Wyniki: Biologia (Szkoła podstawowa) - Rejon 5 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Biologia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
80 pkt z 100 pkt (80%)
Zakwalifikowani
83 z 83 (100%)
Data publikacji listy
2021-02-04 08:54:10
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Oliwia
Pigulska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
2
Kacper
Łyczkowski
100
100
100%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
3
Mikołaj
Kierach
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
4
Mikołaj
Tomaszewski
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
5
Maciej
Czekaj
97
100
97%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
6
Hanna
Wanat
96
100
96%
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy , Radnica
Rejon 5
7
Tymoteusz
Walczak
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
8
Kornelia
Bartoszewicz
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
9
Julia
Flis
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
10
Aleksandra
Kwiecień
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
11
Piotr
Stachurski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
12
Nataniel
Szul
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
13
Hanna
Lauterbach
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
14
Adrianna Iga
Michalak
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
15
Justyna
Bogdanowicz
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
16
Zuzanna
Buldyk
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
17
Kornelia
Pałasik
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
18
Karolina
Jarosińska
92
100
92%
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy , Radnica
Rejon 5
19
Gabriela
Anders
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
20
Rafał
Panachida
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
21
Marcel
Pieńkosz
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
22
Hanna
Starosta
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
23
Maja
Świgło
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
24
Agata Wiktoria
Szumowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
25
Mikołaj
Arczynski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
26
Nikodem
Cyrok
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
27
Patryk
Mikuła
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
28
Dawid
Podraza
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
29
Mateusz
Napierała
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
30
Daria
Walusiak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
31
Mateusz
Walusiak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
32
Kacper
Bojanowski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy , Radnica
Rejon 5
33
Karolina
Bogdanowicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
34
Maksymilian
Lewandowski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
35
Hanna
Sawka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
36
Lidia Janina
Herbut
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
37
Hanna
Kiraga
87
100
87%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
38
Magdalena
Łosyk
87
100
87%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
39
Martyna
Horniak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
40
Kinga
Milewska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
41
Wojciech
Blak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
42
Aleksandra
Petryw
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Starych Drzewcach , Stare Drzewce
Rejon 4
43
Piotr Tomasz
Urbański
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
44
Karol
Stoszek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
45
Piotr
Pisański
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
46
Julia
Łukaszewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
47
Oliwia
Kmito
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
48
Lena
Szylinczuk
84
100
84%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
49
Bartosz
Choma
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
50
Mateusz
Grzelczyk
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
51
Hanna
Kluczycka
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
52
Aleksander
Kwietniowski
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
53
Hubert
Mikuła
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
54
Kamila
Grot
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
55
Mikołaj
Grabowski
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
56
Wera
Staszak
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
57
Jagna
Latos
83
100
83%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
58
Kinga
Pielech
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
59
Hanna
Staśkiewicz
83
100
83%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
60
Zuzanna
Szymaniec
83
100
83%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
61
Klaudia
Wołk-Lewanowicz
81
100
81%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
62
Weronika
Wołoszyn
81
100
81%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
63
Pola
Fedyczak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
64
Mateusz Piotr
Dudzic
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
65
Mikołaj
Gruszewski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
66
Iga
Bieniasz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
67
Zuzanna
Garczyńska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
68
Maciej
Kmiecik
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
69
Julia
Kozik
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
70
Wiktoria
Czawiak
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
71
Brajan
Hornicki
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
72
Karolina
Kozłowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
73
Marcin Kacper
Pilarski
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
74
Pola
Krajewska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
75
Aleksandra
Mowczan
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
76
Aleksandra
Olifierczuk
80
100
80%
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika , Bojadła
Rejon 5
77
Liwia
Kredzińska
80
100
80%
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
78
Diana
Nechyporenko
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
79
Iga
Pachała
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
80
Blanka
Skiba
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
81
Gabriela
Wiszniowska
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
82
Jakub
Stefanowicz
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
83
Maria
Szczęsna
80
100
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników