wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Biologia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 83 z 83 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:54:10 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Oliwia Pigulska 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
2 Kacper Łyczkowski 100 100 100% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
3 Mikołaj Kierach 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
4 Mikołaj Tomaszewski 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
5 Maciej Czekaj 97 100 97% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
6 Tymoteusz Walczak 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
7 Hanna Wanat 96 100 96% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
8 Kornelia Bartoszewicz 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
9 Julia Flis 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
10 Aleksandra Kwiecień 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
11 Piotr Stachurski 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
12 Nataniel Szul 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
13 Justyna Bogdanowicz 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
14 Zuzanna Buldyk 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
15 Hanna Lauterbach 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
16 Adrianna Iga Michalak 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
17 Kornelia Pałasik 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
18 Gabriela Anders 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
19 Karolina Jarosińska 92 100 92% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
20 Rafał Panachida 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
21 Marcel Pieńkosz 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
22 Hanna Starosta 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
23 Maja Świgło 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
24 Mikołaj Arczynski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
25 Nikodem Cyrok 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
26 Patryk Mikuła 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
27 Mateusz Napierała 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5
28 Dawid Podraza 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
29 Agata Wiktoria Szumowska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
30 Daria Walusiak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
31 Mateusz Walusiak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
32 Karolina Bogdanowicz 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
33 Kacper Bojanowski 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
34 Maksymilian Lewandowski 88 100 88% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
35 Hanna Sawka 88 100 88% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
36 Lidia Janina Herbut 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
37 Martyna Horniak 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
38 Hanna Kiraga 87 100 87% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
39 Magdalena Łosyk 87 100 87% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
40 Kinga Milewska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
41 Wojciech Blak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
42 Aleksandra Petryw 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Starych Drzewcach, Stare Drzewce Rejon 4
43 Piotr Pisański 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
44 Karol Stoszek 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
45 Piotr Tomasz Urbański 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
46 Julia Łukaszewska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
47 Oliwia Kmito 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
48 Lena Szylinczuk 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
49 Bartosz Choma 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
50 Mikołaj Grabowski 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
51 Kamila Grot 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
52 Mateusz Grzelczyk 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
53 Hanna Kluczycka 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
54 Aleksander Kwietniowski 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
55 Jagna Latos 83 100 83% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
56 Hubert Mikuła 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
57 Kinga Pielech 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
58 Wera Staszak 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
59 Hanna Staśkiewicz 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
60 Zuzanna Szymaniec 83 100 83% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
61 Klaudia Wołk-Lewanowicz 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
62 Weronika Wołoszyn 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5
63 Iga Bieniasz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
64 Wiktoria Czawiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
65 Mateusz Piotr Dudzic 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
66 Pola Fedyczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
67 Zuzanna Garczyńska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
68 Mikołaj Gruszewski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
69 Brajan Hornicki 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
70 Maciej Kmiecik 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
71 Julia Kozik 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
72 Karolina Kozłowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
73 Pola Krajewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
74 Liwia Kredzińska 80 100 80% Ogólnokształcaca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
75 Aleksandra Mowczan 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
76 Diana Nechyporenko 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
77 Aleksandra Olifierczuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika, Bojadła Rejon 5
78 Iga Pachała 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
79 Marcin Kacper Pilarski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
80 Jakub Stefanowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
81 Blanka Skiba 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
82 Maria Szczęsna 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
83 Gabriela Wiszniowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5

wróć do listy publikacji wyników