wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Biologia - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 251 z 251 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:54:10 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Oliwia Gad 100 100 100% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
2 Olga Paczkowska 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
3 Hanna Pańczuk 100 100 100% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
4 Oliwia Pigulska 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
5 Kacper Łyczkowski 100 100 100% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
6 Mikołaj Kierach 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
7 Mikołaj Tomaszewski 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
8 Maciej Czekaj 97 100 97% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
9 Maria Florczak 97 100 97% Szkoła Podstawowa w Templewie, Templewo Rejon 2
10 Karol Jaszczur 97 100 97% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
11 Magdalena Jaśkiewicz 97 100 97% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
12 Amelia Koch 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
13 Gabriela Markiewicz 96 100 96% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
14 Estera Musiał 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
15 Hanna Smoleń 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
16 Tymoteusz Walczak 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
17 Hanna Wanat 96 100 96% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
18 Antoni Wiliński 96 100 96% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
19 Kornelia Bartoszewicz 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
20 Oliwia Bednarska 95 100 95% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
21 Vanessa Borowiecka 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
22 Julia Flis 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
23 Paulina Kałucka 95 100 95% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
24 Kacper Krakowski 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
25 Aleksandra Kwiecień 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
26 Sofiia Mazur 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
27 Piotr Stachurski 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
28 Matylda Surowiec 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
29 Nataniel Szul 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
30 Nina Wójcik 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
31 Kacper Janecki 94 100 94% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
32 Zuzanna Szczepaniak 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
33 Justyna Bogdanowicz 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
34 Zuzanna Buldyk 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
35 Hanna Lauterbach 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
36 Adrianna Iga Michalak 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
37 Karolina Orzechowska 93 100 93% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
38 Kamil Otto 93 100 93% Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Tuplice Rejon 6
39 Maciej Paluta 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
40 Kornelia Pałasik 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
41 Szymon Rachowiak 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
42 Maja Więckowska 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
43 Gabriela Anders 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
44 Aleksandra Janas 92 100 92% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
45 Karolina Jarosińska 92 100 92% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
46 Łucja Kaliszak 92 100 92% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
47 Rafał Panachida 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
48 Marcel Pieńkosz 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
49 Alicja Jędrachowicz 91 100 91% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
50 Natalia Karpowicz 91 100 91% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
51 Nadia Pierwocha 91 100 91% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
52 Hanna Starosta 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
53 Jakub Tołłoczko 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
54 Maja Świgło 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
55 Mikołaj Arczynski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
56 Nikodem Cyrok 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
57 Natalia Kowalczyk 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
58 Maciej Krzyżanowski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, Lubsko Rejon 6
59 Anita Lehmann 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
60 Maja Lipińska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
61 Lena Matczak 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
62 Patryk Mikuła 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
63 Mateusz Napierała 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5
64 Dawid Podraza 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
65 Agata Wiktoria Szumowska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
66 Szymon Tabaka 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
67 Aleksandra Walińciak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
68 Mateusz Walusiak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
69 Daria Walusiak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
70 Alicja Zdych 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
71 Adrianna Cios 89 100 89% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
72 Anna Spychała 89 100 89% Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
73 Karolina Bogdanowicz 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
74 Kacper Bojanowski 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
75 Martyna Borkowska 88 100 88% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
76 Julia Butycz 88 100 88% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
77 Klara Cypel 88 100 88% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
78 Amelia Jakowicka 88 100 88% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
79 Nikola Jurec 88 100 88% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
80 Maksymilian Lewandowski 88 100 88% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
81 Martyna Pach 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
82 Hanna Sawka 88 100 88% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
83 Mikołaj Sawko 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
84 Maja Skórska 88 100 88% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
85 Maja Wróbel 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
86 Weronika Chełminiak 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
87 Lidia Janina Herbut 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
88 Martyna Horniak 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
89 Hanna Kiraga 87 100 87% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
90 Szymon Rudnik 87 100 87% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
91 Patrycja Zasada 87 100 87% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku, Złotnik Rejon 6
92 Magdalena Łosyk 87 100 87% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
93 Zuzanna Bator 86 100 86% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
94 Adam Buś 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
95 Zuzanna Chanas 86 100 86% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
96 Aleksandra Czekaj 86 100 86% Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym, Leszno Górne Rejon 6
97 Julia Handziewicz 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
98 Kinga Milewska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
99 Amanda Norkiewicz 86 100 86% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
100 Adam Nowak 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
101 Jakub Pacześny 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
102 Alicja Pawlak 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
103 Nina Pawlak 86 100 86% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
104 Michał Stawchurski 86 100 86% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
105 Julia Tarka 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie, Jenin Rejon 1
106 Gabriela Uścińska 86 100 86% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
107 Weronika Wieliczko 86 100 86% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
108 Julianna Zaciek 86 100 86% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
109 Kamil Łanda 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
110 Robert Bedynek 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
111 Wojciech Blak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
112 Aleksandra Demaniuk 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
113 Ziemowit Demut-Wachocki 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
114 Szymon Dominiak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
115 Nina Grochocka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
116 Joanna Kasprzyszak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
117 Wiktoria Kaźmierska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
118 Wiktor Klaszczyński 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
119 Malwina Lemieszewska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
120 Oliwia Lipnicka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
121 Izabela Ludwiczak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
122 Lena Młynaryk 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
123 Aleksandra Petryw 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Starych Drzewcach, Stare Drzewce Rejon 4
124 Piotr Pisański 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
125 Bartosz Pławiński 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
126 Olimpia Raniś 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
127 Wiktor Roszkowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
128 Karol Stoszek 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
129 Piotr Tomasz Urbański 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
130 Wiktoria Wiernowolska 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
131 Adam Wilczewski 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
132 Julia Łukaszewska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
133 Julia Cukierska 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
134 Marta Frąckowiak 84 100 84% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
135 Oliwia Kmito 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
136 Weronika Szczudło 84 100 84% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
137 Lena Szylinczuk 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
138 Tomasz Woźniak 84 100 84% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
139 Marcela Żyła 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
140 Hubert Brach 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Konradowie, Konradowo Rejon 4
141 Bartosz Choma 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
142 Mikołaj Grabowski 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
143 Kamila Grot 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
144 Mateusz Grzelczyk 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
145 Martyna Kaczmarek 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
146 Hanna Kluczycka 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
147 Aleksandra Kościelniak 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 3, Drezdenko Rejon 1
148 Aleksander Kwietniowski 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
149 Jagna Latos 83 100 83% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
150 Hubert Mikuła 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
151 Kinga Pielech 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
152 Julia Piotrowska 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej, Nowe Miasteczko Rejon 4
153 Wera Staszak 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
154 Hanna Staśkiewicz 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
155 Zuzanna Szymaniec 83 100 83% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
156 Nikola Świerszcz 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
157 Milena Wawrzaszek 82.5 100 82.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie, Lubiszyn Rejon 1
158 Kajetan Arkit 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie, Jenin Rejon 1
159 Krystyna Berlińska 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
160 Izabela Borzymowska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
161 Zofia Chodań 82 100 82% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
162 Zofia Chorabik 82 100 82% Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie, Żarki Wielkie Rejon 6
163 Szymon Gajda 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
164 Wiktoria Górska 82 100 82% Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie, Żarki Wielkie Rejon 6
165 Dominika Kliber 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
166 Aleksandra Knop 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
167 Oliwia Maroń 82 100 82% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
168 Zofia Opas 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
169 Łukasz Psyk 82 100 82% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
170 Hanna Skiba 82 100 82% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, Kożuchów Rejon 4
171 Rupert Skrzecz 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
172 Julia Wrzesińska 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
173 Joanna Zatoń 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy, Niwica Rejon 6
174 Irena Śledzińska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
175 Paweł Ślusarczyk 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
176 Patrycja Borecka 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
177 Anna Błażewicz 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
178 Kornelia Gawlak 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
179 Julia Gilewicz 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
180 Iga Janowicz 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
181 Zuzanna Jaroch 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
182 Kacper Kliński 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
183 Dominika Migda 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
184 Hanna Pawlikiewicz 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
185 Klaudia Wołk-Lewanowicz 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
186 Weronika Wołoszyn 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5
187 Dominika Baran 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
188 Szymon Bałuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
189 Iga Bieniasz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
190 Anna Chmura 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym, Leszno Górne Rejon 6
191 Julia Chodorowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
192 Wiktoria Czawiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
193 Jan Czernia 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
194 Liwia Dembińska 80 100 80% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
195 Mateusz Piotr Dudzic 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
196 Pola Fedyczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
197 Miłosz Feręc 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Mirostowice Dolne Rejon 6
198 Zuzanna Garczyńska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
199 Adrianna Gorczyca 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
200 Mikołaj Gruszewski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
201 Radosław Haracz 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
202 Brajan Hornicki 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
203 Julia Hutyra 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
204 Laura Jackiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Wiechlice Rejon 6
205 Julia Jakubiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
206 Julia Jaśkowiec 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
207 Kornelia Jelinek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
208 Michał Kluwak 80 100 80% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
209 Maciej Kmiecik 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
210 Tomasz Kondratowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
211 Aleksandra Korcz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
212 Jagoda Kowalska 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie, Lubiszyn Rejon 1
213 Julia Kozik 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
214 Karolina Kozłowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
215 Pola Krajewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
216 Liwia Kredzińska 80 100 80% Ogólnokształcaca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
217 Hanna Malczewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
218 Błażej Małecki 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
219 Aleksandra Mowczan 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
220 Jarosław Musolf 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
221 Mikołaj Nowotny 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
222 Diana Nechyporenko 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
223 Hanna Nerko 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
224 Hanna Nowak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
225 Aleksandra Okrzymowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Osowa Sień Rejon 4
226 Aleksandra Olifierczuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika, Bojadła Rejon 5
227 Iga Pachała 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
228 Karolina Paprzycka 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
229 Marcin Paździerski 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
230 Marcin Kacper Pilarski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
231 Maja Rabenda 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
232 Jakub Stefanowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
233 Inga Sawicka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
234 Blanka Skiba 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
235 Angelika Stefaniszyn 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
236 Jakub Stepaniak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
237 Michał Suchecki 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Wiechlice Rejon 6
238 Maria Szczęsna 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
239 Kornelia Tałaj 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
240 Julia Wachowiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
241 Mateusz Walot 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
242 Tomasz Wandycz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
243 Gabriela Wiszniowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
244 Mikołaj Woroniec 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
245 Stanisław Wójcik 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
246 Martyna Zawada 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku, Złotnik Rejon 6
247 Daria Zawadzka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
248 Wiktoria Łasecka 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
249 Zuzanna Żuberek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
250 Sebastian Żuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
251 Oliwia Żyszkiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3

wróć do listy publikacji wyników