
Baranowski
82
100
82%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
331
Maciej
Rogowski
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
332
Michał
Sawicki
82
100
82%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
333
Aleksandra
Milińska
82
100
82%
Szkoła Podstawowa w Sieniawie Żarskiej , Sieniawa Żarska
Rejon 6
334
Aleksander
Szkurdź
82
100
82%
Szkoła Podstawowa , Osowa Sień
Rejon 4
335
Krzysztof
Świadek
82
100
82%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
336
Zuzanna
Czarnecka
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
337
Igor
Dzik
81
100
81%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
338
Michalina
Błaszyk
81
100
81%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
339
Magdalena
Błoch
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
340
Kacper
Góralczyk
81
100
81%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
341
Rafał
Frontczak
81
100
81%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
342
Wojciech
Jabłoński
81
100
81%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
343
Kacper
Brut
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
344
Patryk
Sajdak
81
100
81%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
345
Filip
Humański
81
100
81%
Szkoła Podstawowa w Ogardach , Ogardy
Rejon 1
346
Natasza
Bartków
81
100
81%
Szkoła Podstawowa , Ciosaniec
Rejon 4
347
Martyna
Warszawa
81
100
81%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
348
Jeremi
Czak
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
349
Patrycja
Janik
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
350
Adrianna
Kalicińska
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
351
Patrycja
Mencel
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
352
Kornela
Szymkowiak
81
100
81%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
353
Igor
Jędrys
81
100
81%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
354
Mateusz
Żmuda
81
100
81%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu , Przecław
Rejon 6
355
Dawid
Michalak
81
100
81%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
356
Xawery
Stafiniak
81
100
81%
Szkoła Podstawowa w Kalsku , Kalsk
Rejon 5
357
Iga
Fischer
81
100
81%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
358
Julia
Roj
81
100
81%
Szkoła Podstawowa w Kalsku , Kalsk
Rejon 5
359
Alicja
Wiśniewska
81
100
81%
Szkoła Podstawowa w Kalsku , Kalsk
Rejon 5
360
Marcel
Wojciechowicz
81
100
81%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
361
Lilia
Mykytchak
81
100
81%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
362
Julian
Przeniczny
81
100
81%
Szkoła Podstawowa , Staw
Rejon 1
363
Szymon
Szarkowicz
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
364
Stanisław
Rapcewicz
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
365
Gustaw
Serafinowicz
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
366
Damian
Łacek
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
367
Sebastian
Twardochleb
81
100
81%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Chichy
Rejon 6
368
Marcel
Janiak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
369
Filip
Marchewka
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
370
Inga
Chilmanowicz
80
100
80%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
371
Szymon
Chlebowski
80
100
80%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
372
Bartosz
Chmielewski
80
100
80%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
373
Maja
Gorzelanna
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
374
Krystian
Kalina
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
375
Zuzanna
Hesok
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
376
Wojciech
Jagołkowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
377
Małgorzata
Kostuś
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
378
Aleksander
Kocyk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy , Niwica
Rejon 6
379
Tymoteusz Marek
Krajcer
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
380
Pola
Lisiewicz
80
100
80%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
381
Zuzanna
Kotarska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
382
Dominika
Budziak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
383
Stanisław
Milewski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Międzyrzecz
Rejon 2
384
Eryk
Bączyński
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
385
Zuzanna
Bojarska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
386
Michał
Biernacki
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
387
Miłosz
Boczko
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
388
Rafał
Burnagiel
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
389
Jakub Jacek
Brudnoch
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
390
Hanna
Czerwińska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
391
Zuzanna
Budacz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
392
Krzysztof
Chrzanowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
393
Karolina
Czyrniańska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
394
Weronika
Dmitruk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Niwiskach , Niwiska
Rejon 5
395
Ewelina
Andrzejewska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
396
Liwia
Bazan
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
397
Anna
Bukowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
398
Hanna
Bruździńska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
399
Tytus
Figiel
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
400
Jakub Karol
Burzyński
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
401
Mateusz
Ciągło
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
402
Bianka
Bojanowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
403
Igor
Burzyński
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
404
Aleksander
Bartkowiak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
405
Maria
Lewczuk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Niegosławiu , Niegosław
Rejon 1
406
Tymon
Chmielewski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
407
Bartosz
Janczak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
408
Jakub
Hądzlik
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
409
Milena
Dawidowicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
410
Szymon
Flisak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
411
Kacper
Bujak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Gościeszowicach , Gościeszowice
Rejon 6
412
Karol
Dybaś
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
413
Maksymilian
Gandecki
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
414
Iga
Golik
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
415
Anhelina
Hinailo
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
416
Adam
Jaśkiewicz
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
417
Urszula
Karbowiak
80
100
80%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
418
Antonina
Kasza
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
419
Kamil Maurycy
Burczyński
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
420
Łukasz
Juchacz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
421
Dawid
Judycki
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
422
Maria
Gosławska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
423
Stanisław
Drgas
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
424
Wojciech
Kucharski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Niegosławiu , Niegosław
Rejon 1
425
Kacper
Nowicki
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
426
Karol
Kaczmarek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
427
Mikołaj
Kaczmarek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Szczańcu , Szczaniec
Rejon 2
428
Hubert Aleksander
Kawecki
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
429
Michalina
Żylewicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
430
Bartosz
Kimnes
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
431
Mateusz Mariusz
Olejnik
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
432
Michał
Homeniuk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
433
Jakub
Kasica
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
434
Martyna
Masztalerz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
435
Sebastian, Jan
Pawełkiewicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
436
Antoni
Dreczkowski
80
100
80%
I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
437
Patryk
Kościuszko
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
438
Lena
Augustyniak
80
100
80%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
439
Karolina
Lewandowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
440
Szymon
Butkiewicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
441
Paweł Tomasz
Lniak
80
100
80%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
442
Anna
Bałdyga
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
443
Bartosz
Femlak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
444
Kamil
Mitz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
445
Zofia
Budas
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
446
Marcin
Kargier
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Siecieborzycach , Siecieborzyce
Rejon 6
447
Jagoda
Klecha
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Lginiu , Lgiń
Rejon 4
448
Tymoteusz
Kołodziejczyk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
449
Łukasz
Sarnowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
450
Julia
Kokocińska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Szczańcu , Szczaniec
Rejon 2
451
Jakub
Olszewski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
452
Michał
Kryś
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Szczańcu , Szczaniec
Rejon 2
453
Adrian
Mazurek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
454
Bartosz Andrzej
Czupryński
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 29 , Zielona Góra
Rejon 5
455
Agata
Nawrot
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Podmokle Małe
Rejon 5
456
Emilia
Lipa
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
457
Samuel
Marek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Templewie , Templewo
Rejon 2
458
Lena
Modrzyk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Podmokle Małe
Rejon 5
459
Marek
Pawłowski
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
460
Natasza
Kubiak
80
100
80%
I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
461
Jakub Andrzej
Osiński
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
462
Maria
Königsberg
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Mirocin Dolny
Rejon 4
463
Kamila
Kuchta
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
464
Michal
Mandziak
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
465
Dawid
Kwiatkowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
466
Zuzanna
Durys
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
467
Adrianna
Ganczar
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Niwiskach , Niwiska
Rejon 5
468
Bartosz
Machowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
469
Oleksandra
Kuzmych
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
470
Maciej
Śliwa
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
471
Bartosz
Molenda
80
100
80%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
472
Julita
Kielarska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
473
Julia
Nocuń
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
474
Yana
Shafranovich
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
475
Jonatan
Nowicki
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Krzeszyce
Rejon 3
476
Franciszek
Pabin
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Międzyrzecz
Rejon 2
477
Ryszard
Rępiński
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Krzeszyce
Rejon 3
478
Filip
Wrzesiński
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
479
Kacper
Ciesielski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
480
Magdalena Anna
Pajdowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
481
Laura
Olczak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
482
Paulina
Pabiś
80
100
80%
Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
483
Maks
Moczadło
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
484
Filip
Obst
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
485
Filip
Oleszczuk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu , Międzylesie
Rejon 2
486
Antoni
Szeloch
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
487
Matylda
Pelczar
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
488
Kamil
Potapiński
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego , Witnica
Rejon 1
489
Szymon
Siekiera
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
490
Mykhailo
Zabudskyi
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
491
Barbara
Palicka
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
492
Filip
Piasecki
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
493
Marcel
Pilwiński
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Maszewie , Maszewo
Rejon 5
494
Zofia
Piechocka
80
100
80%
I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
495
Maksymilian
Dąbrowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
496
Łukasz
Przepis
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu , Międzylesie
Rejon 2
497
Bruno
Binek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
498
Emilia
Konopska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
499
Amelia
Konopska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
500
Anna
Kownacka
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
501
Kamil Łukasz
Mrugalski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
502
Ksawery
Puk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu , Międzylesie
Rejon 2
503
Paweł
Szymański
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
504
Tomasz
Wujciów
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
505
Maciej
Wasilewicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
506
Aleksander
Witkowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
507
Konrad
Tomaszewski
80
100
80%
Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
508
Maja
Wiercigroch
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
509
Szymon
Winnicki
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
510
Sylwia
Łęczycka
80
100
80%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
511
Kamila
Zawali
80
100
80%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
512
Antoni
Zych
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
513
Milena
Świerkowska
80
100
80%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
514
Maciej
Majka
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
515
Urszula
Pawelczyk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
516
Wiktor
Urbaniak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
517
Yurii
Kuznietsov
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
518
Bartosz
Rafalik
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
519
Liliana
Putek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
520
Patryk Władysław
Pęksa
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
521
Aniela Agata
Schlafka Aniela Agata
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
522
Gabriela
Pakos
80
100
80%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
523
Franciszek
Parzych
80
100
80%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
524
Alexander
Ratajczak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
525
Mateusz
Szeligowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
526
Jan
Szwajkowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
527
Mikołaj
Ostojski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
528
Hassan
Sekular
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku , Siedlisko
Rejon 4
529
Maja
Sędra
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
530
Julia, Małgorzata
Żukowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
531
Igor
Kllityński
80
100
80%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
532
Miłosz
Herman
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
533
Maciej
Kamiński
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
534
Michał
Kryński
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
535
Olaf
Maleńki
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
536
Maja
Mudyna
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
537
Mykhailo
Solomakha
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
538
Kajetan
Sulej
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
539
Michał Jan
Troczyński
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
540
Fryderyk Sebastian
Żurek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
541
Jeremiasz
Stępień
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku , Siedlisko
Rejon 4
542
Ksawery
Tomczak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Wawrowie , Wawrów
Rejon 1
543
Mateusz
Koktysz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
544
Franciszek
Dziadas
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
545
Beata
Owczarczyk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
546
Aleksandra
Rożek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
547
Wiktor Edward
Szymański
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
548
Gracja
Stasiukiewicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
549
Remigiusz
Sęk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
550
Jan
Stasiak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
551
Maciej
Stolarczyk
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
552
Leon
Słoniowski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
553
Marcela
Tomaszyk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
554
Mikołaj
Krok
80
100
80%
Szkoła Podstawowa w Boleminie , Bolemin
Rejon 1
555
Małgorzata
Sitarz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
556
Dominik
Szeszko
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
557
Jakub
Szkudlarek
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
558
Hanna
Tereszczyk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
559
Zuzanna
Domaradzka
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
560
Dominik
Dubacki
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
561
Wojciech
Dygas
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
562
Nadia
Szymczak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
563
Karol
Sierżant
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
564
Maksymilian
Lehmann
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
565
Ewa
Ochej
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
566
Hubert Wojciech
Triczka
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
567
Michał
Urbaniak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
568
Jakub
Andrukiewicz
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzepielowie , Krzepielów
Rejon 4
569
Natalia
Jaślan
80
100
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzepielowie , Krzepielów
Rejon 4
570
Jakub
Winturski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
571
Oleksandr
Zagorulko
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Międzyrzecz
Rejon 2
572
Krzysztof
Żurek
80
100
80%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
573
Miron
Pereterii
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
574
Piotr
Świdkiewicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
575
Karol
Szkudlarek
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
576
Julian
Wyka
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
wróć do listy publikacji wyników