wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Biologia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 38 z 38 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:54:10 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Gorzowski, Strzelecko-drezdenecki, Miasto Gorzów Wlkp.
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Hanna Smoleń 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
2 Antoni Wiliński 96 100 96% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
3 Paulina Kałucka 95 100 95% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
4 Nina Wójcik 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
5 Maciej Paluta 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
6 Maja Więckowska 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
7 Alicja Jędrachowicz 91 100 91% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
8 Anita Lehmann 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
9 Alicja Zdych 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
10 Jakub Pacześny 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
11 Michał Stawchurski 86 100 86% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
12 Julia Tarka 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie, Jenin Rejon 1
13 Ziemowit Demut-Wachocki 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
14 Szymon Dominiak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
15 Nina Grochocka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
16 Wiktoria Kaźmierska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
17 Wiktor Klaszczyński 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
18 Malwina Lemieszewska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
19 Izabela Ludwiczak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
20 Lena Młynaryk 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
21 Olimpia Raniś 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
22 Wiktor Roszkowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
23 Aleksandra Kościelniak 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 3, Drezdenko Rejon 1
24 Nikola Świerszcz 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
25 Milena Wawrzaszek 82.5 100 82.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie, Lubiszyn Rejon 1
26 Kajetan Arkit 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie, Jenin Rejon 1
27 Krystyna Berlińska 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
28 Rupert Skrzecz 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
29 Dominika Baran 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
30 Szymon Bałuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
31 Julia Jakubiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
32 Jagoda Kowalska 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie, Lubiszyn Rejon 1
33 Hanna Malczewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
34 Mikołaj Nowotny 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
35 Maja Rabenda 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
36 Jakub Stepaniak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
37 Julia Wachowiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
38 Daria Zawadzka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1

wróć do listy publikacji wyników