wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Biologia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 25 z 25 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:54:10 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Słubicki, Sulęciński
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Szymon Rachowiak 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
2 Łucja Kaliszak 92 100 92% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
3 Adrianna Cios 89 100 89% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
4 Martyna Pach 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
5 Mikołaj Sawko 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
6 Maja Skórska 88 100 88% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
7 Maja Wróbel 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
8 Zuzanna Chanas 86 100 86% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
9 Weronika Wieliczko 86 100 86% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
10 Aleksandra Demaniuk 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
11 Oliwia Lipnicka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
12 Wiktoria Wiernowolska 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
13 Martyna Kaczmarek 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
14 Julia Gilewicz 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
15 Iga Janowicz 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
16 Jan Czernia 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
17 Liwia Dembińska 80 100 80% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
18 Julia Hutyra 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
19 Julia Jaśkowiec 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
20 Tomasz Kondratowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
21 Aleksandra Korcz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
22 Jarosław Musolf 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
23 Hanna Nerko 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
24 Kornelia Tałaj 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
25 Oliwia Żyszkiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3

wróć do listy publikacji wyników