wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Biologia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 23 z 23 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:54:10 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Nowosolski, Wschowski
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Gabriela Markiewicz 96 100 96% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
2 Vanessa Borowiecka 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
3 Kacper Krakowski 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
4 Sofiia Mazur 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
5 Matylda Surowiec 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
6 Kacper Janecki 94 100 94% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
7 Szymon Rudnik 87 100 87% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
8 Zuzanna Bator 86 100 86% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
9 Amanda Norkiewicz 86 100 86% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
10 Adam Nowak 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
11 Nina Pawlak 86 100 86% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
12 Alicja Pawlak 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
13 Marta Frąckowiak 84 100 84% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
14 Weronika Szczudło 84 100 84% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
15 Hubert Brach 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Konradowie, Konradowo Rejon 4
16 Julia Piotrowska 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej, Nowe Miasteczko Rejon 4
17 Izabela Borzymowska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
18 Aleksandra Knop 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
19 Hanna Skiba 82 100 82% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, Kożuchów Rejon 4
20 Aleksandra Okrzymowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Osowa Sień Rejon 4
21 Inga Sawicka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
22 Mikołaj Woroniec 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
23 Zuzanna Żuberek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4

wróć do listy publikacji wyników